№600, 10 листопада 2011 року

ГОРОСКОП


Овен. Нарешті ви зможете впритул підступитися до давно задуманого і розпочати активно діяти у напрямку реалізації своїх планів. У пошуку союзників виокремлюйте тих людей, яким беззастережно можете довіряти в усьому, бо таємні заздрісники так і мріють поставити вам підніжку.

Телець. Чудовий час для вдосконалення і розвитку особистості, для реалізації багатьох планів, пов’язаних з поїздками, діловими контактами. Чітко визначивши, чого саме ви прагнете, легко зможете знайти однодумців.

Близнюки. Удача супроводжуватиме вас у діловому спілкуванні з партнерами або начальством. Службові та бізнесові справи складатимуться якнайкращим чином, попри низку дрібних непорозумінь, які швидко залагодяться.

Рак. Вам доведеться цілковито поринути у важкі трудові будні, що проходитимуть у напруженому ритмі. Не те, щоб удача від вас відвернулася, — просто її посмішок доведеться добиватися сумлінною працею. Відкинувши лінощі, цілком можете досягти вагомих результатів.

Лев. Дуже насичений і водночас суперечливий тиждень. Його початок буде вельми сприятливим у діловій сфері, отож найважливіші справи варто планувати саме на цей час. На фінансовій картині, досить імовірно, вималюються непогані прибутки.

Діва. Ситуація, що склалася довкола вас останнім часом, є результатом саме ваших дій та вчинків. Та у ваших руках все налагодити і скерувати хід подій у потрібне русло. Остерігайтесь авантюр та підводних каменів удаваної доброзичливості.

Терези. Сприятливий час для втілення в життя найважливіших планів і проектів, що внесуть у ваше життя напрочуд позитивні зміни. Оптимально виявивши свої кращі здібності й таланти, рішуче рухаючись до мети, цілком можете розраховувати на успіх.

Скорпіон. Вас чекає тиждень, насичений подіями настільки суперечливими, що іноді ви дивуватиметеся, як вони взагалі можуть відбуватися одночасно. У вирішенні найскладніших питань покладайтесь винятково на власну інтуїцію та досвід, вони підкажуть правильний вихід з будь-якої ситуації.

Стрілець.Все може скластися не зовсім так, як ви очікували, а перспективи виявитися туманними. Якщо у вас немає твердої впевненості в правильності власних дій та актуальності обраної мети, краще не поспішати. Розберіться в собі й визначте пріоритети, тільки тоді досягнете успіху.

Козеріг. Доволі гарний тиждень, упродовж якого не буде жодного невдалого дня. Отож можете будувати найсміливіші плани й упевнено рухатись у напрямку їх реалізації. Ймовірні вагомі успіхи в професійній діяльності, кар’єрне зростання. У сфері особистих стосунків відбудуться приємні зміни.

Водолій. Цього тижня посилюватиметься вплив позитивних тенденцій, справи складатимуться якнайкращим чином. Залагодяться особисті стосунки, з’явиться шанс досягти значних успіхів у професійній сфері. Час сприятливий для розвитку ділового партнерства та окреслення майбутніх перспектив.

Риби. Доволі динамічний діловий тиждень. Вам вдасться досягти навіть більшого, ніж розраховували, якщо відповідально та серйозно візьметесь до справи. Домогтися успіху в реалізації найважливіших проектів допоможуть сприятливе розташування планет та професійний досвід.
Comments