Witam serdecznie!
Świadczę usługi prawnicze dla rosyjskojęzycznych klientów w Polsce oraz dla podmiotów polskich, które prowadzą lub zamieżają prowadzić działalność na Ukrainie i w Rosji. Jestem związany z Polską od 2001 roku, kiedy to zacząłem studiować w Warszawie po ukończeniu Akademii prawniczej w Odessie. Od tego czasu jako prawnik współpracowałem z wieloma firmami i instytucjami w Polsce i na Ukrainie; około pięciu lat pracowałem w Urzędzie miasta Odessy na różnych stanowiskach od specjalisty do naczelnika wydziału prawnego jednego z departamentów; obecnie jestem przedsiębiorcą oraz zajmuję się praktyką prywatną. 

Moje doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku Ukrainy i Rosji pozwalają świadczyć profesjonalne usługi prawnicze i konsultacyjne dla swoich polskich klientów. Stała i wieloletnia współpaca oraz kontakty ze sprawdzonymi partnerami i administracją państwową pozwalają rozszerzyć zakres świadczonych przezemnie usług.

W zakres usług wchodzą: konsultacje i opinje prawne; reprezentacja klientów przed organami władzy publicznej, sądami i kontrahentami; rejestracja działalności i obsługa prawna; tłumaczenia, analiza rynku; odzyskanie wierzytelności oraz inne czynności prawne i praktyczne.

Informacje na temat mojej działalności zawodowej oraz kontakt do mnie znajdziecie Państwo w zakładce: Doświadczenie zawodowe 


    
    
    Z poważaniem, Dymitr Kozakov.