Aktuálně

 • Blíží se zima :-)     Pomaličku venku nastupuje zima a my máme velkou radost, protože nás opět čeká období sáňkování, lyžování, stavění sněhuláků. Však to znáte. :-) To ale neznamená, že léto jsme si neužili. Naopak. Léto bylo super. Děti si užívaly volno od školy, lenošily u bazénu, chodily na výlety, byly na táboře, na společném pobytu na Tesáku, a nebo si jen tak užívaly, že nic nemusí. Dokonce byly tak odpočaté, že se i ty starší děti těšily do školy.     Máme za sebou již dva měsíce školy a zatím se nám daří. Děti do škol nastoupily s velkým odhodláním být letos opět úspěšní a co nejvíce se toho naučit. Po škole chodí děti do kroužků. Opět u nás převažují kroužky sportovní, aneb držíme se hesla ...
  Přidáno v 23. 10. 2018 0:03, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Do nového roku přejeme všechno nejlepší Všem, kteří nás sledujete a podporujete, z celého srdce děkujeme a do nového roku Vám přejeme všechno nejlepší, mnoho úspěchů, ať je pro Vás (i nás :-) ) rok 2018 šťastný a úspěšný.
  Přidáno v 4. 1. 2018 11:36, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Drakiáda Drakiádu jsme letos vzhledem k počasí museli pojmout trochu jinak. Přestože jsme tvrďáci, rozhodli jsme Drakiádu uspořádat v naší teplé a suché jídelně. Děti dostaly do ruky pastelky, fixy, nůžky i lepidla a kreslily a vyráběly různé draky, každý podle své vlastní představivosti. Draci se všem povedly a každý je originál. Odměnou byla dětem sladká tečka v podobě větrníku. Příští rok se ale už zase těšíme na kopec. Snad nám počasí bude víc přát. 
  Přidáno v 19. 10. 2017 1:26, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Bertík pomáhá 2018 - prodloužení hlasování!!! Nadační fond Albert se rozhodl prodloužit hlasovací kampaň Bertík pomáhá až do 24. 10. 2017. Neváhejte a hlasujte pro projekt našeho dětského domova. O našem projektu se můžete dozvědět více přímo na prodejně nebo na webových stránkách Nadačního fondu Albert. Za hlasy moc děkujeme. 
  Přidáno v 13. 10. 2017 2:14, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Bertík pomáhá 2018 I v roce 2018 nás bude Nadační fond Albert podporovat v projektu, který je zaměřen na financování volnočasových aktivit (kroužků jako je fotbal, hokej, házená apod.) a vzdělávacích aktivit našich dětí. O výši finanční částky, kterou náš projekt obdrží, rozhodne od 27. 9. do 10. 10. 2017 hlasování zákazníků v prodejnách Albert. Zákazníci získají za nákup nad 200Kč žeton (bertík), který mohou hodit do hlasovacího boxu na konkrétní prodejně. Pro náš projekt lze hlasovat na prodejně ve Valašském Meziříčí, v Rožnově pod Radhoštěm a ve Frenštátě pod Radhoštěm.Velmi děkujeme Nadačnímu fondu Albert za podporu našeho projektu i všem zákazníkům, kteří se pro nás rozhodnou hlasovat. 
  Přidáno v 3. 10. 2017 5:43, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 59 Zobrazit více »

Comments