Заходи‎ > ‎

Факти про АЗС на Ревуцького 8 і спричинені небезпеки

опубліковано 13 серп. 2017 р., 01:55 Юрій Пивоваренко   [ оновлено 13 серп. 2017 р., 14:43 ]
Факти про АЗС на Ревуцького 8:
1) Положення яких нормативних документів порушені:
1.1.) ДБН 360-92 (Державні будівельні норми) - пункт 7.61 цього документу описує, якими мають бути відстані від АЗС до інших об'єктів:
1. Житловi та громадськi будинки
2. Мiсця масового скупчення людей (до зупинки громадського транспорту, межi територiї ринку)
5. Очиснi каналiзацiйнi споруди, що не вiдносяться до АЗС
Відстані від АЗС до цих споруд не відповідають значенням в ДБН.
Загроза: якщо на АЗС станеться вибух, це призведе до великих людських жертв і пошкодження каналiзацiйних споруд, якими користуються тисячі жителів міста. Надто великі ризики.

1.2.) Порушується також ДБН 360-92 пункт 7.65 про найменшу вiдстань вiд в’їзду та виїзду з територiї АЗС.
Загроза: більша вірогідність виникнення ДТП і заторів.

1.3) В самому кінці ДБН 360-92 є Додаток 8.3 (обов’язковий), в якому вказані вiдстанi вiд АЗС до споруд транспорту та iнженерних мереж — зокрема і до тепломереж (13. Тепловi мережi: вiд стiнки каналу — 5м, вiд оболонки безканальної прокладки — 5м). По факту, автозаправку будують прямо над тепломережею.
Загроза: якщо на АЗС станеться вибух, буде пошкоджена теплова мережа. Якщо це станеться взимку — тисячі жителів міста залишаться без тепла.

Також, пропонуємо вам ознайомитись із документами, які підтверджують незаконність будівництва АЗС на Ревуцького, 8 — важливі місця позначені маркером.

2) Категорія земельної ділянки на якій будують АЗС раніше була "Землі транспорту та доріг", а для АЗС її переоформили (для зменшення вимог) на "Промислова зона"  - і це вже не відповідає дійсності. Тут ніде нема промислових об'єктів, виробництв.
Вже зараз, через цю АЗС впали ціни на квартири, які вікнами виходять на заправку. Це конкретний показник, який також непокоїть жителів цих квартир.
Загроза: через інтенсивне житлове будівництво неподалік на вул. Здолбунівській, дорогу на вул. Ревуцького доведеться розширяти. Але, якщо АЗС добудують і оформляьт право власності, то дорога не зможе проходити по цій ділянці, і доведеться розширяти її в бік ближче до житлових будинків - збільшувати загазованість повітря безпосередньо під їх вікнами.

Наведемо слова активістки:
"Цена квартир - вопрос последний. Этот какраул на 6 бензиновых колонок, ДТ и ГАЗ построен в 35 метрах от дома Ревуцкого 8 на теплотрассе и иных комуникациях. Построено на зарезервированной под расширение дороги земле, куда теперь расширять? - к нам под окна?
И еще.
Мы не оплаченные и проплаченные. Мы все друг друг друга знаем. За десять месяцев мы из живущих пососедству стали близкими людьми.
С того самого момента, когда стало понятным, что нас обманули и к черному домику не мойку достраивают, а строят АЗС, мы прошли все адовы круги госмашины, подано в суд.
Все , о чем мы просим, это остановить стройку до судебного заседания, проведения экспертиз и выполнения протокола последней встречи в КМДА."

Дивіться долучені фотографії нижче.
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:07
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:07
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:08
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:08
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:08
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:08
ą
Юрій Пивоваренко,
13 серп. 2017 р., 02:08
Comments