תצפית שטח אסטרונומית

תצפיות כוכבים הן אחת מהפעילויות שבני האדם עושים מזה אלפי שנים. בין אם זה כדי לנווט את דרכם ובין אם בכדי לנסות לגלות את עתידם. כיום, בעולם המודרני והשגרתי רובנו גרים בערים מתועשות שיש בהן "זיהום אור", ולכן הלילות שלנו בהירים מדי כדי לראות את היופי המלא של שמיים זרועי כוכבים.


אנו מציעים בילוי כיפי למשפחות עם ילדים, לצעירים, מבוגרים, חובבי אסטרונומיה ואפילו לזוגות צעירים שמחפשים מקום אלטרנטיבי לדייט רומנטי.


הצטרפו לחוויה האסטרונומית מרתקת שמשלבת בין היסטוריה, מיתולוגיה, אסטרונומיה ומדע.

בלילות המדבר או באתר חשוך אחר. נתמסר לשקט של הלילה אל מול קונצרט מרהיב של מיליארדי כוכבים זוהרים, נצא לטיול במרחבי הרקיע לחוויה שמימית מודרכת, אל מה שנמצא אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו.


בואו איתי למסע מופלא במרחבי היקום.


?מה בתוכנית

הכרת כיפת השמיים - בעזרת קרני לייזר שכמעט נוגעים בכוכבים נכיר את כיפת השמיים ואת סיפורי המיתולוגיה שנקשרו בשמם נגלה כיצד לאתר בקלות את כוכב הצפון ואת קבוצות כוכבי גלגל המזלות עם הסברים וסיפורים מרתקים.

תצפית טלסקופים - צפייה בטלסקופים מקצועיים באובייקטים נבחרים לעונה בליל התצפית, נבקר את הירח ומכתשיו, את כוכבי הלכת ונרחיק לערפיליות, גלקסיות וגרמי שמיים המרוחקים אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

?למי זה מתאים

זוגות / ועדי עובדים / ארגונים / קבוצות פרטיות / בתי ספר / ערב גיבוש משפחתי / יום הולדת ייחודי וכל חובב אסטרונומיה.

התצפית אורכת כשעתיים ומלווה בהסברים מופשטים ואין צורך בידע מוקדם.

אפליקציה חינמית SkySafari לאנדרואיד

אם אתם מעוניינים לחוות את השמיים בעצמכם אנחנו ממליצים לכם להוריד את מפות הכוכבים (קישור PDF) באדיבות המועדון האסטרונומי של אוניברסיטת תל אביב.

כמו כן מומלץ להוריד אפליקציות כיפת שמיים על מנת להכיר את שמי הלילה בעת התצפית.