8. zimní dogtrek v Brdech


 ZRUŠENO
Dobrý den,
bohužel jak vidíte město Řevnice vyhlásilo dne 9. 2. 2020 zákaz vstupu do odvolání. Aktualizováno dne 14. 2. 2020 a dosud neodvoláno.

Ruším proto akci 8. zimního dogtreku v Brdských lesích se startem a cílem v Řevnicích.

Trasu jsem i přes zákaz v sobotu prošla. Nejhorší úsek je nad Řevnicí a v půlce trasy. Asfalty a zpevněné cesty jsou celkem bez problémů. Naše trasa vede i po turisticky neznačených cestách, kde je situace horší. Místy odklízeli padlé stromy, jiné jsem přelézala, podlézala nebo obcházela. Bohužel podél naší trasy ještě stojí polámané nebo vyvrácené stromy pod kterými jsem šla po špičkách.
Pěkná trasa po Brdských vyhlídkách bude připravená pro příští rok.

Děkuji a omlouvám se za zrušení akce, Jitka Růžičková
Opět po roce  Vás zvu na jednodenní zimní dogtrek do Brdských lesů

Termín:  sobota 22. 2. 2020

Místo konání: 
Řevnice

Prezentace a start:  
8:00 - 9:00 hod. před Lesním divadlem nad Řevnicí, vice v pravidlech.

Připomínám, že cestou ke startu je nutné po svém psovi vždy uklidit.

Parkování: např. parkoviště u nádraží, na náměstí (zpoplatněné)

Cíl: 
Hotel Lidový dům (Liďák), Řevnice

Délka trasy:  
33 km s možností zkrácení trasy podle mapy dle vašeho uvážení. Převýšení při délce 33 km je 884 m. Dětská trasa 10 km není vhodná pro kočárky. Dětskou je nutné nahlásit při přihlašení nebo do 16. 2. 2020.

Startovné:  50,- Kč na místě + sladká i slaná dobrota na start a občerstvení na trati

Povinná výbava:  reflexní prvek,  čelová svítilna,
 lékárnička, mobilní funkční telefon, fotoaparát nebo mobil s možností fotit, tužka, pitná voda.  Pro psa: miska, 2 botičky, očkovací průkaz.

Kvíz:  slepá mapa

Trasa:  po turistických značkách 
a cestách dle mapy.

Mapa: 
hraniční body: Řevnice, Vrané nad Vltavou, Dobřichovice, Mníšek pod Brdy. Mapa treku bude předána společně s itinerářem.

Veterinární podmínky: platné očkování

Různé:  odvoz z trati za poplatek.

Ubytování:  Hotel Lidový dům (Liďák), Řevnice

Přihlášením na tento dogtrek si plně uvědomuji náročnost této akce, a proto půjdu s ohledem na svůj zdravotní stav i zdraví svého psa (psů). Pochodu se účastním výhradně na své vlastní nebezpečí, s vědomím úplné osobní zodpovědnosti za sebe a svého psa. Zodpovídám za všechny škody, které způsobím svým jednáním já nebo můj pes (psi). Po svém psu uklidím ve  všech obcích i na turistických cestách. Během celého výletu bude pes na vodítku. Účastníci mladší 15 let mohou startovat pouze s doprovodem starším 18 let. Účastníci ve věku 15 -18 let musí přiložit k přihlášce písemný souhlas obou rodičů.

Přihlášky posílejte do 16. 2. 2020 na e-mail:
Jitka Růžičková
e-mail:  ruzickova.jitka1@gmail.com
mobil: 732 128866

Přihláška je závazná, pokud nemůžete přijet, prosím o včasné odhlášení.

Do přihlášky uveďte:
příjmení, jméno a rok narození, jméno psa a rok jeho narození, číslo mobilního telefonu, který budete používat na trati, dětskou trasu
Napište o jaké jídlo máte v cíli zájem: polévka: bramborová, vývar, guláš s knedlíkem, smažený sýr s bramborem, kuřecí plátek s rýží.