Молодіжна Християнська Організація "Діти Світла" с. Королівка

Наша молодіжна християнська організація почала своє існування в 2007 році при церкві Покрову Пресвятої Богородиці с. Королівка.
Декілька осіб з нашої парафії були учасниками МХО «Діти Світла», яка багато років діє при Катедральному Соборі в Коломиї. Поступово зародилося бажання і в нашому селі мати зустрічі однодумців, хоча в той час мало хто з учасників розумів, що означає жити кожен день з Богом.
Але ми збиралися на катехитичні зустрічі, на молодіжний хор, і поступово, як учні Христові, вчилися бути один з одним, бути з Христом.
Допоміг нам згуртуватися наш священик – о. Олександр Селезінка.

На зустрічі приходить різна кількість дітей – деколи вісім, а деколи і двадцять вісім. Зустрічаємося ми по п’ятницях, а молодіжний хор мав репетиції у середу. Займаємося ми в катехитичному центрі біля нашої церкви.

Наш хор брав участь в 2007 р. у деканальному фестивалі релігійної пісні в с. Перерів, а в 2008 р. – у єпархіальному фестивалі колядок.

Ми організовували паломництва до Глинян та Унева, щороку буваємо в Зарваниці, а на Успення Богородиці йдемо до Матері Божої разом із коломийськими «Світлячками» пішки. Кожен у Зарваниці молиться у своїх намірах, але є у нас спільна мета: розквіт молодіжних християнських організацій та прилучення молоді до життя з Богом.

Щороку організовуємо Свято Миколая. До нього ми готуємо вистави, до яких намагаємося залучити багато дітей. Також, за допомогою місцевих спонсорів ми збираємо подарунки для особливо бідних дітей з нашого села. Долучаємося і до акції «Допоможіть Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт». А в 2007 році ми виступали в Коломийській міській Раді перед дітьми-сиротами м. Коломия.

Також ми готуємо «Різдвяний вертеп». Разом з ним ми проводимо акцію «Різдвяна іскорка у серце ближнього». Стараємося, щоби всі члени організації брали активну участь у роботі. Одні займаються роботою над сценарієм, інші – готують костюми. Ця робота дуже згуртувала нас, адже всі ми йдемо до однієї мети: допомогти людям відчути радість Різдвяних свят.

Навесні 2007 року, в часі Великого посту, в нас відбувалися реколекції. Їх проводили о. Захар Михасюта та о. Володимир Кмита із Заболотова. Це були перші реколекції в нашій Королівці.

Також ми проводимо «Хресні Дороги» - і в церкві, і в 4-у неділю посту – вулицями села. Готуємо «Хресну дорогу ненародженої дитини», а в 2009 році провели великопісне дійство «Терновий вінець». Ми підготували страсні пісні, віршовані стації та інші розважання Страстей Христових, які допомагали присутнім парафіянам краще відчути та зрозуміти Христовий шлях та Голготу та справжній сенс Воскресіння. Під час цього дійства було використано комп’ютерну презентацію, через яку можна було не тільки почути, але і за допомогою багатьох світлин та картин найвидатніших художників світу уявити хресні страждання нашого Господа Ісуса Христа.

Таке пережиття було дуже важливе і дня нас самих.

На Великодні свята ми співаємо гаївки біля церкви, граємо в різноманітні ігри

Та найцікавішою традицією нашої спільноти є літній табір у Дорі біля Яремчі. Там ми активно відпочиваємо, маємо час і на катехитичні уроки, і на молитву, і на молодіжні дискотеки. Цього року табір був особливий, бо проводився в рамках загально церковного табору «Сарепта 2009». Ми знайшли багато нових друзів з усіх єпархій України.

В цьому році двоє учасниць нашої спільноти пройшли Вишкіл молодіжних лідерів, організований Молодіжною комісією єпархії та МХО «Діти Світла» м. Коломия. Це нам значно допоможе у нашій праці.

Сподіваємося, що такі вишколи будуть проводитися і в наступні роки, бо це допомагає молодим людям розвиватися і реалізовувати себе.

Маємо дуже багато планів на майбутнє, і за Божою поміччю хочемо їх виконати.


Фото: Розколяда 2010
 
Наші фото: