Strona Główna wiedźmin 2


Kody

Kody do świetnej polskiej gry The Witcher 2 Wiedźmin Zabójcy Królów jak wiadomo nie zostały podane, jedyne czym obecnie dysponujemy to trainer do gry Wiedźmin 2(do pobrania w dziale download gry). Funkcje jakie posiada PC Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - trainer 10+ - wersja 1.2:

1. Uruchom trainer.
2. Włącz grę.
3. Korzystaj z opcji.

Numpad 1 - Nieśmiertelność.
Numpad 2 - Nielimitowany wigor.
Numpad 3 - Nieskończona ilość punktów talentów.
Numpad 4 - 1000 punktów doświadczenia.
Numpad 5 - Wyzerowanie poziomu toksyczności.
Numpad 6 - Nieskończona ilość orenów (podczas używania musisz mieć ich co najmniej 257).
Numpad 7 - Super szybkie przemieszczanie się.
Numpad 8 - Awans na wyższy poziom doświadczenia.
Numpad 9 - Nielimitowana adrenalina.
Numpad 0 - 5 medalionów.

Także całkiem nieźle, nawet łatwiej bo nie trzeba wpisywać kodów wystarczy wybrać interesujący nas kod po przez Numpad 0-9.

Uwaga: kody do Wiedźmin 2 Zabójcy Królów na (PC) zostaly przetestowane i powinny poprawnie dzialac. W opisie zostalo wyjasnione jak nalezy wpisywac kody dlatego nie udzielamy juz rad dotyczacych wlasciwego wpisywania kodow, i tym podobnych. Kody do gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Cheats, tips & trics, download.


DownloadPoradnik

Wiedzmin 2 Poradnik.pdf


Wiedźmin 2 – “nieskończone” złoto

W późniejszych etapach gry Wiedźmin 2 schematy dobrych zbroi czy broni, lub też sam ekwipunek kosztują całkiem sporo. Złoto za wykonane questy i znalezione w skrzyniach wszelkiej maści może nie wystarczyć na wszystkie nasze zachcianki. W Akcie II Wiedźmina 2 znajdziemy miejsce, w którym poświęcając godzinkę możemy zdobyć kilka tysięcy orenów. Tuż przed chatką Natchnionego, na ścieżce pomiędzy wyjściem z wąwozu, a kręgiem świec atakują nas harpie. W rzutach po 2 lub 4 pojawiają się tam co chwilę. Wystarczy biegać ścieżką pomiędzy dwoma wymienionymi wyżej punktami, żeby ciągle pojawiali się nowi przeciwnicy. Po zabiciu kilkudziesięciu Harpii zbieramy wszystko co po nich zostało (ślinę, pióra, szpony, mutageny itd.). Wszystko to sprzedajemy u najbliższego sprzedawcy. Operację możemy powtórzyć kilka razy. Najlepiej mieć umiejętność Żniwiarz, który zwiększa ilość zbieranych z potworów składników, zarabianie idzie wtedy dużo szybciej.

pobierzWiedźmin 2 medalion

Wielu graczy w Wiedźmina 2 narzeka na słabo widoczne przedmioty, które zostają po pokonanych wrogach. Często trudno je zobaczyć, a jeszcze trudniej podnieść. Z pomocą przychodzi nam nasz wiedźmiński medalion. Geralt używa medaliony po naciśnięciu klawisza “Z”. Medalion podświetla wszystkie pojemniki, przedmioty i elementy, które możemy użyć w naszym otoczeniu. Warto sprawdzać co jakiś lokacje, w których się znajdujemy tak aby nie ominąć nic cennego. Po każdorazowym użyciu medalionu musimy chwilę poczekać zanim będziemy mogli zrobić to ponownie.


Znak Quen

Mimo że Geralt to prawdziwy twardziel, a tępienie potworów to dla niego chleb powszedni nie jest on niepokonany. Walka w Wiedźmin 2, szczególnie na wyższym poziomie trudności może sprawić nam sporo problemów, a zdrowie naszego bohatera będzie się szybko wyczerpywać. Z pomocą przychodzi nam jeden ze znaków – Quen. Jest to znak, który daje wiedźminowi magiczną tarczę chroniącą go przed uderzeniami. Umiejętne używanie tego znaku może nam zapewnić coś na kształt nieskończonego zdrowia. Cała koncepcja jest dosyć prosta i opiera się na tym, że wigor (używany do rzucania Znaków) odnawia się szybciej niż nasza żywotność. Schemat jest prosty rzucamy Quen, walczymy, kiedy kończy nam się tarcza wystarczy odturlać się na bezpieczną odległość od wrogów i ponownie rzucić Quen. Jeśli skończył Ci się wigor pobiegaj trochę unikając walki i poczekaj, aż się uzupełni.

Podstrony (1): wiedzmin
Comments