Дошкільний навчальний заклад №5

м.Миколаїв


"Салют Перемоги" чекає гостей

Усіх, хто до нас завітає.

Це справжня "Країна маленьких людей",

У місті, що звуть Миколаїв.


Все починається з дитинства. У кожного є два береги: той від якого людина відпливає і той, до якого вона неодмінно має причалити. На цій довгій дорозі зустрічаються чимало інших – берег Надії, берег Віри, берег Любові. Однак, де б не зупинилась людина, їй неодмінно світитиме той найперший берег – берег Дитинства. А свої перші свідомі кроки кожна дитина починає з першої сходинки берега дитинства – з дитячого садка.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 5 добре це усвідомлює і турбується, щоб перебування малечі в садочку було світлим і радісним, піклується про формування особистості кожної дитини, намагається розкрити її творчий потенціал, здібності.

Двадцять вісім років садок радісно зустрічає малят та батьків. Понад 400 дошкільнят віком від 2 до 6 років, обігрітих теплом та материнським піклуванням, виховуються групах санаторного типу. Режим роботи дошкільного закладу - 12 годин, а щоб задовольнити потреби батьків, відкриті цілодобові групи, функціонують групи компенсуючого типу для дітей з вадами мовлення або з затримкою психічного розвитку. Для задоволення інтересів дітей організовані заняття в гуртках: хореографічний, вокальний, з англійської мови, з валеології, з образотворчого мистецтва. Навчально-виховний процес забезпечують 82 працівника: з них 3 медичні сестри, 42 педагога, логопеди, практичний психолог.


Але головною оцінкою нашої роботи є порозуміння з батьками вихованців, визнання ними нашого авторитету, повага та бажання приймати участь у житті садочка. Батьки разом з педагогами і дітьми завжди беруть участь у щорічних міських спортивних заходах: «День олімпійського бігу», «Сюрпризіада», «Веселі старти» та посідають призові місця. На спортивні досягнення впливають кваліфіковане медичне обслуговування, отримання фізіотерапевтичних процедур, збалансоване чотириразове харчування, заняття фізкультурою та спортом.

Щороку ми разом з родинами беремо участь у міських заходах: святкуванні Дня міста, Великодня, Дня знань, на яких презентуємо художні вироби, поробки, методичні посібники, свої творчі знахідки.

Випускники нашого закладу успішно адаптуються до шкільного життя, багато з них стають переможцями олімпіад. Пишаємося нашими танцюристами, спортсменами, музикантами. Ми завжди слідкуємо за подальшим життям наших малят, підтримуємо зв’язки з сім’ями. Найвищою нагородою педагогу за його роботу є пам’ять людини про «першу сходинку берега дитинства» - дитячий садок «Салют Перемоги».