Інформація про ДНЗ "Ромашка"

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 8 смт. Решетилівка Полтавська область, Україна. Телефон для зв’язку: (05363) 2-65-39

Історія ДНЗ "Ромашка"

Дошкільний  навчальний заклад (ДНЗ)  ясла-садок «Ромашка» відкритий у 1993 році. З початку діяльності в заклад функціонували  7 груп для дітей дошкільного віку та навчались учні шести початкових класів місцевої школи. 
У 2003 році, з реорганізацією Решетилівської гімназії імені І.Олійника в заклад ІІ-ІІІ ступенів та Решетилівську ЗОШ І ступеня, відбулося об'єднання Решетилівських ДНЗ "Незабудка" та "Ромашка" в один заклад на базі ясел-садка "Ромашка".  В ДНЗ були створені умови для роботи 14 груп дітей дошкільного віку та навчання чотирьох перших класів дітей шестирічного віку.
2003 рік -  відкрито групу спеціального призначення для дітей з порушенням мови. 
На сьогодні в закладі виховуються 404 дитини, із них 5-річного віку - 122, що становить 100% від їх загальної кількості в райцентрі. 
Про щоденну організацію життєдіяльності вихованців, їхнє раціональне і збалансоване харчування піклуються 65 працівників.

Науково-дидактична проблема, над якою працює педагогічний колектив - "Інтеграція традиційних та інноваційних технологій для формування життєтворчої особистості дитини". Мета та завдання проблеми повністю відповідають суті і меті Базового компоненту дошкільної освіти, програми розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля" та ряду парціальних програм рекомендованих МОН України.
Дошкільний навчальний заклад забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом у відповідності до Типових штатних нормативів ДНЗ, затверджених наказом МОН України від 04.11.2010 р. №1055. 

Режим роботи ДНЗ

ДНЗ «Ромашка» працює за п’ятиденним робочим тижнем з 7:30 ранку до 17:30. Чергова група працює з 7:00 до 19:00 годин. Вихідні дні: субота, неділя, святкові. Навчальний рік: з 1 вересня до 31 травня. З 1 червня по 31 серпня – літній оздоровчий період. Мова освітнього процесу - українська.
Життя закладу – це постійний рух уперед. Колектив “Ромашки” крокує впевнено шляхом від “культури корисності”, найвищими чеснотами якої є ретельне, чітке виконавство, до “культури гідності”, провідною цінністю якої є дитяча особистість.