شرکت فنی و مهندسی دامون پی سازان

معرفی شرکت

مهندسين مشاور دامون پی سازان در سال 1388به همت مديران فعلي، به منظور انجام خدمات مهندسي و مطالعات پروژه‌هاي عمراني، با پشتوانة همکاري مشترک بيش از 15 سال تاسيس شده است. ميزان رشد اين مجموعه اعم از نيروهاي انساني متخصص، پروژه‌هاي انجام‌يافته، تجهيزات و امکانات دفاتر مرکزي و شعب استان‌ها، زمينه‌هاي تخصصي و توسعة مستمر گواهي براي اعتماد به برنامه‌هاي اوليه و اصول تدوين شده براي پايه‌ريزي ساختار تشکيل، توسعه و بهبود مستمر اين شرکت است.

خدمات مهندسي و عمليات شناسايي ژئوتکنيک، منابع آب، سدسازي و سازه از ابتدا جزو بازارهاي هدف اين مجموعه بوده و براي توسعه و ادامة خدمات در زمينه‌هاي تخصصي گوناگون، استفاده از پتانسيل‌ مجموعه هاي متخصص که با اهداف گوناگون و خط مشي کلي همخواني داشته است مورد نظر بوده است. تشکيل واحدهاي تخصصي مستقل درون مجموعه و همکاري مستمر با شرکت‌هاي متخصص مستقل داخلي و خارجي به صورت همكاري مشترك (Joint Venture) شاهد تحقق عيني اين مدعاست.
رعايت اخلاق حرفه‌اي، افزايش رضايت کارفرمايان، وفاداري کارکنان با تاکيد بر بهبود مستمر فرايندها و خدمات و استقرار سيستم‌هاي کنترل داخلي در اين شرکت از اولويت ويژه برخوردار بوده و جزو خطوط اساسي حركتي در جهت توسعه است.
انجام کار درست از همان ابتدا و برقراري آرامش و محيط کار مناسب براي همکاران به عنوان تعهد متقابل همکاران و مديريت، ضامن بقا، توسعه و موفقيت‌هاي نسبي بوده است و بدين سبب اميد است بتوانيم يکي از بزرگ‌ترين تامين‌کنندگان خدمات مهندسي در عرصه داخلي، منطقه‌اي و فرا منطقه‌اي باشيم.

زمینه های فعالیت

ژئوتکنیک، زمین شناسی، کانی و سنگ های قیمتی، سدسازی، آب، انرژی های نو و تجدید پذیرو...


č
s1.3gp
(5045k)
Abolghassem Raeisi,
Mar 3, 2014, 4:54 AM
Comments