Спорт‎ > ‎

Не такий вже й міцний «Моноліт»

опубліковано 18 жовт. 2011 р., 05:15 Василий Штундер   [ оновлено 18 жовт. 2011 р., 05:16 ]
5 тур. 8 жовтня. «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) - 4:4, «Локомотив» (Харків) – «Єнакієвець» (Єнакієво) - 2:2.
"Кардинал-Рівне" (Рівне) - "Моноліт" (Харків) - 6:1 (3:1).
«Кардинал-Рівне»: Пітуля (Дєнюжкін, 36) – Бондар, Маринюк, Паршиков (к), Піддубний – Волянюк, Когут, Федюк, Танський – Ситник, Сондак. Запасний: Прислупський.
«Моноліт»: Гурко – Бурдюг, Мінаєв, Табаньков, Аватєсян - Юнаков, Рибак, Чуднов, Сколотій – Долгов, Педяш, Шешенєв. Запасний: Мякота.
Голи: Дєнюжкін (7, з пенальті), Маринюк (11), Ситник (18), Танський (30), Піддубний (31), Бондар (38) – Бурдюг (2).
Попередження: Мінаєв (28), Юнаков (30), Чуднов (40).

Уже друга атака гостей завершилася взяттям воріт господарів. Табаньков з центру майданчика вивіреною передачею знайшов на лівому фланзі неподалік воротарського майданчика Бурдюга, і Андрій вийшовши віч-на-віч з тезкою Пітулею, пустив м’яч між ніг останнього, таким чином відкривши рахунок. Швидкий гол примусив активізуватися рівнян, натомість гості лише зрідка відповідали контратаками, зосередившись на захисті власних воріт. Врешті-решт постійний штурм воріт суперника рівнянами на 7 хвилині таки увінчався успіхом. Паршиков отримав м’яч за межами воротарського, проти нього порушили правила, але він все-таки увірвався в штрафну, де був повторно збитий. Судді не вагаючись призначили пенальті, яке, чітко пробивши в ліву дев’ятку, реалізував голкіпер рівнян Віталій Дєнюжкін – 1:1. На 11 хвилині господарі вдруге засмутили Гурка, який надійно діяв у воротах. Піддубний зліва точною передачею знайшов по центру Бондаря, той в один дотик переправив м’яч на Маринюка, який знаходився в метрі від лівої стійки. Мар’яну не залишалося нічого іншого, як, підставивши ногу, вивести свою команду вперед – 2:1. А на 18 хвилині удар Бондара майже з центру майданчика прийшовся в ліву стійку, м’яч відскочив до неприкритого Паршикова, і капітан рівнян холоднокровно переправив м’яч у порожні ворота, адже Гурко в цей час розпластався на паркеті - 3:1. До перерви жодній з команд так і не вдається змінити рахунок.

Після відпочинку темп гри дещо зріс, але, як і раніше, ініціатива була на боці господарів. Блискуча контратака рівнян, Федюк зліва робить діагональну передачу на протилежну стійку на Танського, і Віталій замикає передачу партнера – 4:1. За кілька секунд Піддубний отримав м’яч у воротарському майданчику, опинився тет-а-тет з голкіпером «Моноліту» і технічно помстився за перший гол, забитий у ворота Пітулі, також пробивши між ніг харків’янина – 5:1. За три хвилини і тридцять секунд до закінчення гри на майданчику замість Пітулі з’явився Дєнюжкін, який почав підключатися до атаки. А роль останнього на себе взяв головний тренер, який і розігрував м’яч, намагаючись вивести партнерів під удар. Потрібно відмітити, що такий крок керманича рівнян у підсумку увінчався успіхом. Денюжкін отримав м’яч від Сергія Піддубного, миттєво переадресував його Бондару. Той, перебуваючи під гострим кутом до воріт, точно пробив у дальній лівий кут воріт – 6:1. А за 31 секунду до закінчення гри Чуднов недозволеним прийомом зупиняє Дєнюжкіна, і шостий командний фол одразу виливається у десятиметровий у ворота «Моноліту». Але Гурко відбиває удар Волянюка в праву дев’ятку. Матч так і завершується з рахунком 6:1 на користь «Кардинала-Рівне».

Кращими гравцями матчу визнали Сергія Піддубного та Івана Гурка.