ANESTEZİ  SEMİNERLERİ

 ANESTEZİ LİNKLERİ

Gerçeğin dağlarına umutsuzlukla çıkılmaz.Nietzsche"


ANASAYFA      SEMİNERLER      LİTERATÜRLER          TIBBİPROGRAMLAR      LİNKLER    KÜTÜPHANELER     SINAV SORULARI      ZİYARETÇİ DEFTERİ

Buradaki bilgi ve dokümanlar profesyonel amaçlarla ve anestezi ile ilgisi olanlara yardımcı olmak amacı ile düzenlenmiştir.Yönlendirildiğiniz linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez. Sitedeki bilgilere dayanılarak teşhis ve tedavi yapmayınız. Siteye girmekle bunları kabul etmiş sayılırsınız. Gideceğiniz sitelerdeki bilgilerin yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşabilecek herhangibir olumsuzluktan sitemiz sorumlu değildir.Bu şartları kabul ediyorsanız devam edebilirsiniz

Sitemizde ;

SEMİNERLER  Bölümünde Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anestezi ve Reanimasyon Kliniğinde anlatılan seminerlere ulaşabilirsiniz.

LİTERATÜRLER Bölümüne  seminerler sonrası anlatılan literatürler eklenmektedir. Şu an itibariyle 3 adet literatür bulunmaktadır.

TIBBİ PROGRAMLAR Bölümünde çeşitli tıbbi programlarla birlikte EKG okuma smülatörü, Akciğer ve kalp sesleri ve ilgili progamlara ulaşabilirsiniz.

LİNKLER  Bölümümüzde Ülkemizdeki Anestezi ve Reanimasyon Kliniklerine ait seminerlerin ve ders notlarının olduğu linkleri bulabilirsiniz.

SINAV SORULARIBölümünde Anestezi ve Reanimasyon ile ilgili sorulara ulaşabilirsiniz. 

ZİYARETÇİ DEFTERİ Bölümümüze öneri, görüş, dilek ve temennileriniz yazabilirsiniz.

KÜTÜPHANE Bu bölümümüzden yaklaşık 100 civarında kütüphaneye ulaşabilirsiniz.

Sizlerde anlattığınız seminerleri mail adresimiz olan drcemre@gmail.com adresine göndererek başkalarına yardımcı olması, örnek olması amacıyla sitemizden yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Uzm.Dr. Cengizhan EMRE

drcemre@gmail.com

PageRank                                                                                                              

Sitene Ekle