תצפית שטח אסטרונומית

 

תצפיות כוכבים הן אחת מהפעילויות שבני האדם עושים מזה אלפי שנים. בין אם זה כדי לנווט את דרכם בים, ובין אם בכדי לנסות לגלות את עתידם. כיום, בעולם המודרני והשגרתי רובנו גרים בערים מתועשות שיש בהן "זיהום אור", ולכן הלילות שלנו בהירים מדי כדי לראות את היופי המלא של שמיים זרועי כוכבים.

אנו מציעים בילוי כיפי למשפחות עם ילדים, לצעירים, מבוגרים, חובבי אסטרונומיה ואפילו לזוגות צעירים שמחפשים מקום אלטרנטיבי לדייט רומנטי. הצטרפו לחוויה האסטרונומית בלילות המדבר או באתר חשוך אחר - נצא לטיול במרחבי הרקיע, אל שמים זרועי כוכבים, אל מה שנמצא אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו.

זוהי הזדמנות לפתוח מרחבים חדשים של דמיון ולהעשיר את הדעת. אנו מציעים לכם לחוות את ההתרגשות שבגילוי ומזמינים אתכם לחוויית התצפית האסטרונומית.


מה בתכנית ?                                                                                                

תצפית בטלסקופים
צפייה באמצעות טלסקופים מתקדמים: דובסוני 16 אינץ' Mobile Observatory, קטדיופטרי 8 אינץ' Meade LX90 , דובסוני 8" ממוחשב SkyWatcher 200, ניוטוני 6 אינץ' ממוחשב SkyWatcher 150P שיותאמו עפ"י תצפית פרטנית ויעניקו חווית תצפית אדירה. 
בעזרת צפייה בטלסקופ נבקר את הירח ומכתשיו, את כוכבי הלכת ונרחיק לערפיליות, גלקסיות וגרמי שמיים המרוחקים אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו.


 

 
 

    
מה למעלה
הדרכת לייזר שבעזרת נכיר את כיפת השמיים שמעל ראשינו, נזהה את קבוצות הכוכבים וסיפורי מיתולוגיה, מה גודלה של גלקסיית שביל החלב, מהם כוכבים, מה ההבדל בין כוכבי לכת לכוכבי שבת, מהירות שניית האור מהי? נשוחח ונלמד על הכל בצורה מופשטת.

   למי זה מתאים?
ועדי עובדים / ארגונים / קבוצות פרטיות / בתי ספר / ערב גיבוש משפחתי / יום הולדת ייחודי / זוגות וכל חובב אסטרונומיה.צרו קשר טלפוני - 0544434157  או בטופס צור קשר