Aktywne kolumny do DJ PA Music ServerWspółpraca z producentem Box Electronic
Ta sopcka firma z niesłabnącym sukcesem specjalizuje się od 1983 roku w wytwarzaniu kompletnych systemów nagłaśniających średniej mocy. Zespół jest grupą pasjonatów związanych na co dzień w różny sposób z muzyką i znających bardzo dobrze potrzeby odbiorców takiego sprzętu, przez co mogą w rzetelny sposób sprostać wymaganiom klientów w Polsce i za granicą. Główną ofertę BOX Electronic stanowią aktywne i pasywne kolumny głośnikowe, amplimiksery oraz wzmacniacze instrumentalne, a doświadczenie plus pasja do muzyki jest kluczem do sukcesu projektowanych przez nich profesjonalnych systemów nagłaśniających.

Zamówiena DJ PA PC realizowane są zawsze indywidualnie przez biuro projektu Diamond Sound PC soundpc (at) ezpoland.eu

Polecamy
stosowane przez Box Electronics. neodymowe elemanty głośnikowe SICA przy instalacjach nagłośnienia w klubach, barach itd.

Moblinym didżejom polecamy zestaw aktywny PRO-18/15,

...Podczas testów praktycznych zestaw wykazał się dużą kulturą brzmienia i bardzo wysoką efektywnością. ...Przetwarzanie sygnału instrumentów akustycznych i wokalu odbywa się bez zarzutu. W razie konieczności dokonania zmian bardzo pomocny okazuje się wbudowany korektor. ... Ogólna ocena opisywanego systemu jest bardzo pozytywna. To dobrze przemyślane i starannie wykonane zestawy nagłośnieniowe, pod każdym względem przystosowane do zastosowań profesjonalnych. czytaj więcej »

 W zestawie:


1 szt. BXL-18D
Subbas aktywny 18" NEO 700/1400W 133dB


Profesjonalny subbas aktywny
zaprojektowany do pracy w systemach nagłaśniających w dyskotekach, klubach muzycznych i na estradzie. Subbas posiada wbudowany LIMITER, CROSSOVER oraz filtr subsoniczny. CROSSOVER zapewnia optymalny rozkład pasma dźwięku przy współpracy kolumny subbasowej z szerokopasmowymi satelitami, natomiast filtr subsoniczny ma za zadanie wyeliminowanie niepożądanych częstotliwości poniżej 20Hz, które mogłyby negatywnie wpływać na właściwą pracę systemu nagłaśniającego. W subbasie zastosowano 18-to calowy głośnik neodymowy z 4-calową cewką z bardzo wydajnym systemem odprowadzania ciepła, dodatkowo nad bezpieczeństwem głośnika czuwa wyjątkowo skuteczny limiter optyczny. Główne walory brzmieniowe kolumny kształtuje specjalnie zaprojektowany zespół filtrów, który podobnie jak w instrumentach muzycznych "dusza", odpowiedzialny jest za ostateczne właściwości akustyczne. Uzyskanie wysokich parametrów dźwiękowych stało się możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej generacji głośników neodymowych oraz wysokiej sprawności wzmacniacza mocy klasy D. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło dodatkowo znacznie zredukować wymiary i wagę kolumny subbasowej. Obudowy kolumn zostały wykonane ze sklejki o strukturze wielowarstwowej z drzewa liściastego a ich konstrukcję wzmocniono specjalnymi przegrodami łączącymi wewnątrz wszystkie ściany aby zredukować do minimum rezonans własny obudowy. Frontowa osłona kolumny stanowi dodatkowy filtr akustyczny eliminujący niepożądane impulsy dźwiękowe wysokiej częstotliwości, które może emitować środek membrany głośnika w czasie chwilowego przesterowania wzmacniacza mocy.

2 szt. ANS-15
Neodymowa kolumna aktywna 15", 350/700W 127dB

Profesjonalna szerokopasmowa kolumna aktywna z głośnikami neodymowymi oraz wysokiej sprawności wzmacniaczem mocy klasy D. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło na uzyskanie bardzo dobrych parametrów akustycznych przy zachowaniu małej wagi i niewielkich gabarytów kolumny. Wyróżniającą się cechą tej kolumny jest to że nie posiada żadnych zbędnych regulatorów, zostały one zredukowane do niezbędnego minimum. Celem tego systemu jest wierne odtwarzanie sygnału dźwiękowego bez stosowania żadnych dodatkowych manipulatorów. Takie rozwiązanie wymaga zastosowania wysokiej klasy głośników i komponentów elektronicznych tutaj nie da się nic "oszukać". Użytkownik ma do dyspozycji tylko wejście i wyjście liniowe oraz selektor poziomu sygnału. Jedynym wspomaganiem jest układ DBS umożliwiający podbicie basu, ma on uzasadnione zastosowanie w przypadku pracy w systemie nagłaśniającym bez kolumn subbasowych. Wyeliminowanie regulatorów ma na calu ułatwienie użytkownikowi właściwe skonfigurowanie jego systemu nagłaśniającego. Zrównoważona liniowo pod względem akustycznym kolumna aktywna wymaga od operatora jedynie dopasowania jej poziomu wzmocnienia przy użyciu 3-pozycyjnego selektora. Obudowa kolumny jest wykonana ze sklejki z drzewa liściastego o strukturze wielowarstwowej. ANS-15 ma zastosowanie w tradycyjnych systemach nagłaśniających stosowanych przez muzyków, prezenterów muzycznych i akustyków może służyć również jako monitor odsłuchowy na scenę. Konstrukcja kolumny głośnikowej pozwala na ustawienie systemu w zależności od potrzeb na 3 różne sposoby - Pio nowo, poziomo pod kątem jak typowy monitor odsłuchowy oraz na statywie kolumnowym.

Comments