Domy Kraków

Domy sprzedaż Małopolska, domy Kraków

opublikowane: 6 sty 2012, 06:40 przez Irena Zajdel   [ zaktualizowane 24 maj 2012, 12:16 ]

Kupujemy dom dla siebie i dla rodziny.

Film z YouTube

Na początek wybieramy lokalizację. Domy Kraków czy  Domy okolice Krakowa?

Zazwyczaj kierujemy się lokalizacją pod kątem: bliskość do pracy, bliskość do szkoły dla dzieci. Komunikacja miejska lub podmiejska w okolicy, a co za tym idzie, jak daleko jest przystanek autobusowy / tramwajowy.

Wybierając lokalizację domu, kierujemy się również hałasem ulicy oraz innych czynników. Osoby kupujący dom, to w większości przypadków wielbiciele ciszy i spokoju. 
Dla tego tak istotna jest lokalizacja i otoczenie.

Szukając domu w Krakowie, ograniczone są miejsca w dobrej lokalizacji pod względem bliskości do Centrum z zachowaniem zaciszności i spokoju. 
Kolejna ważna rzecz przy wyborze domu, to wielkość działki. W Krakowie grunty są droższe niż po za jego granicami. Stąd domu w Krakowie mają raczej mniejsze, by nie powiedzieć małe działki. Czasem jest to nawet nie całe 2 ary - taka działeczka w sam raz na grill :)

Stąd często wybór pada na domy na sprzedaż Kraków i okolice.
Im dalej od Krakowa, tym więcej miejsc zacisznych i spokojnych. Co za tym idzie, działki przy domach są większe. 
Zazwyczaj w miejscowościach ościennych działki przy domach są tak od 6-7 arów i większe.


Film z YouTube


Obecnie można znaleźć piękne domy na 10-arowej działce wolnostojący gotowy do zamieszkania. Taki dom Valent.pl ma w swojej ofercie w miejscowości Libertow.

Domy nowoczesne. Są dwa rodzaje klientów. Jedni szukają domu, gdzie mogą się od razu wprowadzić i zamieszkać. Taki dom wykończony można nawet kupić wraz z meblami. Takich klientów przerażają remonty, dodatkowe nie znane koszty, dla wielu często ciężkie do przewidzenia. Jest  to zrozumiałe.
Inni, wybierają lokalizację, rozkład pomieszczeń domu, inne elementy domu, najlepiej nie zamieszkały wcześniej, czyli taki dom, który będzie zrobiony dokladnie pod mieszkańców.
Dom w stanie deweloperskim dla klientów, to nie tylko możliwość wykończenia wnętrz od początku pod siebie, to dla wielu gwarancja solidności wykończenia.

Domy na sprzedaż Małopolska. Rzadkością wśród klientów jako zainteresowanie tak i wśród ofert są Ville - indywidualne duże domy i wnętrza na dużych działkach. Są to domy przestrzenne, indywidualnie wykończone wnętrza, ciepłe.

Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków.

Film z YouTube

1-1 of 1