Najava 8. Memorijala

8.Memorijalni kuglački turnir "DUBRAVKA VUKA - DUCA"
održat će se 08.04.2019. na kuglani HŽ


prijave možete izvršiti na mail damir.gajic@gmail.com
kotizacija je kao i prošle godine 30kn po osobi, odnosno 120kn za četveročlanu ekipu, uplate se vrše na žiro račun SURKOS-a
IBAN: HR2624020061100713947 ili u gotovini, prijave ekipa sa brojem osoba i naravno uplatu kotizacije potrebno je izvršiti zaključno sa 31.03.2019.

prijava treba sadržavati naziv prijavljene ekipe i imena i prezimena osoba koje će nastupiti za ekipu. Broj ekipa je ograničen na 24 ekipe zbog vremenskog ograničenja rada i korištenja kuglane.

Prijavljene ekipe:

  1. ŠEĆERANA
  2. BOLNICA - (Tomislav Mak, Bernard Škaro, Zoran Skorup, Tajana Škrobot, Hrvoje Kujundzić)
  3. GIS d.o.o.
  4. VUKA 1876 (1)
  5. VUKA1876 (2)
  6. HRVATSKE VODE (1)
  7. HRVATSKE VODE (2)
  8. KK HT
  9. SAPEX - (Humel Zoran, Kauzlaric Davor, Jukic Slavica i Rudelić Snježana)
  10. VRIJEDNOSNICE OSIJEK - (Vlado Hrkač, Ivica Klasan, Damir Šimunović, Ivan Vučković)
  11. ZVJEZDICE - (Marko Tomić, Tomislav Tačković, Tomislav Vidaković, Tomislav Ranogajec)
  12. BEĆARUŠE - (Mirela Arambašić, Dajana Tijardović, Sanja Križanac i Snježana Jelić- Špoljarić)
  13. DEVETKA
  14. UUZO
  15. SLAVONIJA TREF (Željko Vidaković, Željko Ravlić, Predrag Masle, Igor Stazić
  16. VODOVOD OSIJEK(1)
  17. VODOVOD OSIJEK(2)
  18. ASPIRA
  19. ZZJZ
  20. HEP ESO PLIN
  21. KK BELIŠĆE
  22. ??

sezona 2018-19

Za sezonu 2018-19 prijavilo se 15 ekipa koje su podijeljene u 1. i 2. ligu (8 u prvoj i 7 u drugoj). Sezona počinje 15.10.2018. prema rasporedu, rasporedi i popisi su priloženi na dnu stranice
raspored: 1.KDLO    2.KDLO


1.KDLO, 14.kolo 18.-22.03.19.

2:4    VUKA 1876 - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana HŽ, 8:8_1965:1981
Zvonimir Tomašević - Marin Lubina 1-0 (2-2) (479 - 477) Vladimir Novak - Zlatko Karaman 0-1 (2-2) (468 - 477) Mladen Zovak - Zdravko Uljarević + Niko Tojčić 1-0 (3,5-0,5) (518 - 244+239) Milan Milošević - Branko Krišto 0-1 (0,5-3,5) (500 - 544)

4:2    PAJDAŠI - ŠD MEDICUS, Kuglana Grafičar, 11:5_2090:1977
Miroslav Blažević - Velibor Majerus 0-1 (1-3) (509 - 518) Zdenko Blažević - Josip Horžitzky 0-1 (2-2) (486 - 527) Damir Pavlović - Roberto Gergurec 1-0 (4-0) (555 - 458) Oliver Lončarić - Damir Dumić + Ivan Rančak 1-0 (4-0) (540 - 237+237)

6:0    HEP ESO PLIN - DEVETKA, Kuglana HEP, 11:5_2129:2016
Ivica Grgić - Đuro Maćešić 1-0 (3-1) (516 - 474) Anđelko Radić - Željko Celing 1-0 (4-0) (565 - 505) Ivica Cvančić - Tomislav Ranogajec 1-0 (2-2) (517 - 509) Branko Zubović - Nediljko Mamić 1-0 (2-2) (531 - 528)

5:1    OSIJEK DL - CANIMEČ, Kuglana Pampas, 11:5_2120:2055
Antun Matković - Filip Gelo 1-0 (3-1) (511 - 492) Željko Vidaković - Alan Vidović 1-0 (3-1) (545 - 528) Zoran Rudnički - Zoltan Laczo 0-1 (2-2) (504 - 528) Milan Tutnjević - Zoran Dobrijević 1-0 (3-1) (560 - 507)

2.KDLO, 14.kolo 18.-22.03.19.

4:2    SLAVONIJA TREF - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana HŽ, 10:6_2029:1981
Miroslav Mudri - Željko Bota 1-0 (4-0) (518 - 483) Željko Ravlić - Mario Čaljkušić 1-0 (4-0) (536 - 479) Aleksandra Nagy - Ivica Balaž 0-1 (2-2) (487 - 492) Stojan Martinović - Matej Čaljkušić 0-1 (0-4) (488 - 527)

4:2    BOLNICA - HEP PLINKO, Kuglana HŽ, 9:7_20281925
Tajana Škrobot - Zdenka Balaž 0-1 (2-2) (483 - 495) Tomislav Mak - Vlatko Turalija 0-1 (2-2) (513 - 514) Hrvoje Kujundžić - Slavica Karaman 1-0 (2-2) (464 - 455) Bernard Škaro - Branka Šter 1-0 (3-1) (568 - 461)

4:2    VODOVOD OSIJEK - SAPEX, Kuglana Pampas, 9:7_1990:1930
Josip Lozić - Slavica Jukić 0-1 (0-4) (470 - 519) Zoran Juriša - Snježana Rudelić 1-0 (4-0) (519 - 472) Dražen Nekić - Ivan Šarić 1-0 (3-1) (532 - 463) Dubravko Pichler - Davor Kauzlarić 0-1 (2-2) (469 - 476)

slobodna ekipa: HRVATSKE VODE

1.KDLO, 13.kolo 11.-15.03.19.

odgođeno    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - PAJDAŠI, Kuglana HEP u 17 sati

5:1    DEVETKA - OSIJEK DL, Kuglana GRAFIČAR, 12,5:3,5 2211:2038
Saša Kramar - Antun Matković 1-0 (3,5-0,5) (552 - 477) Tomislav Ranogajec - Zoran Rudnički 0-1 (2-2) (512 - 520) Željko Celing - Željko Vidaković 1-0 (3-1) (540 - 524) Nediljko Mamić - Milan Tutnjević 1-0 (4-0) (607 - 517)

4:2    ŠD MEDICUS - HEP ESO PLIN, Kuglana PAMPAS, 7,5:8,5_2021:2007
Ivan Rančak - Ivica Grgić 0-1 (1-3) (483 - 488) Josip Horžitzky - Željko Knez 1-0 (3-1) (509 - 490) Velibor Majerus - Branko Zubović 1-0 (3-1) (545 - 508) Damir Dumić - Boris Janošević 0-1 (0,5-3,5) (484 - 521)

5:1    CANIMEČ - VUKA 1876, Kuglana GRABOVAC, 10:6_1968:1887
Zvonimir Sušac - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (477 - 435) Zoran Dobrijević - Milan Milošević 1-0 (4-0) (467 - 408) Filip Gelo - Marinko Andrić 1-0 (2-2) (524 - 518) Zoltan Laczo - Mladen Zovak 0-1 (1-3) (500 - 526)

2.KDLO, 13.kolo 11.-15.03.19.

4:2    HRVATSKE VODE - SLAVONIJA TREF Kuglana HŽ, 8:8_2071:2032
Damir Gajić - Predrag Masle 0-1 (2-2) (523 - 534) Vatroslav Barišić - Stojan Martinović 1-0 (3-1) (565 - 508) Mario Glibota - Danijela Ciraki 1-0 (2-2) (485 - 468) Ivan Ćorić - Željko Ravlić 0-1 (1-3) (498 - 522)

5:1    TVORNICA ŠEĆERA - BOLNICA, Kuglana Pampas, 14:2_1959:1792
Matej Čaljkušić - Bernard Škaro 1-0 (4-0) (547 - 483) Josip Vuković - Tajana Škrobot 1-0 (4-0) (503 - 428) Mario Čaljkušić + Zdenko Sitek - Zoran Skorup 0-1 (2-2) (337+78 - 423) Ivica Balaž - Hrvoje Kujundžić 1-0 (4-0) (494 - 458)

13.03.19.    HEP PLINKO - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HEP u 15:30 sati

slobodna ekipa: SAPEX

1.KDLO, 12.kolo 25.02.-01.03.19.

3,5:2,5    VUKA 1876 - DEVETKA, Kuglana HŽ, 8:8_2018:2083
Zovak Mladen - Kramar Saša 1:0 (3:1_557:495), Andrić Marinko - Ranogajec Tomislav 0:1 (1:3_512:544), Milošević Milan - Celing Željko 0:1 (2:2_532:537), Novak Vladimir - Mamić Nediljko 0,5:0,5 (2:2_507:507)

5:1    PAJDAŠI - CANIMEČ, Kuglana GRAFIČAR, 12:4_2190:2071
Miroslav Blažević - Filip Gelo 1-0 (4-0) (583 - 497) Oliver Lončarić - Zvonimir Sušac 1-0 (4-0) (545 - 503) Damir Pavlović - Alan Vidović 1-0 (3-1) (555 - 524) Zdenko Blažević - Zoltan Laczo 0-1 (1-3) (507 - 547

odgođeno    HEP ESO PLIN - OSIJEK DL, Kuglaan HEP u 17 sati

odgođeno    ŠD MEDICUS - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana PAPMAS u 17 sati

2.KDLO, 12.kolo 25.02.-01.03.19.

4:2    TVORNICA ŠEĆERA - HRVATSKE VODE, Kuglana PAMPAS, 9:7_2047:2031
Ivica Balaž - Vladimir Cindrić 1-0 (3-1) (519 - 489) Željko Bota - Zlatko Lacković + Damir Gajić 0-1 (1-3) (461 - 241+248) Matej Čaljkušić - Vatroslav Barišić 0-1 (2-2) (532 - 539) Josip Vuković - Ivan Ćorić 1-0 (3-1) (535 - 514)

4:2    SLAVONIJA TREF - SAPEX, Kuglana HŽ, 9,5:6,5_2008:2000
Miroslav Mudri - Željko Šikanja 0-1 (2-2) (487 - 511) Predrag Masle - Valentin Pek 1-0 (3-1) (508 - 500) Đuro Kovačević - Snježana Rudelić 0-1 (1-3) (478 - 498) Željko Ravlić - Davor Kauzlarić 1-0 (3,5-0,5) (535 - 491)

1:5    BOLNICA - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HŽ, 7:8_1970:2029
Zoran Skorup + Hrvoje Kujundžić - Zoran Juriša 0-1 (1-3) (195+236 - 491) Tomislav Mak - Dražen Nekić 0-1 (1-3) (500 - 523) Tajana Škrobot - Josip Lozić 0-1 (2-2) (504 - 508) Bernard Škaro - Bogdan Barać 1-0 (3-1) (541 - 507)

slobodna ekipa: HEP PLINKO

1.KDLO, 11.kolo 18.-22.02.19.

0:6    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - HEP ESO PLIN, Kuglana HEP, 5,5:10,5_1956:2085
Marin Lubina - Branko Zubović 0-1 (1-3) (488 - 514) Niko Tojčić - Ivica Grgić 0-1 (2-2) (508 - 512) Zlatko Karaman - Željko Knez 0-1 (1-3) (473 - 533) Branko Krišto + Tihomir Bošković - Ivica Cvančić 0-1 (1,5-2,5) (254+233 - 526)

2:4    DEVETKA - PAJDAŠI, Kuglana GRAFIČAR, 5,5:10,5_2130:2151
Saša Kramar - Zdenko Blažević 1-0 (4-0) (548 - 489) Đuro Maćešić - Miroslav Blažević 0-1 (1-3) (514 - 551) Željko Celing - Oliver Lončarić 0-1 (0-4) (486 - 562) Nediljko Mamić - Damir Pavlović 1-0 (3-1) (582 - 549)

5:1    OSIJEK DL - VUKA 1876, Kuglana PAMPAS, 10,5:5,5_2145:2029
Antun Matković - Marinko Andrić 1-0 (4-0) (538 - 505) Željko Vidaković - Mladen Zovak 0-1 (0,5-3,5) (523 - 543) Zoran Rudnički - Zvonimir Tomašević 1-0 (2-2) (511 - 489) Milan Tutnjević - Vladimir Novak 1-0 (4-0) (573 - 492)

3:3    CANIMEČ - ŠD MEDICUS, Kuglana GRABOVAC, 9:7_1897:1873
Alan Vidović - Josip Horžitzky 0-1 (1-3) (480 - 493) Zvonimir Sušac + Zoran Dobrijević - Velibor Majerus 0-1 (2-2) (249+207 - 458) Filip Gelo - Damir Dumić 0-1 (1-3) (489 - 507) Zoltan Laczo - Ivan Rančak + Roberto Gergurec 1-0 (4-0) (472 - 221+194)

2.KDLO, 11.kolo 18.-22.02.19.

4:2    HRVATSKE VODE - BOLNICA, Kuglana HŽ, 9:7_2139:2119
Glibota Mario - Mak Tomislav 1:0 (3:1_539:512), Gajić Damir - Skorup Zoran 0:1 (2:2_505:512), Ćorić Ivan - Škrobot Tajana 0:1 (2:2_500:520), Barišić Vatroslav - Škaro Bernard 1:0 (2:2_595:563)

odgođeno    HEP PLINKO - SLAVONIJA TREF, Kuglana HEP u 15:30 sati

5:1    SAPEX - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana GRAFIČAR, 8,5:7,5_2060:2014
Ivan Šarić - Matej Čaljkušić 1-0 (3-1) (562 - 523) Snježana Rudelić - Mario Čaljkušić 1-0 (2,5-1,5) (514 - 499) Zoran Humel - Ivica Balaž 0-1 (0-4) (466 - 522) Davor Kauzlarić - Josip Vuković 1-0 (3-1) (518 - 470)

slobodna ekipa: VODOVOD OSIJEK

1.KDLO, 10.kolo 04. - 08.02.19.

5:1    OSIJEK DL - PAJDAŠI, Kuglana PAMPAS, 7:9_2098:2025
Antun Matković - Oliver Lončarić 1-0 (2-2) (526 - 496) Željko Vidaković - Miroslav Blažević 1-0 (2-2) (508 - 486) Zoran Rudnički - Zdenko Blažević 0-1 (1-3) (511 - 520) Milan Tutnjević - Damir Pavlović 1-0 (2-2) (553 - 523)

odgođeno:    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - CANIMEČ, Kuglana HEP u 17 sati

5:1    HEP ESO PLIN - VUKA 1876, Kuglana HEP, 13:3_2113:2023
Branko Zubović - Marinko Andrić 0-1 (2-2) (533 - 549) Anđelko Radić - Mladen Zovak 1-0 (4-0) (550 - 501) Željko Knez - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (515 - 487) Boris Janošević - Milan Milošević 1-0 (4-0) (515 - 486)

5:1    ŠD MEDICUS - DEVETKA, Kuglana PAMPAS, 8,5:7,5_2048:2014
Ivan Rančak - Saša Kramar 0-1 (2-2) (481 - 492) Josip Horžitzky - Željko Celing 1-0 (2-2) (540 - 532) Velibor Majerus - Tomislav Ranogajec 1-0 (2-2) (535 - 520) Damir Dumić - Nediljko Mamić 1-0 (2,5-1,5) (492 - 470)

2.KDLO, 10.kolo 04. - 08.02.19.

6:0    HRVATSKE VODE - SAPEX, Kuglana HŽ, 14:2_2134:1889
Gajić Damir - Pek Valentin 1:0 (4:0_554:478), Barišić Vatroslav - Jukić Slavica 1:0 (4:0_567:472), Glibota Mario - Humel Zoran 1:0 (4:0_493:434), Cindrić Vladimir - Šarić Ivan 1:0 (2:2_520:505)

6:0    TVORNICA ŠEĆERA - HEP PLINKO, Kuglana PAMPAS, 14:2_2109:1797
Josip Vuković - Branka Šter 1-0 (4-0) (526 - 449) Matej Čaljkušić - Josip Barać 1-0 (4-0) (563 - 479) Ivica Balaž - Dubravko Maras 1-0 (4-0) (554 - 413) Josip Butor - Vlatko Turalija 1-0 (2-2) (466 - 456)

0:6    SLAVONIJA TREF - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HŽ, 4,5:11,5_1943:2041
Predrag Masle - Dražen Nekić 0-1 (1-3) (508 - 520) Željko Ravlić - Bogdan Barać 0-1 (0,5-3,5) (497 - 514) Stojan Martinović - Zoran Juriša 0-1 (2-2) (474 - 502) Aleksandra Nagy - Josip Lozić 0-1 (1-3) (464 - 505)

slobodna ekipa: BOLNICA

1.KDLO, 9.kolo 28.01. - 01.02.19.

5:1    VUKA 1876 - PAJDAŠI, Kuglana HŽ, 10:6_2121:2063
Andrić Marinko - Blažević Miroslav 1:0 (3:1_553:500), Zovak Mladen - Blažević Zdenko 1:0 (4:0_540:499), Tomašević Zvonimir - Pavlović Damir 0:1 (0:4_526:574), Novak Vladimir - Lončarić Oliver 1:0 (3:1_502:490)

6:0    DEVETKA - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana GRAFIČAR, 11:5_2245:2084
Saša Kramar - Branko Krišto 1-0 (4-0) (571 - 485) Đuro Maćešić - Nedjeljko Ljubas 1-0 (2-2) (542 - 536) Željko Celing - Zdravko Uljarević 1-0 (2-2) (545 - 515) Nediljko Mamić - Marin Lubina 1-0 (3-1) (587 - 558)

2:4    CANIMEČ - HEP ESO PLIN, Kuglana GRABOVAC, 7:9_1887:1929
Zoran Dobrijević - Boris Janošević 0-1 (1-3) (469 - 496) Alan Vidović - Anđelko Radić 1-0 (2-2) (471 - 456) Zoltan Laczo - Željko Knez 0-1 (1-3) (487 - 521) Ivo Tomić + Zvonimir Sušac - Branko Zubović 1-0 (3-1) (243+217 - 456)

odgođeno    OSIJEK DL - ŠD MEDICUS, Kuglana PAMPAS u 16 sati

2.KDLO, 9.kolo 28.01. - 01.02.19.

1:5    HEP PLINKO - HRVATSKE VODE, Kuglana HEP, 6:10_1975:2010
Turalija Vlatko - Barišić Vatroslav 0:1 (2:2_527:514), Barač Josip - Cindrić Vladimir 0:1 (1:3_493:503), Živić Eva - Ćorić Ivan 0:1 (1:3_488:500), Šter Branka - Lacković Zlatko 0:1 (2:2_467:493)

6:0    SAPEX - BOLNICA, Kuglana GRAFIČAR, 14:2_2109:1892
Snježana Rudelić - Tomislav Mak 1-0 (4-0) (554 - 479) Ivan Šarić - Tajana Škrobot 1-0 (4-0) (529 - 465) Zoran Humel - Hrvoje Kujundžić 1-0 (3-1) (486 - 436) Davor Kauzlarić - Bernard Škaro 1-0 (3-1) (540 - 512)

2:4    VODOVOD OSIJEK - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana PAMPAS, 7,5:8,5_1980:2019
Zoran Juriša - Matej Čaljkušić 0-1 (1,5-2,5) (490 - 508) Dubravko Pichler + Božica Živković - Josip Vuković 0-1 (0-4) (231+229 - 546) Bogdan Barać - Mario Čaljkušić 1-0 (3-1) (504 - 464) Dražen Nekić - Željko Bota 1-0 (3-1) (526 - 501)

slobodna ekipa: SLAVONIJA TREF

1.KDLO, 8.kolo 21.-25.01.19.

odgođeno    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - OSIJEK DL, Kuglana HEP u 17 sati

5:1    HEP ESO PLIN - PAJDAŠI, Kuglana HEP, 9,5:6,5_2138:2137
Željko Knez - Damir Pavlović 0-1 (1-3) (526 - 582) Anđelko Radić - Jozo Topić 1-0 (2,5-1,5) (542 - 553) Boris Janošević - Miroslav Blažević 1-0 (4-0) (531 - 465) Branko Zubović - Oliver Lončarić 1-0 (2-2) (539 - 537)

0:6    ŠD MEDICUS - VUKA 1876, Kuglana PAMPAS, 4:12_1903:2057
Josip Rešetar - Milan Milošević 0-1 (1-3) (434 - 483) Josip Horžitzky - Marinko Andrić 0-1 (2-2) (509 - 530) Ivan Rončak + Roberto Gergurec - Zvonimir Tomašević 0-1 (0-4) (243+219 - 527) Damir Dumić - Mladen Zovak 0-1 (1-3) (498 - 517)

1:5    CANIMEČ - DEVETKA, Kuglana GRABOVAC, 6:10_1871:1917
Zoran Dobrijević - Tomislav Ranogajec 0-1 (1-3) (456 - 485) Alan Vidović - Saša Kramar 1-0 (3-1) (474 - 457) Ivo Tomić - Željko Celing 0-1 (1-3) (450 - 480) Laslo Tot - Nediljko Mamić 0-1 (1-3) (491 - 495)

2.KDLO, 8.kolo 21.-25.01.19.

5:1    HRVATSKE VODE - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HŽ, 12,5:3,5_2142:1990
Gajić Damir - Barač Bogdan 0:1 (1,5:2,5_497:537), Barišić Vatroslav - Juriša Zoran 1:0 (4:0_585:474), Glibota Mario - Lozić Josip + Pichler Dubravko 1:0 (4:0_532:224+230), Ćorić Ivan - Nekić Dražen 1:0 (3:1_528:525)

5:1    SAPEX - HEP PLINKO, Kuglana GRAFIČAR, 7,5:8,5_1910:1866
Valentin Pek - Vlatko Turalija 1-0 (2-2) (489 - 463) Slavica Jukić - Josip Barać 0-1 (1,5-2,5) (492 - 514) Davor Kauzlarić - Slavica Karaman 1-0 (2-2) (471 - 442) Zoran Humel - Dobrila Bertić + Eva Živić 1-0 (2-2) (458 - 197+250)

3:3    BOLNICA - SLAVONIJA TREF, Kuglana HŽ, 6:10_2010:2055)
Zoran Skorup + Ankica Dernai - Predrag Masle 0-1 (0-4) (225+232 - 556) Bernard Škaro - Željko Ravlić 1-0 (2-2) (544 - 534) Tajana Škrobot - Đuro Kovačević 1-0 (2-2) (528 - 511) Tomislav Mak - Stojan Martinović 1-0 (2-2) (481 - 454)

slobodna ekipa: TVORNICA ŠEĆERA

Odgođene

1.KDLO, 5.kolo
6:0    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - ŠD MEDICUS, Kuglana HEP, 12,5:3,5_2038:1908
Nedjeljko Ljubas - Josip Rešetar 1-0 (3-1) (517 - 486) Marin Lubina - Ivan Rančak 1-0 (3,5-0,5) (499 - 451) Zlatko Karaman - Damir Dumić + Roberto Gergurec 1-0 (3,5-0,5) (514 - 260+212) Zdravko Uljarević - Josip Horžitzky 1-0 (2,5-1,5) (508 - 499)

1.KDLO, 1.kolo
4:2    OSIJEK DL - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana Pampas, 10:6_2100:1955
Antun Matković - Zlatko Karaman + Tihomir Bošković 1-0 (4-0) (546 - 325+108) Željko Vidaković - Zdravko Uljarević 0-1 (1-3) (490 - 527) Zoran Rudnički - Marin Lubina 0-1 (1-3) (502 - 525) Milan Tutnjević - Niko Tojčić 1-0 (4-0) (562 - 470)

1.KDLO, 2.kolo
6:0    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - DEVETKA, 12:4_2096:1976
Nedjeljko Ljubas - Željko Celing 1-0 (4-0) (554 - 486) Niko Tojčić - Saša Kramar 1-0 (2-2) (491 - 482) Branko Krišto - Đuro Maćešić 1-0 (3-1) (502 - 480) Zdravko Uljarević - Tomislav Ranogajec 1-0 (3-1) (549 - 528)

1.KDLO, 2.kolo
5:1    HEP ESO PLIN - CANIMEČ, Kukgna HEP, 11:5_2031:1876
Željko Knez - Zoran Dobrijević 1-0 (3-1) (542 - 481) Ivica Grgić - Zvonimir Sušac 0-1 (1,5-2,5) (455 - 455) Branko Zubović - Laslo Tot 1-0 (3-1) (517 - 466) Boris Janošević - Alan Vidović 1-0 (3,5-0,5) (517 - 474)

1.KDLO, 7.kolo 3.-7.12.18

1:5    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - VUKA 1876, Kuglana HEP 6:10 (1962-2031)
Nedjeljko Ljubas - Marinko Andrić 0-1 (1-3) (484 - 514)   Niko Tojčić - Mladen Zovak   0-1 (0-4) (495 - 546)    Zdravko Uljarević - Vladimir Novak   1-0 (3-1) (505 - 484)  Branko Krišto + Zlatko Karaman - Zvonimir Tomašević   0-1 (2-2) (240+238 - 487)

2:4    DEVETKA - HEP ESO PLIN, Kuglana GRAFIČAR, 7:9_2217:2220
Saša Kramar - Željko Knez 1-0 (3-1) (585 - 536) Đuro Maćešić - Ivica Grgić 1-0 (3-1) (549 - 537) Nediljko Mamić - Boris Janošević 0-1 (1-3) (580 - 604) Tomislav Ranogajec - Branko Zubović 0-1 (0-4) (503 - 543)

1:5    CANIMEČ - OSIJEK DL, Kuglana GRABOVAC 6:10_1866:1911
Zvonimir Sušac + Zoran Dobrijević - Zoran Rudnički 0-1 (1-3) (212+247 - 502) Alan Vidović - Antun Matković 0-1 (1-3) (454 - 480) Zoltan Laczo - Željko Vidaković 1-0 (4-0) (498 - 427) Laslo Tot - Milan Tutnjević 0-1 (0-4) (455 - 502)

2:4    ŠD MEDICUS - PAJDAŠI, Kuglana PAMPAS, 9:7_2033:2065
Josip Rešetar - Miroslav Blažević 1-0 (4-0) (484 - 458) Damir Dumić - Oliver Lončarić 0-1 (1-3) (519 - 523) Josip Horžitzky - Damir Pavlović 1-0 (3-1) (529 - 549) Ivan Rončak - Jozo Topić 0-1 (1-3) (501 - 535)

2.KDLO, 7.kolo 3.-7.12.18

4:2    TVORNICA ŠEĆERA - SLAVONIJA TREF, Kuglana PAMPAS, 8:8_1997:1949
Josip Vuković - Đuro Kovačević 1-0 (2-2) (505 - 484) Matej Čaljkušić - Željko Ravlić 0-1 (1-3) (520 - 521) Željko Bota - Predrag Masle 0-1 (2-2) (452 - 488) Mario Čaljkušić - Miroslav Mudri 1-0 (3-1) (520 - 456)

5:1    HEP PLINKO - BOLNICA, Kuglana HEP, 10,5:5,5_1939:1871
Vlatko Turalija - Tomislav Mak 1-0 (3-1) (512 - 508) Josip Barać - Zoran Skorup 1-0 (3-1) (485 - 439) Slavica Karaman - Tajana Škrobot 1-0 (3-1) (455 - 442) Eva Živić - Bernard Škaro 0-1 (1,5-2,5) (487 - 482)

3:3    SAPEX - VODOVOD OSIJEK, Kuglana GRAFIČAR, 8:8_2059:2026
Željko Šikanja - Josip Lozić + Pichler Dubravko 1-0 (3-1) (541 - 225 + 234) Ivan Šarić - Zoran Juriša 0-1 (2-2) (508 - 514) Valentin Pek - Bogdan Barać 0-1 (1-3) (525 - 552) Davor Kauzlarić - Dražen Nekić 0-1 (2-2) (485 - 501)

slobodna ekipa: HRVATSKE VODE

1.KDLO, 6.kolo 26.-30.11.18

6:0    PAJDAŠI - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana GRAFIČAR, 12,5:3,5_2230:2053
Miroslav Blažević - Marin Lubina 1-0 (3-1) (563 - 524) Damir Pavlović - Zdravko Uljarević 1-0 (3-1) (529 - 513) Oliver Lončarić - Nedjeljko Ljubas 1-0 (3,5-0,5) (560 - 533) Jozo Topić - Niko Tojčić 1-0 (3-1) (578 - 483)

5:1    VUKA 1876 - CANIMEČ, Kuglana HŽ 9:7_2109:2031
Mladen Zovak - Filip Gelo 1-0 (2-2) (532 - 488) Marinko Andrić - Zoran Dobrijević + Alan Vidović 1-0 (4-0) (552 - 247+238) Milan Milošević - Zoltan Laczo 1-0 (2-2) (523 - 522) Zvonimir Tomašević - Laslo Tot 0-1 (1-3) (502 - 536)

3:3    HEP ESO PLIN - ŠD MEDICUS, Kuglana HEP, 10:6_2014:2008
Ivica Grgić - Josip Rešetar 0-1 (2-2) (473 - 477) Anđelko Radić - Josip Horžitzky 0-1 (2-2) (547 - 556) Ivica Cvančić - Ivan Rončak 0-1 (2-2) (483 - 495) Željko Knez - Damir Dumić 1-0 (4-0) (511 - 480)

4:2    OSIJEK DL - DEVETKA, Kuglana PAMPAS, 9,5:6,5_2097:1991
Antun Matković - Saša Kramar 1-0 (3-1) (519 - 490) Željko Vidaković - Tomislav Ranogajec 0-1 (1,5-2,5) (500 - 516) Zoran Rudnički - Željko Celing 0-1 (1-3) (528 - 517) Milan Tutnjević - Nediljko Mamić 1-0 (4-0) (550 - 468)

2.KDLO, 6.kolo 26.-30.11.18.

2:4    SLAVONIJA TREF - HRVATSKE VODE, Kuglana HŽ 5:11_2075:2156
Đuro Kovačević - Damir Gajić 0:1 (1:3) (521:563)  Predrag Masle - Vladimir Cindrić 1:0 (2:2) (537:523) Stojan Martinović - Zlatko Lacković 0:1 (2:2) (511:497) Željko Ravlić - Vatroslav Barišić 0:1 (0:4) (506:573)

4:2    BOLNICA - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana HŽ, 7:9_2031:2004
Tajana Škrobot - Josip Vuković 1-0 (2-2) (493 - 478) Bernard Škaro - Matej Čaljkušić 0-1 (1-3) (544 - 555) Zoran Skorup - Josip Varžić 0-1 (1-3) (449 - 473) Tomislav Mak - Željko Bota 1-0 (3-1) (545 - 498)

5:1    VODOVOD OSIJEK - HEP PLINKO, Kuglana PAMPAS, 10:6_1908:1843
Zoran Juriša + Renata Žuža + Božica Živković - Vlatko Turalija 0-1 (2-2) (239+96+140 - 487) Josip Lozić - Josip Barać 1-0 (3-1) (505 - 459) Pichler Dubravko - Branka Šter 1-0 (2-2) (455 - 428) Dražen Nekić - Slavica Karaman 1-0 (3-1) (475 - 469)

slobodna ekipa:    SAPEX

1.KDLO, 5.kolo 19.-23.11.18.

odgođeno    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - ŠD MEDICUS, Kuglana HEP u 17 sati

6:0    DEVETKA - VUKA 1876, Kuglana GRAFIČAR, 12,5:3,5_2167:1957
Đuro Maćešić - Mladen Zovak 1-0 (3,5-0,5) (571 - 504) Tomislav Ranogajec - Marinko Andrić 0-1 (3-1) (561 - 520) Željko Celing - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (529 - 476) Nediljko Mamić + Krešimir Buzina - Milan Milošević 1-0 (3-1) (282+224 - 457)

5:1    OSIJEK DL - HEP ESO PLIN, Kuglana PAMPAS, 11:5_2124:2039
Antun Matković - Anđelko Radić 1-0 (4-0) (547 - 487) Ivan Maglica - Boris Janošević 0-1 (1-3) (504 - 538) Zoran Rudnički - Željko Knez 1-0 (3-1) (509 - 496) Milan Tutnjević - Ivica Grgić 1-0 (3-1) (564 - 518)

1:5    CANIMEČ - PAJDAŠI, Kuglana GRABOVAC, 7:9_1866:1995
Zoran Dobrijević - Oliver Lončarić 0-1 (2-2) (487 - 521) Zvonimir Sušac - Miroslav Blažević 0-1 (1-3) (448 - 477) Filip Gelo - Damir Pavlović 0-1 (1-3) (450 - 517) Laslo Tot - Jozo Topić 1-0 (3-1) (481 - 480)

2.KDLO, 5.kolo 19.-23.11.18.

4:2    HRVATSKE VODE - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana HŽ, 8:8_2146:1964
Gajić Damir - Čaljkušić Matej 0:1 (0:4_517:537), Barišić Vatroslav - Bota Željko + Varžić Josip 1:0 (603:217+245), Glibota Mario - Balaž Ivica 1:0 (3:1_522:446), Ćorić Ivan - Čaljkušić Mario 0:1 (1:3_504:519)

1:5    SAPEX - SLAVONIJA TREF, Kuglana GRAFIČAR, 7:9_2027:2055
Snježana Rudelić - Đuro Kovačević 0-1 (2-2) (518 - 537) Slavica Jukić - Stojan Martinović 0-1 (1-3) (472 - 484) Željko Šikanja - Predrag Masle 1-0 (2-2) (532 - 528) Zoran Humel - Željko Ravlić 0-1 (2-2) (505 - 506)
odgođeno    VODOVOD OSIJEK - BOLNICA, Kuglana PAMPAS u 18 sati

slobodna ekipa: HEP PLINKO

1.KDLO, 4.kolo 12.-16.11.18.

1:5   VUKA 1876 - OSIJEK DL, Kuglana HŽ, 4,5:11,5_2017:2209
Zovak Mladen - Vidaković Željko 0:1 (1:3_532:551), Andrić Marinko - Matković Antun 1:0 (2:2_547:539), Novak Vladimir - Rudnički Zoran 0:1 (1,5:2,5_444:516), Milošević Milan - Tutnjević Milan 0:1 (0:4_494:603)

5:1    PAJDAŠI - DEVETKA, Kuglana GRAFIČAR, 11:5_2285:2192
Miroslav Blažević - Saša Kramar 0-1 (2-2) (539 - 564) Jozo Topić - Đuro Maćešić 1-0 (3-1) (567 - 570) Damir Pavlović - Tomislav Ranogajec 1-0 (4-0) (601 - 487) Oliver Lončarić - Nediljko Mamić 1-0 (2-2) (578 - 571)

6:0    HEP ESO PLIN - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana HEP, 11,5:4,5_2082:2016
Željko Knez - Zdravko Uljarević 1-0 (2,5-1,5) (506 - 505) Boris Janošević - Nedjeljko Ljubas 1-0 (2-2) (526 - 519) Ivica Grgić - Branko Krišto 1-0 (4-0) (504 - 476) Branko Zubović - Marin Lubina 1-0 (3-1) (546 - 516)

5:1    ŠD MEDICUS - CANIMEČ, Kuglana PAMPAS 10:6_1945:1940
Josip Rešetar - Zoran Dobrijević :0 (3:1) (503:478) Damir Dumić - Zvonimir Sušac 1:0 (2:2) (475:455) Josip Horžitsky - Filip Gelo 1:0 (4:0) (525:495) Ante Krstanović - Laslo Tot 0:1 (1:3) (443:512)

2.KDLO, 4.kolo 12.-16.11.18.

5:1    TVORNICA ŠEĆERA - SAPEX, Kuglana PAMPAS, 10:6_2047:1975
Matej Čaljkušić - Slavica Jukić 1-0 (4-0) (503 - 465) Josip Vuković - Valentin Pek 0-1 (1-3) (513 - 537) Željko Bota - Ivan Šarić 1-0 (3-1) (506 - 482) Mario Čaljkušić - Davor Kauzlarić 1-0 (2-2) (525 - 491)

5:1    SLAVONIJA TREF - HEP PLINKO, Kuglana HŽ, 13:3_2088:1909
Đuro Kovačević - Eva Živić 1-0 (4-0) (562 - 498) Predrag Masle - Vlatko Turalija 0-1 (2-2) (508 - 511) Miroslav Mudri + Stojan Martinović - Josip Barać 1-0 (3-1) (236+266 - 478) Željko Ravlić + Danijela Ciraki - Slavica Karaman + Branka Šter 1-0 (4-0) (275+241 - 213+209)

0:6    BOLNICA - HRVATSKE VODE, Kuglana HŽ, 3,5:12,5_1980:2102
Skorup Z. - Čorić Ivan 0:1 (0:4_449:501), Škrobot Tatjana - Cindrić Vladimir 0:1 (1,5:2,5_501:542), Škaro Bernard - Barišić Vatroslav 0:1 (1:3_575:560), Dernaj Ana - Globota Mario 0:1 (0:4_455:499)

slobodna ekipa: VODOVOD OSIJEK

1.KDLO, 3.kolo 5.-9.11.18.

3:3    VUKA 1876 - HEP ESO PLIN, Kuglana HŽ, 9:7_2058:2022
Mladen Zovak - Anđelko Radić 0-1 (2-2) (512 - 519) Zvonimir Tomašević - Željko Knez 0-1 (1-3) (484 - 490) Marinko Andrić - Ivica Grgić 1-0 (4-0) (534 - 477) Vladimir Novak - Boris Janošević 0-1 (2-2) (528 - 536)

6:0    DEVETKA - ŠD MEDICUS, Kuglana GRAFIČAR, 15:1_2091:1815
Saša Kramar - Ante Krstanović 1-0 (4-0) (547 - 407) Tomislav Ranogajec - Damir Dumić 1-0 (4-0) (527 - 482) Đuro Maćešić - Josip Rešetar 1-0 (4-0) (558 - 473) Krešimir Buzina - Roberto Gergurec 1-0 (3-1) (459 - 453)

6:0    PAJDAŠI - OSIJEK DL, Kuglana GRAFIČAR, 13:3_2272:2029
Miroslav Blažević - Antun Matković 1-0 (3-1) (563 - 508) Oliver Lončarić - Ivan Maglica + Željko Vidaković 1-0 (4-0) (561 - 252+237) Damir Pavlović - Zoran Rudnički 1-0 (2-2) (556 - 527) Jozo Topić - Milan Tutnjević 1-0 (4-0) (592 - 514)

4:2    CANIMEČ - HOPS TORPEDO KUŠEVAC, Kuglana GRABOVAC, 9:7_1961:1877
Zoran Dobrijević - Nedjeljko Ljubas 1-0 (2-2) (512 - 489) Filip Gelo - Zdravko Uljarević 0-1 (2-2) (479 - 485) Zvonimir Sušac - Marin Lubina 0-1 (1-3) (469 - 491) Laslo Tot - Dalibor Varga 1-0 (4-0) (501 - 412)

2.KDLO, 3.kolo 5.-9.11.18.

2:4    HEP PLINKO - TVORNICA ŠEĆERA, Kuglana HEP, 6:10_1885:1958
Vlatko Turalija - Željko Bota 1-0 (3-1) (482 - 454) Branka Šter - Josip Varžić + Domagoj Kovačić 1-0 (3-1) (455 - 226+200) Josip Barać - Josip Vuković 0-1 (0-4) (475 - 538) Eva Živić - Matej Čaljkušić 0-1 (0-4) (473 - 540)

4,5:1,5   SAPEX - HRVATSKE VODE, Kuglana GRAFIČAR, 7:9_2073:2018
Fabijan Božić - Damir Gajić 1:0 (3:1_548:473) Snježana Rudelić - Vladimir Cindrić 1:0 (2:2_501:495), Željko Šikanja - Vatroslav Barišić 0,5:0,5 (2:2_544:544), Zoran Humel - Zlatko Lacković 0:1 (0:4_480:506)

09.11.18.    VODOVOD OSIJEK - SLAVONIJA TREF, Kuglana PAMPAS u 18 sati

slobodna ekipa:    BOLNICA

1.KDLO, 2.kolo 22.-26.10.18.

odgođeno (kvar kuglane)    HOPS TORPEDO KUŠEVAC - DEVETKA, Kuglana HEP u 17 sati

5:1    PAJDAŠI - VUKA 1876, Kuglana Grafičar, 9,5:6,5_2207:2107
Damir Pavlović - Mladen Zovak 1-0 (2,5-1,5) (576 - 550) Miroslav Blažević - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (528 - 495) 
Oliver Lončarić - Marinko Andrić 0-1 (1-3) (558 - 572) Jozo Topić - Milan Milošević 1-0 (3-1) (545 - 490)

odgođeno (kvar kuglane)   HEP ESO - CANIMEČ, Kuglana HEP u 17 sati

0:6   ŠD MEDICUS - OSIJEK DL. Kuglana Pampas 1,5:14,5_1932:2153
Miroslav Miletić - Antun Matković 0:1 (0,5:3,5) (462:517) Ante Krstanović - Ivan Maglica 0:1 (0:4) (491:554)
Roberto Gregurec - Zoran Rudnički 0:1 (0:4) (491:533) Damir Dumić - Milan Tutnjević 0:1 (1:3) (506:549)

2.KDLO, 2.kolo 22.-26.10.18.

5:1   HRVATSKE VODE - HEP PLINKO, Kuglana HŽ, 9:7_2032:1952
Globota Mario - Turalija Vlatko 1:0 (3:1_481:469), Lacković Zlatko - Šter Branka 1:0 (3:1_483:452), Ćorić Ivan - Živić Eva 0:1 (0:4_491:514), Barišić Vatroslav - Karaman Slavica 1:0 (4:0_577:517)

5:1    TVORNICA ŠEĆERA - VODOVOD OSIJEK, Kuglana PAMPAS, 9,5:6,5_2032:2020
Matej Čaljkušić - Zoran Juriša 1-0 (2-2) (548 - 534) Josip Vuković - Pichler Dubravko 1-0 (4-0) (534 - 474) Mario Čaljkušić - Josip Lozić + Renata Žuža 1-0 (3,5-0,5) (527 - 216+241) Josip Varžić + Željko Bota - Dražen Nekić 0-1 (0-4) (213+210 - 555)

4:2    BOLNICA - SAPEX, Kuglana HŽ 8:8_1943:1912
Tajana Škrobot - Slavica Jukić 0:1 (2:2) (494:495) Hrvoje Kujundžić - Valentin Pek 0:1 (0:4) (477:508)
Zoran Skorup - Davor Kauzlatić 1:0 (4:0) (518:458) Željko Jamnić - Zoran Humel 1:0 (2:2) (454:451)

slobodna ekipa: SLAVONIJA TREF

1.KDLO, 1.kolo 15.-19.10.18.

ODGOĐENO   PAJDAŠI - HEP ESO PLIN, 

5:1   VUKA 1876 - ŠD MEDICUS, Kuglana HŽ, 11:5_2045:1847
Mladen Zovak - Miroslav Miletić 1:0 2:2_498:487     Zvonimir Tomašević - Ante Krstanović 1:0 3:1_499:408
Marinko Andrić - Roberto Gregurec 1:0 4:0_536:415    Milan Milošević - Josip Horžitsky 0:1 2:2_512:537

5:1   DEVETKA - CANIMEČ, 12:4_2147:2004
Saša Kramar - Alen Vidović 1:0 4:0_571:486    Đuro Maćešić - Filip Gelo 1:0 4:0_538:472
Tomislav Ranogajec - Zvonimir Sušac 1:0 3:1_539:518    Željko Celing - Laslo Toth 0:1 1:3_499_528

ODGOĐENO    OSIJEK DL - HOPS, 

2.KDLO, 1.kolo 15.-19.10.18.

1:5   HEP PLINKO - SAPEX, 4:12_1940:2042
Vlatko Turalija - Fabijan Božić 0:1 1:3_493:488    Josip Barać - Snježana Rudelić 1:0 2:2_510:500
Branka Šter - Željko Šikanja 0:1 0:4_452:550    Eva Živić - Ivan Šaić 0:1 1:3_485:504

5:1    SLAVONIJA TREF - BOLNICA, 10:6_2016:1953
Željko Ravlić - Bernard Škaro 0:1 1:3_496:543    Predrag Masle - Tajana Škrobot 1:0 3:1_508:478
Đuro Kovačević - Zoran Skorup 1:0 4:0_535_477    Danijela Ciraki + Stojan Martinović - Ankica Demal 1:0 2:2_217+260:455

1:5    VODOVOD OSIJEK - HRVATSKE VODE, 6:10_2002:2029
Bogan Barać - Vatroslav Barišić 0:1 1:3_527:534    Dubravko Pihler - Mario Glibota 0:1 0,5:3,5_487:544
Josip Lozić - Zlatko Lacković 1:0 3:1_496:478    Dražen Nekić + Zoran Juriša - Ivan Ćorić 0:1 1,5:2,5 (229+263):473

slobodna ekipa: TVORNICA ŠEĆERA

KONAČNI POREDAK SEZONE 2017/18

1.Kuglačka Divlja Liga Osijek
  1. PAJDAŠI
  2. DEVETKA
  3. HEP ESO PLIN
- Igrač lige je MARINKO ANDRIĆ iz ekipe VUKA 1876 sa prosjekom od 559,22
- Najučinkovitiji igrač je MILAN TUTNJEVIĆ iz ekipe OSIJEK DL koji je 10/18 puta bio igrač kola
Iz 1.KDLO u 2.KDLO ispadaju ekipe VODOVOD i HRVATSKE VODE

2. Kuglačka Divlja Liga Osijek
  1. CANIMEČ
  2. ŠEĆERANA OSIJEK
  3. SLAVONIJA TREF
- Igrač lige je MATEJ ČALJKUŠIĆ iz ekipe ŠEĆERANA OSIJEK sa prosjekom od 532,29
- Najučinkovitiji igrač je MATEJ ČALJKUŠIĆ iz ekipe ŠEĆERANA OSIJEK koji je 10/18 puta bio igrač kola
- u 1.KDLO su se plasirale ekipe CANIMEČ i ŠEĆERANA OSIJEK




HRT Radio Osijek

Najbolje od najboljeg

Pojedinačno
1.    664
JOZO TOPIĆ


2. 655 Jozo Topić
3. 629 Jozo Topić
4. 627 Zoltan Laczo, Siniša Liška
5. 626 Jozo Topić
6. 623 Jozo Topić
7. 622 Saša Kramar

8. 621 Saša Kramar, Jozo Topić
9. 620 Boris Janošević
10. 619 Jozo Topić
11. 618 Darko Bogdan, Jozo Topić, Đuro Maćešić
12. 616 Zoltan Laczo
13. 615 Jozo Topić, Zoltan Laczo
14. 614 Jozo Topić
15. 613 Đuro Maćešić, Boris Janošević
16. 611 Anđelko Radić
17. 610 Damir Gajić


Ekipno

1. 2400 PAJDAŠI
2. 2340 PAJDAŠI
3. 2309 PAJDAŠI
4. 2305 ZUBER
6. 2303 ZAŠTITAINSPEKT, HEP ESO PLIN
7. 2300 HEP ESO PLIN


SaveSaveSaveSave













Podstranice (1): The best of
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2018. 03:39
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2018. 03:39
Ċ
Damir Gajić,
5. ruj 2018. 23:02
Ĉ
Damir Gajić,
5. ruj 2018. 23:02
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2018. 03:39
Ĉ
Damir Gajić,
14. lis 2018. 23:23
ĉ
Damir Gajić,
30. kol 2018. 03:58
ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2018. 03:39
Ċ
Damir Gajić,
19. pro 2018. 03:11
Ċ
Damir Gajić,
12. stu 2018. 04:45
Ċ
Damir Gajić,
12. stu 2018. 04:45
Ċ
Damir Gajić,
27. ruj 2016. 02:56
Ĉ
Damir Gajić,
27. ruj 2016. 02:56