Apie projektą‎ > ‎

Projekto įgyvendinimas

Projektas vyko nuo 2010 lapkričio 1 d. iki 2012 m. lapkričio 30 d. 

2011 m. sausio-vasario mėnesiais buvo atrinktos mokyklos, dalyvausiančios lyginamuosiuose gerosios praktikos tyrimuose. Šį tyrimą sudarė duomenų naudojimo apžvalga ir situacijos partnerių šalyse analizė, taip pat mokytojų interviu, kurie buvo atliekami mokyklose praėjusiais mokslo metais. Tyrimų ir apklausos rezultatai buvo naudojami kuriant mokymo kurso medžiagą, kuri buvo pradėta platinti projekto šalių duomenų tyrimo ir naudojimo komandos ekspertams 2011 m. rugpjūčio mėnesį.
 
2011 ir 2012 metais buvo suburtos mokyklų komandos, kurių veiklą koordinavo paskirti komandos lyderiai. Komandos taip pat dalyvavo tyrime, nagrinėjančiame duomenų naudojimą mokyklose (daugiau informacijos galite rasti čia). Komandos dirbo pagal iš anksto sudarytą darbo grafiką savo mokyklos ir tarptautinės komandos bendruomenėse. Visus metus komandos nuosekliai dirbo su mokyklos duomenimis - juos rinko, analizavo, vertino, planavo, siekdamos tobulinti mokyklų veiklą ir gerinti mokinių mokymosi rezultatus.

Projekto metu visi partneriai ir mokyklos vykdė projekto sklaidą. Ji ir toliau bus vykdoma siekiant užtikrinti projekto rezultatų tęstinumą. Planuojama su projekto rezultatais supažindinti ir kitas, projekte nedalyvavusias, mokyklas.

Siekiant kompensuoti projekto partnerio iš Jungtinės karalystės pasitraukimą ir platesnės projekto rezultatų sklaidos, projekto koordinatorius ėmėsi aktyvios projekto reklamos. Šiuo tikslu 2012m. rugsėjo ir spalio mėnesiais buvo organizuoti Lenkijos mokytojų-dalykininkų seminarai ir jų metu pristatytas įvadinis DATAUSE programos kursas.