Спорт‎ > ‎

Футзал. Екстра-ліга. Непередбачуваний тур

опубліковано 20 жовт. 2011 р., 17:52 Василий Штундер
6 тур. 15 жовтня. ЛТК (Луганськ) - «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5:1, «Енергія» (Львів) - «Локомотив» (Харків) – 3:3.

«Єнакієвець» (Єнакієво) - "Кардинал-Рівне" (Рівне) - 3:3 (1:0).

«Єнакієвець»: Мельник – Сільченко, Турчак, Зам'ятін, Задорожний – Скорий, Чуднов, Мірошник, Гуменюк, Хурсов, Нестерук, Доманський. Запасний: Сагайдаченко.

«Кардинал-Рівне»: Пітуля – Бондар, Маринюк, Паршиков (к), Піддубний – Волянюк, Когут, Федюк, Танський – Ситник, Сондак. Запасний: Прислупський, (Дєнюжкін, 36).

Голи: Скорий (18), Мірошник (21), Зам'ятін (38) - Бондар (26, 27), Волянюк (33).

Попередження: Волянюк (37).

У Донецьку «Кардинал-Рівне» зустрівся з «Єнакієвцем», тимчасово Єнакієве не може приймати змагання екстра-ліги. У Донецьку спочатку все йшло за сценарієм господарів. Вони контролювали хід гри, забивши на 18-ій і 21-ій хвилині. Під завісу першого тайму Віталій Скорий відкрив рахунок, а вже на першій хвилині другої половини Олег Мирошник подвоїв перевагу. Проте рівняни не змирилися з подібним перебігом подій: спочатку Бондар впродовж двох хвилин на 26-й і 27-й оформив дубль, а потім Волянюк на 33-й вивів кардиналівців уперед. Але «Єнакієвець» таки врятувався від поразки. На 38-ій хвилині гол забив Зам’ятін. Так гра і закінчилася бойовою нічиєю з рахунком 3:3.

Сьомий, заключний тур першого кола рівняни пропускають, а першу гру другого кола вони проведуть у Львові з «Енергією» 29 жовтня.