Головна сторінка


 

 Дитячий садочок «Ялинка». Про нас.

Для кожних батьків  дитина – це найбільша радість та найцінніше диво. Погодьтеся, для своїх янголят хочеться найтеплішої курточки та найцікавішої іграшки. А що й думати, коли мова йде про місце, де дитина буде зростати та виховуватися, набиратися розуму та дорослішати. У дитячому садочку ваші малята не лише проводять свій вільний від батьків час, а й стають справжніми особистостями. Турботливі батьки знають: саме з дитинства закладаються майбутні якості людини вихованої, ерудованої, талановитої. Тому, звичайно, хочеться не помилитися і вибрати якнайкращий садочок.

Відомий педагог Василь Сухомлинський запевняв: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Саме такий світ пропонує для ваших малят Деснянський дошкільний заклад № 1 «Ялинка». Завідувачка, колектив професійних вихователів, батьки, наші випускники та сьогоднішні господарі-малята пишаються затишною атмосферою, найтеплішими будівлями, сучасними обладнаними групами. Тут працюють справжні майстри гарного настрою та дитячої мрії, які щоранку з нетерпінням очікують на ваших малят. Так відкриваються двері у казковий світ дитячого садка «Ялинка». Ласкаво запрошуємо!

Наш садочок народився у 1958 році. І от з тих пір ми працюємо у п’ятиденному робочому режимі з 8.00 до 18.30. Дитячий садок розрахований на 59 дітей. Освітній процес здійснюється українською мовою. Заклад налічує шість груп (ясельна, молодша, середня(І),середня(ІІ), старша, логопедична),в яких виховуються 109 дошкільників. Малята можуть пакувати свої рюкзаки та сумочки з іграшками і прямувати до нас починаючи з двох років (на 1 вересня). Привівши свою малечу до перших вихователів, ви будете впевнені,що вони супроводжуватимуть вас до випуску у далеке шкільне життя. 

Завданням дитячого садка є формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності. Навчально-виховний процес дітей здійснюється за базовою програмою «Українське дошкілля».
Діти забезпечуються збалансованим триразовим харчуванням, необхідним для їхнього нормального росту та розвитку.

Керівництво дитячого садка здійснює завідувачка Шелест Ріта Федорівна, яка, з небагатьох сьогоднішніх керівників,  має статус відмінника освіти України. Молодий, творчий, завзятий колектив налічує 18 педагогів. Кожні п’ять років вони підвищують свою педагогічну майстерність. Організовують методичну роботу ДНЗ вихователі-методисти Дьякова Олена Петрівна та Сігал Ліна Вікторівна. Неслухняні язички стають вправними з умілим логопедом Тіток Вікторією Володимирівною. Краще зрозуміти своїх дітей батькам допомагає досвідчений психолог Маківська Світлана Григорівна.

Про здоровя ваших дітей піклується медична сестра Степанко Лідія Петрівна. Варять смачні борщики та печуть теплі запашні булочки два досвідчених повара. Музичні керівники дитячого садка  Голован Ірина Олегівна та Примаченко Тетяна Сергіївна готують майбутніх вокальних та танцювальних зірок. Зробить наших діток сильними, сміливими, витривалими та здоровими інструктор з фізкультури Коваль Юлія Олександрівна. Кожного дня про чистоту та затишок в групах дбають 7 помічників вихователів. 

За бажанням батьків діти мають можливість займатися додатково з наступних дисциплін: математична логіка, образотворче мистецтво, хореографія.

До кожної дитини ми маємо індивідуальний підхід. У нашій ялинковій казці немає вередунів чи малоїжок. Всі ваші діти – це наші діти, маленькі особистості!

Ми впевнені, залишивши ваших янголят у нас, ви будете спокійні