Galerie | Gallery

Desk Room Praha

Desk Room Praha se nachází v historickém domě z 15 století. Celý dům je nově zrekonstruovaný, přesto si zachovává svoji jedinečnou historickou tvář a zapadá do malebného prostředí pražské části Praha 1 - Malá strana, to vše jen pár kroků od Kampy, Karlova Mostu, Malostranského náměstí i Pražského hradu.

Desk Room is located in a historical building from 15th century. The building has been newly-reconstructed but still keeping its unique historical face and perfectly fits in the pitoresque setting of Prague 1 – Lesser Town (Malá Strana), that all just foot steps from famous Kampa, Charles bridge, Malostranské and Maltézské square and Prague castle.


Vítejte na recepci!
Welcome to the reception!Tak trochu jiný coworking, s důrazem na soukromí klientů. K interaktivní spolupráci slouží zasedací místnosti. Pár obrázků oddělených pracovišť.

A little different coworking, with the emphasis on privacy of clients. For more interactive cooperation and meetings are used conference rooms. A few snapshots of the work places.Lounge na galerii nad hlavní kanceláří a výhledy z něj.
Gallery lounge over the main space and views from it.

Velká konferenční místnost pro 8 - 12 lidí.
Large conference room for 8 - 12 people.Malá konferenční místnost pro 4 - 6 lidí.
Large conference room for 4 - 6 people.Akce a setkání pořádané v Desk Roomu Praha.
Events and meet ups held at Desk Room Prague.

(c) Jan Tichý
Desk Room Pardubice

Desk Room Pardubice se nachází přímo v centru Pardubic, na hlavní komerční třídě Míru, těsné blízkosti většiny společností a úřadů ve městě.

Desk Room Pardubice is located in the city center of Pardubic, right at the main commercial street - třída Míru, in a close vicinity of majority of companies and municipal offices.


Vítejte na recepci!
Welcome to the reception!


Pár obrázků kanceláře, s okny vedoucími na třídu Míru.
A couple of pictures of the office space, with the windows to třída Míru street.
A záběry na konferenční mistnost pro 8 lidí.
And some snapshots of the conference room for 8 people.


Akce a setkání pořádané v Desk Roomu Pardubice.
Events and meet ups held at Desk Room Pardubice.