PODPORUJEME‎ > ‎

MŠ Lvíčata ČVUT

AKTUÁLNÍ INFORMACE O PROJEKTU


Ze dne
: 11. listopadu 2009
Autoři: Ing. Jana Kaliková, Ph.D., Ing. Jan Krčál
Informace o projektu: http://skolka.fd.cvut.cz/

1. Je dokončen stavební pojekt na rekonstrukci prostor v přízemí Masarykovy koleje (MS bude mít 3 třídy pro celkem 50 dětí) , projekt interiéru a čeká se na schválení žádosti o stavební povolení.

2. Byl podán projekt do 2. výzvy Operačního programu Praha adaptabilita (OPPA) z Evropského sociálního fondu, jehož výsledek bude znám 17. 12. 2009. V případě schválení financování projektu proběhne na jaře 2010 rekonstrukce prostor, a školka bude otevřena k 1. 10. 2010.
Vzhledem k velkému převisu projektůu a omezenému množstvi finančních prostředků však řešíme i možnost, že projekt nebude magistrátem hl. města Prahy podpořen a usilujeme o získání dalších finančních prostředků.

3. V současné době se zakládá nadační fond, na který budou moci přispívat organizace i jednotlivci. Výtěžek půjde na podporu založení a posléze provozu školky.

4. A protože nespoléháme pouze na tradiční zdroje financování, dostali jsme od vedení školy důvěru k vytvoření netradičního kalendáře ČVUT pro rok 2010. Kalendář nafotilo 12 odvážných žen z ČVUT a je doplněn příběhem. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde opět na konto určené na podporu vznikající školky.


Způsob nákupu kalendáře, seznam prodejních míst a další informace naleznete na adrese http://www.kalendarcvut.cz/ .
Další cestou jak zakoupit tento kalendář je počkat, až ho naši milí pomocníci budou prodávat přímo u vás na fakultě. Tato akce proběhne v listopadu a prosinci vždy cca 2 dny na každé fakultě.


KŘEST KALENDÁŘE
  • Kalendář byl slavnostně pokřtěn panem rektorem Václavem Havlíčkem dne 9. 11. 2009. Kmotrou byla předsedkyně Dámského klubu ČVUT Marie Havlíčková. Další informace viz. STALO SE - rok 2009 /2.
PODPORA PRODEJE KALENDÁŘE
  • Dámský klub ČVUT podpoří vznik MŠ LVÍČATA prodejem kalendáře na vánoční narozeninové oslavě dne 16. prosince 2009 - viz. AKTUALITY - AKCE.


Comments