№601, 17 листопада 2011 року

ГОРОСКОП


Овен.
Нові ідеї внесуть свої корективи в інтенсивний трудовий ритм. У стосунках з партнерами можуть виникнути певні непорозуміння, та за умови вияву шляхетності й добросердності ви легко зможете їх залагодити.

Телець. Це сприятливий період для роботи, спрямованої на досягнення матеріального добробуту. Цього тижня вам випаде можливість знайти впливових знайомих, здатних внести приємні зміни у ваше життя.

Близнюки. Вам щаститиме на цьому тижні. Причому як у грі, так і в коханні, наскільки б парадоксально це не звучало. Правда, гра краща не азартна, а акторська. Настільки сприятлива ситуація складається нечасто, тому проведіть цей час у максимально приємний для вас спосіб.

Рак. Старайтеся стримувати свої амбіції. Ваші емоції будуть занадто бурхливими, щоб їх хтось сприйняв всерйоз. У той же час у вас з’явиться шанс згуртувати навколо себе друзів і однодумців. Події цього тижня позитивно позначаться на родинних стосунках.

Лев. Контакти, поїздки, зустрічі — це лише незначна частина подій, які відбудуться цього тижня. Варто бути максимально пильними, особливо з новою інформацією. Надмірна відвертість може породити конфлікт, отож у спілкуванні бажано виявляти більше тактовності.

Діва. Варто реально оцінювати свої сили і навколишні реалії. На роботі можуть виникнути проблеми, які, окрім вас, ніхто не в змозі вирішити. Однак зорі обіцяють, що докладені старання принесуть вагомі плоди: подолавши всі перепони, ви досягнете бажаного.

Терези. Терези неспокійні, чутливі й сприйнятливі, тому для представників цього знаку тиждень буде сповненим тривог і хвилювань, аж ніяк не завжди виправданих. Дружня підтримка стане запорукою успішного подолання будь-яких труднощів та реалізації найважливіших задумів.

Скорпіон. Зараз для вас не існує нічого неможливого, тому сміливо беріться навіть за найважчі справи. Ситуація напрочуд сприятлива для успішної реалізації задумів та здійснення бажань. Іскрометний феєрверк на честь переможця стане безумовним свідченням вашого визнання.

Стрілець. На цьому тижні навіть найбільш скромні Стрільці зможуть реально відчути, наскільки втомливою буває популярність. При цьому оточення, що потребуватиме вашої уваги, абсолютно не замислюватиметься над тим, чого насправді хочете ви самі.

Козеріг. Поспішайте реалізовувати свої потаємні мрії, тому що ці дні відкривають перед вами надзвичайно блискучі перспективи. Зустрічі й нові знайомства принесуть користь і успіх, хоча й не одразу. Саме зараз варто закласти фундамент для майбутніх звершень.

Водолій. Пошук золотої середини буде оптимальним виходом із неоднозначних і непевних ситуацій, котрими буде багатий ближчий тиждень. Зорі радять вам реально дивитися на речі й не будувати замків із піску, інакше наразитеся на біль розчарування.

Риби. У цілому тиждень сприятливий для роботи і творчості. У багатьох сферах життя назрівають важливі для вас зміни. Завдяки оптимально виявленим професійним здібностям з’явиться реальний шанс стрімкого підйому кар’єрними східцями та поліпшення матеріального добробуту.

Comments