Головна‎ > ‎

Подяка

Дуже часто книга не пишеться однією людиною, особливо на обширні технічні теми. Так вийшло, що ця книга є одноавторською, але звичайно, що не обійшлося без допомоги інших людей. В першу чергу хочу подякувати своїй дружині Наталії, не тільки за моральну підтримку (зазвичай тільки за це дякують автори книг, хоча вона не є маловажною), але й за допомогу у корекції та форматуванні книги.

Також хочу подякувати всім, хто читали мої блог пости про дизайн-патерни, як на моєму блозі, так і на блозі львівської юзер групи. Зоокрема подяка таким людям: Присяжний Сергій, Накрийко Андрій, SVGre4, Bats Ihor5, Andrii, Дзюма Дмитро (DixonD)6, Andrew Zak, leonidv, IhorCo, Andy, Kalita Roman, ufo_133, DrAlligieri, Oleh Sklyarenko, Genrih, Yuriy Seniuk7, Yevhen Bobrov8, Atski9, Petro, Геннадій Омельченко, Андрій. Імена (або ніки) ніяк не посортовані і взяті із коментарів на блог постах.
Особлива подяка Присяжному Сергію, Бац Ігорю та Накрийко Андрію як найбільш активним читачам моїх постів про дизайн патерни.

Дуже дякую рецензентам книги, а саме: Бац Ігор, Присяжний Сергій, Дзюма Дмитро, Мельник Роман, Захарко Андрій, Мудрик Володимир і великій кількості інших людей, які читали «бета-версію» книги, проте не надіслали своїх думок.

Також хочу подякувати компанії «СофтСерв» за ті незабутні роки, які я провів, працюючи там із чудовими людьми, особливо у команді Mobile.


Comments