Aktuálně

 • Poděkování Nadačnímu fondu Albert Nadační fond Albert v těchto dnech vyhlašuje další ročník pomoci v rámci programu Bertík pomáhá. A my jim tímto chceme velice poděkovat za pomoc a spolupráci v loňských letech. Díky Bertíkům jsme schopni dětem spolufinancovat zájmové a sportovní aktivity, a tím je vést k plnohodnotnému trávení volného času. Jsme vděčni za předešlou spolupráci a moc se těšíme na spolupráci v letech dalších. :-)
  Přidáno v 4. 5. 2019 3:08, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Poděkování nadaci SYNOT Moc děkujeme nadaci SYNOT za finanční podporu poskytnutou v roce 2018, díky níž jsme mohli dětem financovat sportovní aktivity jako je fotbal, hokej, házená, basketbal a atletika.
  Přidáno v 5. 3. 2019 2:54, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Poděkování sponzorům Za celý domov děkujeme manželům Dokoupilovým za sponzorské dary, které poskytli všem našim dětem. Velice si toho vážíme. :-)
  Přidáno v 15. 1. 2019 11:14, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Novoroční přání Do nového roku přejeme všem štěstí, zdraví, mnoho úspěchů a šťastné a spokojené děti. :-)
  Přidáno v 2. 1. 2019 8:56, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
 • Blíží se zima :-)     Pomaličku venku nastupuje zima a my máme velkou radost, protože nás opět čeká období sáňkování, lyžování, stavění sněhuláků. Však to znáte. :-) To ale neznamená, že léto jsme si neužili. Naopak. Léto bylo super. Děti si užívaly volno od školy, lenošily u bazénu, chodily na výlety, byly na táboře, na společném pobytu na Tesáku, a nebo si jen tak užívaly, že nic nemusí. Dokonce byly tak odpočaté, že se i ty starší děti těšily do školy.     Máme za sebou již dva měsíce školy a zatím se nám daří. Děti do škol nastoupily s velkým odhodláním být letos opět úspěšní a co nejvíce se toho naučit. Po škole chodí děti do kroužků. Opět u nás převažují kroužky sportovní, aneb držíme se hesla ...
  Přidáno v 23. 10. 2018 0:03, autor: Dětský domov Valašské Meziříčí
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 63 Zobrazit více »

Comments