خرید قرص ویاگرای قرمز تاخیری اصل امریکا

ویـ.ـاگرای قرمز 10 تایی اصل آمریکا


قرص تاخیری ویاگرا

درمان زودانزالی و زود ارضایی

تقویت قوای جنسی مردان


مشکلات نعـ.وظ چیست ؟
اختلال نعو ظ عبارت است از عدم توانایی آ ل ت تنا سلی در ایجاد نعو ظ یا حفظ نعو ظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقاربت.(بزرگ و سفت شدن آ ل ت مردان را نعو ظ میگویند.) هنگامی که مرد نعوظ برای انجام عمل ج ن س ی نداشته باشد و یا اینکه نتواند مدت زمانی کافی نعو ظ خود را حفظ کند ، به این مورد اختلالات نعو ظ یا نا توانی ج ن س ی میگویند
آمار:
در بین سنین ۷۰-۴۰ سالگی, در ۵۲% افراد به درجات مختلف اختلال نعو ظ وجود دارد. ۱۷% این موارد خفیف, ۲۵% متوسط و ۱۰% دیگر شدید است. با افزایش سن به خصوص موارد متوسط و شدید ۳-۲ برابر شایعتر می شوند. از عوامل مستعد کننده می توان به دیابت قندی, بیماری قلبی , فشار خون بالا و کمبود HDL) مرتبط با چربی خون) اشاره کرد. عوامل روانی یا پسیکولوژیک( نظیر افسردگی ، خشم…) نیز در اختلال عملکرد جنسی موثرند. انواع دیگر اختلال عملکرد ج ن س ی که بسیار شایع هستند شامل انزال زودرس ۲۸% فقدان تمایل ج ن س ی ۱۶% و اضطراب در هنگام نزدیکی ۱۷% می باشد.
اثرات قرص ویاگرا :
وایاگرا با ریلاکس کردن عضلات آ ل ت تناسلی مردانه باعث نفوذ مقدار بیشتری خون به آن شده و در نتیجه میزان نعـ.ـوذ را افزایش میدهد .این دارو اغلب برای درمان اختلال نعـ.ـوذ در مردان ( ایمپوتنس ) مورد استفاده قرار می گیرد اما موارد مصرف دیگری نیز دارد ، که با نظر پزشک تعیین می شود. (لازم به ذکر است قرص ویاگـ.ـرا سرعت گردش خون را در بدن افزایش میدهد)
سیلدنافیل یا ویاگـ.ـرا بصورت قرصهائی با پوشش قرمز رنگ و بصورت ۲۵ ، ۵۰ ، و ۱۰۰ میلی گرمی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد. این دارو توسط شرکت دارویی Pfizer ساخته شده است.قرصهای آن قرمز رنگ هستند که در یک طرف آن نام Pfizer و در طرف دیگر آن ( VGRxxx به معنی دوز قرص است که ۲۵ یا ۵۰ یا ۱۰۰ میلی گرم است) وجود دارد. حق ساخت انحصاری وایاگرا توسط این شرکت تا سال ۲۰۱۳-۲۰۱۱ اعتبار دارد.نحوه مصرف :
معمولا سیـ.ـلدنافیل را به صورت یک قرص در زمان مورد نیاز مصرف می‌کنند‌، ‌این‌ زمان می‌تواند از‌ ‌نیم تا ۴ ساعت ( و معمولا یک ساعت) قبل از تصمیم به مقـ.ـاربت مصرف ‌شود. و مصرف همزمان یک لیوان آب با آن توصیه می شود. تحریکات ج ن س ی در فرد مصرف کننده باعث نعـ.ـوذ آ ل ت تناسلی خواهد شد.
برخی از ویژگیها
1) بزرگ و سفت شدن آ ل ت  
2) امکان نزدیکی مکرر پس از انزال فوق العاده موثر در نعو ظ (شق شدن)  
3) ایجاد نعو ظ و تاخـ.ـیر در انزال  
4) افزایش قدرت اورگا سم یا اوج لذت ج ن س ی  
5) تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی

برای ورود به فروشگاه محصولات زناشویی کلیک کنید

اسپری تاخیری ویاگرا همانطور که از نامش مشخص میباشد برای مردانی مناسب است که مدت زمان نزدیکی و رابطه جنسی برای آنها مهم است و میخواهند خود را بدون مشکل زود انزالی و قویتر جلوه دهند و شریک جنسی خود را شگفت زده نمایند.

اسپری تاخیری ویاگرا

قویترین اسپری تاخیری ساخت معتبرترین شرکت آمریکایی ویاگرا با تاثیر فوق العاده که دارد زمان رابطه جنسی شما و شریک جنسیتان را به مدت 30 تا 40 دقیقه افزایش میدهد اعتماد به نفس شما افزایش یافته و میتوانید بعد از مدتی استفاده از این اسپری مدت طبیعی مقاربت را کم کم افزایش دهید تاجایی که نیازی به استفاده از قرص ها و اسپری ها نداشته باشید.

از مزایای استفاده از اسژری تاخیری ویاگرا داشتن اطمینان خاطر از اینکه شما 30 الی 40 دقیقه به انزال نمیرسید و میتوانید فعالیت جنسی خود را دامه دهید و به اوج لذت جنسی و لذت همخوابگی بیشتر دست یابید.

بهترین اسپری تاخیری

طرز استفاده اسپری تاخیری

محلول بایستی به قسمت کلاهک وزیر الت به مدت 4 تا 6 ثانیه اسپری گردد پس از مدت 5 ثانیه اثرات آن میتواند حس شود البته میزان جذب پوستی در افراد متفاوت است و میتواند کمی زودتر یا دیرتر جذب پوست شود . با توجه به اینکه ارضائ بانوان دیرتر از آقایان است شما میتوانید بلافاصله بعد از اسپری کردن از کاندوم استفاده نمایید و یا قبل از انجام مقاربت الت خود با صابون و آب سرد بشویید و از انتقال دارو به واژن زن جلوگیری بعمل آورید .

عوارض جانبی

اسپری تاخیری ویاگرا کاملا ایمن بوده و هیچگونه عواضی از آن گزارش نشده است شما میتوانید اسپری تاخیری ویاگرا را همینک از طریق لینک پایین صفحه سفارش دهید و با اطمینان خاطر مصرف نمایید و از نتایج آن لذت ببرید.

خرید

قیمت : 35,000 تومان

Comments