Sveiki atvykę

Sveiki, atvykę į projekto DATAUSE interneto svetainę. Šio projekto tikslas – padėti mokykloms tobulinti ugdymo procesą ir jo rezultatus.

Šioje svetainėje aprašoma dešimties mokyklų iš Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Nyderlandų ir Lietuvos profesinio tobulinimo(-si) duomenų naudojimo srityje veikla. Šios mokyklos buvo ES Comenius programos finansuojamo projekto DATAUSE partnerės; projektu buvo siekiama ugdyti duomenų naudojimo kultūrą mokyklose, prisidedant prie jų tobulinimo ir pažangos. Kiekvienoje iš projekte dalyvaujančių mokyklų sudarytos bendradarbiaujančios ir besimokančios komandos, kurios įgyvendino 11-os modelių programą, vadovaujant vienam iš mokytojų – komandos lyderių. 

Mes tikimės, kad ši svetainė bus naudinga ir jums – suteiks daugiau informacijos apie projekto idėjas, tikslus ir veiklas bei apskritai apie duomenų naudojimą mokyklose. Visą svarbiausią projekto medžiagą galite rasti skyrelyje " Projekto ištekliai". Taip pat kviečiame ir jus pasidalyti savo patirtimi dirbant su duomenimis. Tai galite padaryti Forumo pagalba.  Jei norite sužinoti daugiau apie projektą, maloniai kviečiame kreiptis į savo šalių organizacijas, projekto partneres, kurios suteiks daugiau informacijos.