תצפית שטח אסטרונומית


תצפיות כוכבים הן אחת מהפעילויות שבני האדם עושים מזה אלפי שנים. בין אם זה כדי לנווט את דרכם בים, ובין אם בכדי לנסות לגלות את עתידם. כיום, בעולם המודרני והשגרתי רובנו גרים בערים מתועשות שיש בהן "זיהום אור", ולכן הלילות שלנו בהירים מדי כדי לראות את היופי המלא של שמיים זרועי כוכבים.

אנו מציעים בילוי כיפי למשפחות עם ילדים, לצעירים, מבוגרים, חובבי אסטרונומיה ואפילו לזוגות צעירים שמחפשים מקום אלטרנטיבי לדייט רומנטי. הצטרפו לחוויה האסטרונומית בלילות המדבר או באתר חשוך אחר - נצא לטיול במרחבי הרקיע, אל שמים זרועי כוכבים, אל מה שנמצא אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו.

זוהי הזדמנות לפתוח מרחבים חדשים של דמיון ולהעשיר את הדעת. אנו מציעים לכם לחוות את ההתרגשות שבגילוי ומזמינים אתכם לחוויית  התצפית האסטרונומית.

מה בתכנית ?

  תצפית בטלסקופים
צפייה באמצעות טלסקופים מתקדמים: דובסוני 16 אינץ' Mobile Observatory, קטדיופטרי 8 אינץ' Meade LX90 , ניוטוני 6 אינץ' ממוחשב SkyWatcher 150P שיותאמו עפ"י תצפית פרטנית ויעניקו חווית תצפית אדירה.
בעזרת צפייה בטלסקופ נבקר את הירח ומכתשיו, את כוכבי הלכת ונרחיק לערפיליות, גלקסיות וגרמי שמיים המרוחקים אלפי ומיליוני שנות אור מאיתנו...

  השמיים מעל ראשינו
הדרכת לייזר שבעזרת נכיר את כיפת השמיים שמעל ראשינו, נזהה את קבוצות הכוכבים, הקשר ליהדות וגם בסיפורי מיתולוגיה.

  היקום
מה גודלה של גלקסיית שביל החלב, מהם כוכבים, מה ההבדל בין כוכבי לכת לכוכבי שבת, מהירות שניית האור מהי? נשוחח ונלמד על הכל בצורה מופשטת.

  למי זה מתאים?
ועדי עובדים / ארגונים / קבוצות פרטיות / בתי ספר וכל חובב אסטרונומיה...
לערב גיבוש או במהלך טיול מדברי/שנתי וברצונכם לשלב תצפית אסטרונומית, לכם מוצעת חוויה רצופת הנאה ולימוד בשטח, ישיבה על מחצלות בין נופי המדבר או היערות, טיול קסום במרחבי הגלקסיה.

  משפחות וימי הולדת
ערב גיבוש משפחתי או יום הולדת ייחודי, כזה שאף אחד לא חשב עליו, אך יחשוב עליו עוד הרבה אחרי....חגיגה בין כוכבים.* תקנון, תנאים ומידע למזמיני אירוע
* תיאום ציפיות - מה ניתן לראות בתצפית שטח אסטרונומית?
* להזמנת פעילות וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עמנו.


צרו קשר טלפוני
 0544434157 
 

  
להתרשמות מתצפיות שטח אסטרונומיות

רישום דפי המשנה 


תת-דפים (30): הצג הכל