STALO SE - AKCE‎ > ‎

Rok 2011

PARNÍK ČVUT - Legendární plavba po Vltavě ve stylu "HIPPIES - 60. - 70. léta"

Pořádá: Dámský klub ČVUT (Ing. Adéla Chrastinová, Ing. Jan Zárybnický, Ing. Jindra Vojíková, doc. Alena Šolcová, Ing. Marie Havlíčková, Ing. Antonín Procházka, Ing. Ondřej Guth, Bc. Michaela Šourková, Radek Doubrava) ve spolupráci s Rektorátem ČVUT (Mgr. Andrea Vondráková, Romana Šimonová, prof. Jiří Bíla) a se STOHem - klubem STOlních Her - klub Studentské unie ČVUT (Dita Lazárková, Hanka Řádová)

Typ akce: Neformální společenská akce ve stylu "Hippies" pro akademickou obec a zaměstnance ČVUT a jejich přátele (není nutné být členem žádného klubu, vítáni jsou všichni zájemci) s cílem zlepšit, zpestřit a utužit vzájemné společné vztahy v souladu s cíli a posláním Dámského klubu ČVUT :)

Foto: Ing. Ladislav Vitásek, www.vity.cz

Datum: čtvrtek 12. května 2010 od 19:30 do 22:30 hodin
Lokalita: Parník VISLA, Vltava

NALOĎOVÁNÍ: od 19:00 do 19:30 od Rašínova nábřeží - mezi Palackého a Železničním mostem u Palackého náměstí, kousek proti proudu od Palackého náměstí

Trasa: START - Rašínovo nábřeží - Železniční most - Vyšehrad - Bráník - Žluté lázně - (otočka) - Žluté lázně - Bráník - Vyšehrad - Železniční most - Palackého most - Jiráskův most - (zdymadla) - Janáčkovo nábřeží - klub Lávka - Karlův most (Pražský hrad) - Náměstí Jana Palacha - Dvořákovo nábřeží - Strakova akademie - Čechův most - budova ČVUT FJFI (Břehovka) - Právnická fakulta UK - Štefánikův most - Štvanice - (otočka) - zpět na Rašínovo nábřeží - KONEC

Vstupenky: pro účast na plavbě je nutné složit dobrovolný příspěvek za vstupenky v hodnotě minimálně 200 CZK (v ceně dobrovolného příspěvku je zahrnuta tříhodinová plavba po Vltavě s bohatým programem a hudbou, občerstvením, welcome sangria zdarma pro každého včas příchozího účastníka :)

PŘEDPRODEJ
Informační centrum Rektorátu ČVUT, Zikova 2 / místnost B1-159b, Praha 6 - Dejvice (rohový vchod Kloknerův ústav)
V pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin
Kontakt: Romana Šimonová, tel. 22435 9952

Pozn.: POČET MÍST JE OMEZEN na 200 kusů. Doporučujeme tedy zajistit si vstupenky včas!!!


PROGRAM
  • Welcome drink KVĚTINOVÁ SANGRIA
  • Vyhlášení vítězů o nejsympatičtějšího hippisáka a nejbláznivější hippisačku, a jiné doprovodné soutěže o ceny - soutěže si pro vás připravily členky Dámského klubu ČVUT
Pro účastníky zajištěn stylový hudební doprovod, malé občerstvení v ceně, na parníku je možnost zakoupit si jakékoli další občerstvení :)


CO NA SEBE - Dress Code
Jedná se o neformální akci, na kterou může každý přijít tak, aby se cítil pohodlně, doporučujeme zapátrat ve svém šatníku po pestrobarevných originálních kouscích - nepřebernou inspiraci můžete načerpat například ZDE (!!pozor, neklikat, pokud nejste příznivci hodinového a hodinového klikání po famózních věcičkách a doplňcích.... ;)
Dalším doporučením je projít si některý z nepřeberného množství stylových second handů a malebných obchůdků a udělat si radost menším nákupem "nových" věcí :) Nezapomínejte také na doplňky, pestrobarevné korálky, náramky, vhodné jsou zejména květiny nejrůznějších barev, velikostí a tvarů - ve vlasech jsou téměř povinností!!
A pokud byste měli problémy se sháněním vhodné obuvi, nezoufejte - na naší poslední plavbě jsme se přesvědčili, že nejvíce IN je prožít si plavbu naboso!!

Shrnuto - je to o tom, cítit se dobře, uvolněně, barevně, natěšeně a v přátelském módu, prostě co nejvěrněji být sám sebou!! :)

Comments