№603, 2 грудня 2011 року

Овен. Вам доведеться проявити максимум витримки i сили волi для вирiшення складних питань. Вiдповiдальнiсть за це ляже на вашi плечi. Якщо постараєтеся, майже в усьому вас супроводжуватиме удача. Нині свобода вибору обмежена, пливіть смиренно за течією обставин.
 
Телець.
Вам буде нелегко потрапити в робочий ритм. Доведеться вiдмовитися вiд запланованого ранiше. Наприкiнцi тижня ви будете в центрi уваги. Ваш союз отримає нове дихання і процвітатиме ще довго.

Близнюки. Слiдкуйте за словами: необережнi висловлювання на адресу керiвництва не пройдуть безслiдно. Якщо ви не плануєте змiнити роботу, то не ризикуйте. Уважнiше поставтеся до власного здоров’я.

Рак. Не будуйте повiтряних замкiв i наполеонiвських планiв. Скромнiше дивiться на робочий процес, тодi зможете зробити більше корисного. Для вас настає важкий фiнансовий перiод. Ваше творче натхнення і ентузіазм стануть запорукою кар'єрного зростання.

Лев. Несприятливий час для далеких поїздок i вiдповiдальних рiшень. Краще направити енергiю на вирiшення фiнансових питань. Не позичайте грошей i не давайте в борг iншим. Веселіться, розважайтеся, та майте на увазі: задовольнити геть усі бажання не вдасться.

Діва. Для вас найвдалiшою буде друга половина тижня. Ви вирiшуватимете невiдкладнi справи, якi принесуть хорошi прибутки. Сприятливий час для профiлактичних процедур. Варто віддано любити та поважати одне одного.

Терези. Вашi особистi iнтереси дратуватимуть колег. Наприкiнцi тижня ви отримаєте приємнi новини. У стосунках iз близькими — цiлковита гармонiя. Зосередьтеся на навчанні, спілкуйтеся з особистостями високої духовної культури, розширюйте коло знайомств.

Скорпіон. Зараз вам треба зiграти у пiддавки як iз керiвництвом, так i з родичами. На цьому тижнi оптимiзм i удача знову будуть iз вами. Не перевантажуйте зiр. Із грошима, як завжди, i плюс, i мiнус. Бережіть репутацію, тримаючись давнього партнера.

Стрілець. Уже з понедiлка ви вiдчуєте, що треба щось кардинально мiняти. Але потрібно сім разів відміряти, перш ніж різати. Ви зумiєте впоратися з труднощами i отримаєте цiкавi пропозицiї. З фінансами все гаразд, тут розпочалася плідна смуга.

Козеріг. Перша половина тижня буде невдалою. Але незабаром усе повернеться на 180 градусiв, тiльки частiше прислухайтеся до розумних порад. На службі утримайтеся від інтриг. Нині ваша чарівність розцвітає, активізуйте любовні стосунки.

Водолій. Вас супроводжуватиме удача в амурних справах. Крiм того, ви отримаєте потрiбну iнформацiю. Перiод залишається фiнансово нестабiльним. Уникайте ризикованих заходiв. Не впадайте у забуття коханням.

Риби. Без вашої активної участi не обiйдуться нi друзi, нi колеги. Вам удасться «розрулити» складну ситуацiю в сiм’ї. З фiнансами також усе стане на свої мiсця. Вам не завадить вiдвiдати лікаря. У шлюбі все чудово.

Comments