Kas mes esame?

Specialist Schools and Academies Trust (SSAT) – tai nepriklausoma , pelno nesiekianti, labdaringa organizacija, kurios tikslas- švietimo rezultatų tobulinimas ir gerinimas. Organizacijos veikla paremta narystės principu. Jos gretose daugiau nei 5 600 mokyklų ir kitų organizacijų. 


Ką mes veikiame?

SSAT dirba su mokyklos vadovais, vadovaujančiaisiais mokytojais, mokyklos bendruomene, mokiniais, siekiant drauge kurti ir dalintis nauja, efektyvia mokymo ir mokymosi praktika, tobulinti mokyklų veiklą siekiant aukštesnių standartų ir pažangos.


Daugiau informacijos apie Specialist Schools and Academies Trust organizaciją galite rasti: http://www.ssatrust.org.ukKodel mes projekte?

SSAT turi duomenų valdymo programą, kuria naudojasi dauguma Anglijos mokyklų. Ši sisteminė duomenų programa leidžia turėti plačią duomenų naudojimo mokyklose panoramą, naudotis geriausiais pavyzdžiais siekiant aukštesnių standartų. SSAT veikla buvo pripažinta tarptautiniu mastu, organizacijai buvo suteiktas Data Excellence vardas, kuris įpareigoja savo patirtimi dalintis su kitais Daugiau apie programą: http://www.ssatrust.org.uk/dataenabler
 
 

Colin Logan, Specialist Schools and Academies Trust

 
Colin‘as Logan neseniai prisijungė prie SSAT komandos kaip Duomenų Vadovas. Anksčiau jis dirbo Nacionalinių Strategijų lygmenyje – konsultavo mokyklas apie duomenų naudojimą ir jų rezultatus bei poveikį mokymuisi. Colin‘as dabar vadovauja virtualiai Duomenų naudojimo programai, prie kurios prisijungę daugiau nei 1400 mokyklų. Šios programos dėka mokyklos gali pasitikrinti savo duomenis ir palyginti juos su kitais, vadovaujantis nacionalinėmis gairėmis. Colin‘as specializuojasi duomenų tvarkymo ir mokyklų tobulinimo srityse.
 

John Spradbery, Specialist Schools and Academies Trust

John'as yra dirbęs mokyklos direktoriaus pavaduotoju daugiakultūrėse, daugiaetninėse, socialiai sudėtingose, atokiose vietovėse esančiose mokyklose, taip pat direktoriumi didmiesčio aukštojoje mokykloje. Pastaruoju metu jis dirbo vyresniuoju patarėju ir nepriklausomu konsultantu (dažniausiai SSAT organizacijoje), dalyvavo regioninėse konferencijose, teikė konsultacijas mokykloms apie tikslingą duomenų naudojimą.