Главная страница

Вітаємо вас на сайті Старшого викладача спецдисципліни Держаного навчального закладу"Пологівський професійний ліцей"Демко Нелі Володимирівни!
Освіта- вища.


Закінчила- Стаханівський філіал горно-металургійного інституту.
Професія-інженер-викладач машинобудівних дисциплін.
Викладач : спецдисциплін.
Категорія - вища категорія; старший викладач.
Остані курси підвищення кваліфікації: з 1.04 по 19.04 
                                    2013року.
Життєве кредо : "Без бородьби
                             немає перемоги".

Відгук

про роботу викладача спецдисциплін Пологівського професійного ліцею

Демко Нелі Володимирівни

 

         Демко Неля Володимирівна працює в системі профтехосвіти 29 років. За час роботи зарекомендувала себе як знаючий викладач, вправний педагог. Головним у своїй роботі Неля Володимирівна вважає вміння передати глибокі знання учням, розуміння психології підлітків, здатність підвищувати свій науково-методичний рівень.

         Навчальний рік з учнями І курсу викладач розпочинає з виявлення їх знань, а також прогалин у засвоєнні ними програмного матеріалу зі спецтехнології. Після цього вона намічає заходи, які допоможуть усунути прогалини у знаннях.

         До кожного уроку викладач готується сумлінно, ретельно продумує хід уроку, підбирає методи, форми і прийоми ведення уроку у відповідності з перспективними планами. Творчо підходить до підбору дидактичного матеріалу, технічних засобів, що будуть використовуватися на уроці. Під час підготовки до кожного уроку викладач переглядає різноманітну літературу та періодику, наукові посібники. Часто на уроках викладач створює проблемні ситуації, продумує міжпредметні зв’язки, що дають змогу пов’язати уроки спеціальних дисциплін з іншими предметами та виробничим навчанням.

         Уроки Неля Володимирівни завжди носять творчий характер. Викладач вміє емоційно, просто і доступно донести новий матеріал уроку до учнів.

         До кожного уроку вчитель складає поширений план - конспек уроку, в якому вказано мету уроку, передбачено раціональне використання робочого часу на всіх етапах уроку, визначено його тип, методи, форми та прийоми роботи, роздатковий матеріал та технічні засоби, що будуть використовуватись на уроці.

         Надзвичайно велику допомогу надає кабінет створений і оформлений викладачем разом з учнями. Кабінет багатий на найрізноманітніший дидактичний та ілюстрований матеріал, який систематизований поурочно.

         Неля Володимирівна працює над методичною темою: «Інтерактивні форми навчання на уроках спеціальних дисциплін». Досвід її роботи впроваджується педагогічними працівниками ліцею і не раз обговорювався на засіданнях педагогічної ради та методичної комісії спеціальних дисциплін.

         Багато уваги Неля Володимирівна приділяє виховній позакласній роботі: це проведення вечорів, вікторин, конкурсів та інших заходів.

 

 

 

                   Викладач                                                    П.М. Гулий