Спорт‎ > ‎

Футзал. Екстра-ліга. Усе вирішилося на двадцятій хвилині

опубліковано 15 лист. 2011 р., 01:55 Василий Штундер
9 тур. 5 листопада. ЛТК (Луганськ) - «Енергія» (Львів) – 1:3, «Моноліт» (Харків) - «Єнакієвець» (Єнакієво) - 2:4.

«Кардинал-Рівне» - «Ураган» - 2:4 (2:4).

«Кардинал-Рівне»: Андрій Пітуля – Андрій Паршиков, Мар’ян Маринюк, Сергій Піддубний, Олександр Бондар – Михайло Волянюк, Юрій Когут, Віталій Танський, Андрій Федюк – Дмитро Ситник, Володимир Сондак. Запасні: Тарас Прислупський Олександр Басич, Віталій Дєнюжкін.

«Ураган»: Кирило Ципун – Андрій Сімка, Роман Кордоба, Валентин Цвєлих, Тарас Королишин – Карліньос, Сержао, Петро Шотурма, Роман Кіндратів – Микита Тменов. Запасні: Роман Колток, Мукадо, Біро Жаде, Максим Щербіна.

Голи: Юрій Когут (10), Сергій Піддубний (20) – Карліньос (5), Тарас Королишин (12), Андрій Сімка (20), Валентин Цвєлих (20, з десятиметрового).

На 32 хвилині Олександр Бондар не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Андрій Федюк (20), Сергій Піддубний (40) – Роман Кордоба (26), Андрій Сімка (30), Кирило Ципун (32).

Гості обрали гру від оборони, напевно, свідомо віддавши ігрову ініціативу господарям, в розрахунку на швидкі контратаки. Натомість господарі, з перших хвилин граючи першим номером, намагалися втілити ігрову перевагу в голи.

Першими рахунок відкрили гості. Шотурма пройшов лівим флангом, відтягнувши на себе одразу трьох рівнян, і зробив передачу в центр на Сержао, який, напевно, інтуїтивно відчуваючи партнера, п’ятою скинув м’яч під удар набігаючому лівим флангом Карліньосу, який обробив м’яч і точно пробив у ближню ліву дев’ятку – 0:1. Пропустивши гол, господарі надовго притисли ураганівців до воріт. Гол назрівав, і на 10 хвилині чергова комбінація рівнян розіграна наче по нотах. Танський з аута на Волянюка, той пройшов лівим флангом і зробив вивірену діагональну передачу на дальню стійку на Когута, який в один дотик переправив м’яч у ворота – 1:1. Швидка контратака «Урагану», Королишин зіграв у стіночку з Сімкою і пробив у ближній нижній правий кут -1:2. Щойно годинник почав відлік заключної хвилини, як атака гостей завершилася черговим взяттям воріт Пітулі. Сімка отримав м’яч в центральному колі, змістився трохи вправо і точно пробив у праву дев’ятку – 1:3. Але і рівняни не залишилися в боргу. Розігравши м’яч з центра, кардиналівці одразу скоротили відставання. Волянюк одержав передачу у воротарському майданчику і відпасував Піддубному, який з двох метрів пробив між ніг Кирила Ципуна – 2:3. У відповідь - контратака гостей, і Федюк невиправдано грубо грає у центрі майданчика – у підсумку жовта картка і шостий фол, який автоматично виливається у десятиметровий. Удар Валентина Цвелих з десятиметрового, і м’яч від лівої стійки влітає у сітку воріт – 2:4. За ті кілька секунд, що залишилися командам, змінити рахунок не вдалося.

Хто тоді міг подумати, що на цьому все і завершиться. Але, як виявилося згодом, 20-та хвилина стала доленосною в матчі, і більше голів вболівальники так і не побачили. Гра так і завершилася першою перемогою «Урагану» над «Кардиналом-Рівне» на майданчику рівнян.

Кращими гравцями матчу названо Сергія Піддубного («Кардинал-Рівне») і Валентина Цвєлих («Ураган»).

У наступному турі 12 листопада рівняни зустрінуться у Луганську з найближчим переслідувачем «ЛТК», який має в активі на одне очко менше і посідає, відповідно, 6 сходинку в турнірній таблиці.

Головний тренер МФК "Кардинал-Рівне" Сергій Піддубний:

- Обидві команди продемонстрували хорошу гру. Але на сьогоднішній день виконавці «Урагану», як бразильські так і українські, за реалізацією сильніші за наших. Реалізувавши свої моменти в першому таймі, вони «сіли» в захисті і почали просто відбиватися. Як виявилося згодом, така тактика їх виправдала.

Ми створили немало моментів, але не реалізували їх, окрім того, ще й пенальті не забили. Вважаю, якби ми забили пенальті, то відбувся би своєрідний сплеск емоцій, а так м’яч просто не йшов у ворота. Добре відстояв у воротах і Ціпун, тому, напевне, гра так і закінчилася.