Головна сторінка

ДНЗ «МРІЯ»

ПЛІШИВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

         Дошкільний навчальний заклад  «Мрія»  розташований на території Плішивецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Розпочав свою діяльність в березні 2002 року. Мав 2 групи, які відвідували 30 дітей. З травня 2012 року ДНЗ має 1 різновікову групу, яка налічує 15 вихованців. Режим роботи – 10,5 годин.

       В закладі створені  необхідні умови для забезпечення якості навчально-виховного процесу та збереження і зміцнення психічного і  фізичного здоров` я дітей дошкільного віку. Для вихованців обладнано ігрову та спальну кімнати, кімнату для занять. Також  є спортивний куточок з різним спортивним інвентарем. На подвір’ ї  обладнано ігровий майданчик. Достатня увага приділяється фізичному розвитку дітей, загартуванню. Проводяться фізкультурні заняття, різноманітні рухливі ігри на свіжому повітрі.  

                                 

       

 Педколектив налічує 4 працівники: 2 мають вищу освіту,2 – середню спеціальну. Педпрацівники забезпечують дітей якісною і доступною освітою.        

  В рамках  Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» забезпечують розвиваючий навчально-виховний процес.  В закладі створені розвивальні осередки «Пізнавальний», «Спортивний», «Народознавства», «Природознавства», «Психологічного розвантаження».

         

                             

            Для дітей старшого дошкільного віку реалізовується програма розвитку «Впевнений старт». Відповідно до Обласної програми з безпеки життєдіяльності дітей проводяться різні заходи по охороні життя і здоров `я: ранкова гімнастика, спортивні ігри, гімнастика після денного сну, бесіди та заняття по валеології. Працюють педагоги і над підвищенням фахової майстерності, використовують у своїй роботі фахову літературу: журнали «Палітра педагога», «Дошкільне виховання», «Вихователь-методист». В роботі педколективу використовуються наступні  форми і методи роботи: презентації методичних знахідок, круглі столи, семінари.

          В роботі з дітьми використовуються технічні засоби навчання: комп ютер, принтер, музичний центр, магнітофон, телевізор. Також широко застосовується дидактичний матеріал різної тематики. Для розвитку творчих здібностей дітей працює гурток образотворчого мистецтва.

     Тісно співпрацює ДНЗ зі школою, з батьками вихованців, проводить бесіди, консультації, спільні свята. Працівники закладу приймають активну участь у організації та проведенні свят та інших заходів для вихованців дитсадка.

            Колектив працівників дошкільного навчального закладу «Мрія» створює умови для комфортного перебування дітей в ньому, для  всебічного розвитку малюків, для розвитку їх творчих здібностей.


 

Comments