آب گازدار و نوشابه تاپسیا محصولات جديد


مديرعامل شرکت آب‌های معدنی دماوند خبر داد:

آب گازدار و نوشابه تاپسیا محصولات جديد برای سال جاری


خبرگزاری موج – نوشابهٔ تاپسيا با سه طعم و آب گازدار، دو محصول جديد خانواده محصولات دماوند در سال جاری خواهد بود.
به گزارش خبرنگار موج، فرهاد بشارت رييس هيات مديرهٔ شرکت آبهای معدنی دماوند، در جمع خبرنگاران با بيان اين مطلب اظهار داشت: اين شرکت همواره سعی کرده با خلاقيت و نو آوری، پيشرو بودن خود را در تنوع محصول و بسته بندی حفظ کند، از اين رو برای نخستين بار آب معدنی يک ليتری با در پوش و طراحی ورزشی را طی هفته های آتی روانه بازار می‌کند.
وی افزود: شرکت آبهای معدنی دماوند هم اکنون ۴۰ درصد از بازار مصرف آب بسته بندی را در اختيار دارد که اين سهم با توجه به تقسيم ۶۰ درصد بازار بين بيش از ۱۰۰ شرکت، نشان دهندهٔ جايگاه دماوند در اين صنعت است.
مديرعامل شرکت آبهای معدنی دماوند با بيان اينکه اين شرکت فقط توليدکنندهٔ آب معدنی است که علاوه بر کسب استاندارد ملی ايران سه گواهينامه کيفيت، محيط زيست و سلامت را در اختيار دارد، تصريح کرد: آب توليدی اين شرکت علاوه بر اينکه در هر ساعت با استانداردهای ملی آب تطبيق داده می‌شود، به طور منظم به تاييد آزمايشگاههای وزارت بهداشت و سازمان استاندارد رسيده و به عنوان فقط شرکت ايرانی هر سه ماه يکبار به تاييد آزمايشگاه های شرکت دانون فرانسه می‌رسد.
وی اضافه کرد: تا کنون تمام ظرفيت کارخانه به نيازهای بازار مصرفی داخلی اختصاص پيدا کرده و غير از فروش جزئی به چند کشور، مقوله صادرات در دستور کار جدی شرکت قرار نداشته اما با نصب خط جديد توليد در سال جاری و افزايش توان توليد به بيش از يک ميليون بطری در روز برنامه گسترده صادرات را در دستور کار قرار داده است.
بشارت ادامه داد: اين شرکت شريک بزرگترين توليدکنندهٔ آب معدنی در جهان است و در سال‌های گذشته بالغ بر ۳۰ ميليون دلار سرمايه گذاری جديد خارجی را به کشور وارد و در اين مدت بيش از ۱۵۰ ميليارد ريال نيز از منابع داخلی صرف سرمايه گذاری جديد کرده است.
به گفته رييس هيات مديرهٔ شرکت آبهای معدنی دماوند، اين شرکت از سال ۱۳۵۲ کار خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۷۸ از بنياد مستضعفان خريداری شده است که از اين سال تاکنون توليدات آن ۲۲ برابر شده است.
وی با اشاره به اينکه آب معدنی چشمه اعلاء دماوند واقع در منطقه دماوند در فاصله ۷۰ کيلومتری شمال شرقی تهران است، عنوان کرد: آب معدنی دماوند از بستری استحصال می‌شود که در مقابل خطرات آلودگی توسط محافظی طبيعی حفاظت می‌شود
.