KONTAKT‎ > ‎

Emailová konference

Všeobecné informace
 • Informace o konferenci: https://lists.trustica.cz/mailman/listinfo/damy
 • Emailová adresa konference: Damy@lists.trustica.cz
 • Správce, administrátor a moderátor konference: Ing. Adéla Chrastinová
 • E-mailová adresa správce, administrátora a moderátora konference: adela@chrastinova.cz
 • Jméno konference: Damy
 • Jméno serveru, na kterém běží tato konference: lists.trustica.cz
 • Provozovatel serveru: Trustica s.r.o. - Ing. Michal Medvecký
 • Prefix, který bude přidán do subjektu každého rozesílaného příspěvku:  [Damy] "Subjekt"
 • Datum vzniku konference: pátek 1. srpna 2008
 • Veškerá komunikace od data založení konference je archivována

Poznámka: tato konference je vedena ZDARMA z dobré vůle a na účet protozovatele serveru a s jejím používáním se neváží žádné finanční výdaje na účet Dámského klubu ČVUT, kromě energie a volného času, který je věnován její správě.


Co je emailová konference

Emailová konference Damy@lists.trustica.cz slouží především k jednoduché vzájemné komunikaci mezi členy a členkami a sympatizanty občanského sdružení Dámský klub ČVUT - spolku převážně žen, spjatých s Českým vysokým učením technickým v Praze. Především se zde komunikují společné akce, body k projednání na společných přátelských setkáních, aktuality a další informace, týkající se Dámského klubu ČVUT.

Hlavní výhodou konference je fakt, že pokud chcete zaslat email vícero lidem najednou, nemusíte vypisovat jejich emailové adresy zvlášť. Každý účastník konference používá pouze jedinou adresu - Damy@lists.trustica.cz - a jeho zpráva bude doručena všem účastníkům konference najednou, na jejich osobní adresu, kterou si do konference zaregistrovali. Taktéž odpovědi na zprávy v konferenci budou opět rozesílány najednou všem účastníkům konference.
Do konference mohou přispívat pouze zaregistrovaní členové ze své zaregistrované adresy. Příspěvky z jiných než registrovaných emailových adres musejí být nejprve schváleny moderátorem konference, až po schválení jsou dále rozeslány účastníkům konference.


Členství v konferenci

Členství v emailové konferenci není ničím závazné. Správce konference může kdykoliv na požádání přidávat (registrovat) i odhlašovat účastníky. Členství v konferenci vás zároveň nezavazuje k žádným aktivitám - můžete ji používat buďto jako pasivní zdroj informací o aktuálním dění v Dámském klubu ČVUT, případně se můžete kdykoliv dobrovolně zapojit do aktivit a plánování. Případně pouze vyjádřit svůj soukromý názor na dění nebo aktuální situaci. Z konference se můžete na požádání odhlásit.


Přidání nového příjemce - REGISTRACE

Pro přidání nového účastníka je vyžadováno schválení správcem konference. Chcete-li se stát příjemcem emailové konference Damy@lists.trustica.cz , napište prosím email správci a správce vaši adresu zaregistruje. Kontaktní adresa současného správce konference je adela@chrastinova.cz . Anebo vyplňte následující webový formulář .

Po registraci emailové adresy můžete posílat emaily všem účastníkům konference, a zároveň se stanete příjemci všech zpráv, zaslaných do konference. POZOR! Příspěvky můžete zasílat pouze ze zaregistrované emailové adresy, a pouze na tuto adresu vám budou chodit také odpovědi nebo příspěvky jiných účastníků konference.


Ukončení odběru zpráv - ZRUŠENÍ REGISTRACE

Chcete-li zrušit své členství v emailové konferenci Damy@lists.trustica.cz , napište prosím email správci. Kontaktní adresa současného správce konference je adela@chrastinova.cz .

Po odhlášení vaší emailové adresy již nebudete žádné příspěvky dostávat.


ZASÍLÁNÍ ZPRÁV - Pokyny pro zasílání zpráv

 • Zasílejte prosím pouze texty, které je nutné řešit v emailové konferenci. Uvědomte si, že vaše texty bude číst spousta lidí a proto sebe i je ušetřete zbytečných či nevhodných komentářů.
 • Pokud to lze, řešte problémy nejprve individuálně (na adresu konkrétní osoby nebo správce konference). Do konference posílejte pouze příspěvky, určené VŠEM!
 • Každý nový příspěvek prosím označte vhodným textem v políčku "PŘEDMĚT / SUBJEKT" - bude tak snazší se v množství zpráv orientovat
 • Chcete-li zaslat příspěvek do konference, pošlete email na adresu Damy@lists.trustica.cz . Příspěvek bude rozeslán VŠEM účastníkům konference. POZOR! Příspěvky posílejte pouze z vámi zaregistrované adresy (většinou to bude adresa, uvedená ve vašem registračním formuláři do Dámského klubu ČVUT, nebo jiná adresa dle vašeho přání). Z jiné než zaregistrované adresy nelze emaily do konference posílat. Respektive lze, ale budou rozeslány teprve po schválení moderátorem a to může nějakou dobu trvat (a navíc to moderátorovi přidělává práci).
 • Chcete-li odpovědět na příspěvek v konferenci, stačí zvolit Odpovědět/Replay a vaše zpráva bude rozeslána VŠEM účastníkům konference.
 • Chcete-li odpovědět pouze někomu konkrétnímu, je potřeba v políčku Příjemce vymazat adresu Damy@lists.trustica.cz a nahradit ji vámi požadovanou osobní emailovou adresou. Pro začínající uživatele to může být trochu matoucí, proto chci na toto obzvláště upozornit :)

Seznam účastníků konference

Seznam aktuálních účastníků emailové konference má k dispozici správce.


Comments