Aktuálně

 • Do nového roku přejeme všechno nejlepší Všem, kteří nás sledujete a podporujete, z celého srdce děkujeme a do nového roku Vám přejeme všechno nejlepší, mnoho úspěchů, ať je pro Vás (i nás :-) ) rok 2018 šťastný a úspěšný.
  Přidáno v 4. 1. 2018 11:36, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Drakiáda Drakiádu jsme letos vzhledem k počasí museli pojmout trochu jinak. Přestože jsme tvrďáci, rozhodli jsme Drakiádu uspořádat v naší teplé a suché jídelně. Děti dostaly do ruky pastelky, fixy, nůžky i lepidla a kreslily a vyráběly různé draky, každý podle své vlastní představivosti. Draci se všem povedly a každý je originál. Odměnou byla dětem sladká tečka v podobě větrníku. Příští rok se ale už zase těšíme na kopec. Snad nám počasí bude víc přát. 
  Přidáno v 19. 10. 2017 1:26, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Bertík pomáhá 2018 - prodloužení hlasování!!! Nadační fond Albert se rozhodl prodloužit hlasovací kampaň Bertík pomáhá až do 24. 10. 2017. Neváhejte a hlasujte pro projekt našeho dětského domova. O našem projektu se můžete dozvědět více přímo na prodejně nebo na webových stránkách Nadačního fondu Albert. Za hlasy moc děkujeme. 
  Přidáno v 13. 10. 2017 2:14, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Bertík pomáhá 2018 I v roce 2018 nás bude Nadační fond Albert podporovat v projektu, který je zaměřen na financování volnočasových aktivit (kroužků jako je fotbal, hokej, házená apod.) a vzdělávacích aktivit našich dětí. O výši finanční částky, kterou náš projekt obdrží, rozhodne od 27. 9. do 10. 10. 2017 hlasování zákazníků v prodejnách Albert. Zákazníci získají za nákup nad 200Kč žeton (bertík), který mohou hodit do hlasovacího boxu na konkrétní prodejně. Pro náš projekt lze hlasovat na prodejně ve Valašském Meziříčí, v Rožnově pod Radhoštěm a ve Frenštátě pod Radhoštěm.Velmi děkujeme Nadačnímu fondu Albert za podporu našeho projektu i všem zákazníkům, kteří se pro nás rozhodnou hlasovat. 
  Přidáno v 3. 10. 2017 5:43, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Školní rok 2017/2018 je tady! První měsíc nového školního roku máme úspěšně za sebou. Děti už pomalu zapomínají na prázdniny, přizpůsobují se zase školnímu režimu a všechny děti už dostaly své první známky. S dětmi jsme od začátku školního roku stihli dvě akce – v Hranicích na Moravě a v Mořkově. Úžasným zážitkem byla návštěva Prahy. Prošli jsme si Václavské náměstí, podívali se na Orloj na Staroměstském náměstí, prošli se po Karlově mostě a navštívili baletní představení v Národním divadle – pro jednu z našich nejmenších dívek to bylo tak ohromující, že se chce stát baletkou, a ne a ne ji to vymluvit. :-D Poslední zářijové pondělí za námi přišli zaměstnanci Jacobs Douwe Egberts, kteří s námi již každoročně vítají nový školní rok a zároveň se již ...
  Přidáno v 30. 9. 2017 8:54, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 58 Zobrazit více »

Comments