פדודונטיה: רפואת שיניים לילדים ונוער

פדודונטיה: רפואת שיניים לילדים ונוער 
"אני לא מטפלת בשן שהיא חלק מילד. אני מטפלת בילד, שיש לו שן״. 

זהו אחד היסודות העומדים מאחורי רפואת השיניים לילדים. זה הרעיון אליו אני מתחברת במיוחד וזהו האתגר הכי גדול בבחירה בטיפול באדם הקטן. האתגר הוא לא הטיפול, הוא הקשר, האמפתיה, החיוך, היכולת להכיל את הפחד, הבהלה, חוסר הרצון, חוסר היכולת, כל מה שמאפיין כ״כ את הקטנטנים של כולנו.

בעת טיפול בילדים קטנים במיוחד, ילדים עם טראומה מטיפולים קודמים, ילדים הסובלים מחרדה דנטלית, ילדים עם מחלות רקע סיסטמיות והילדים המיוחדים, ישנה חשיבות רבה לטיפול על ידי מי שבידיו הכלים, הידע והיכולת לטפל בילד באווירה החיובית, הנעימה והבטוחה ביותר שניתן, כמו גז צחוק, מזרק אלקטרוני דיגיטלי מיוחד, סרטונים מוקרנים מעל כסא הטיפולים, הפתעות במתנה בסוף הטיפול ועוד

כמה פעמים התייאשתם מהתור וההמתנה בקופת חולים כשהילד זקוק לטיפול שיניים? כמה פעמים חיפשתם רפואת שיניים איכותית פרטית לילדיכם אך המחירים הגבוהים הרחיקו אתכם? כמה פעמים חשבתם שלכם ולילדיכם מגיע יותר? 
 
הדרכה לילדים ולהורים כיצד לצחצח שיניים
מתנה והפתעה לילדים בסוף כל טיפול
שרביט קסמים להרדמה לילדים ללא כאבים בטיפולי שיניים
אנו נציע לכם טיפול איכותי ביותר לילדיכם, ובמחיר הגיוני וממוצע, וגם הרבה אהבה וסבלנות, פינת משחקים וציורים במרפאה, מסך טלוויזיה מעל ראש המטופל, גז צחוק, שרביט קסמים להרדמה (מזרק דיגיטלי שאינו נראה כמזרק רגיל ולא כואב בכלל), וגם הפתעה לילד בסוף כל טיפול ועוד, נלמד אתכם מה לעשות כדי שבריאות השיניים והחיוך של ילדיכם יהיו טובים יותר ונצייד אתכם בעצות וטיפים לגבי הצחצוח והתזונה בבית, הפרעות סגר ועוד.

וכדאי להכנס לפינה של סטרפטי, מלך החיידקים, ולראות עוד עצות ומשחקים לילדים שתוכלו להדפיס/לצבוע/לשחק בבית עם הילדים


ד"ר גיא וולפין - אסתטיקה דנטלית: כי החיוך הוא כרטיס הביקור שלך - ושלנו

רח' נורדאו 29, פתח-תקווה      03-9139913     dr.guy.volfin@gmail.com