Prvotní anketa s obyvateli města

Milí naši spoluobčané, "do rukou" se Vám dostává dotazník, který si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete své město, kde vidíte jeho problémy a kam si přejete Vaše město směřovat. 

Prosíme Vás tedy o odpovědi na následující otázky; a také budeme rádi za Vaše další nápady, myšlenky a vize, které podle Vašeho názoru mohou vést k České Kamenici, kterou si Vy představujete jako ideální do budoucnosti. Tyto Vaše nápady a vize budou převedeny do architektonicko-urbanisticko-turistické vize města.

Pokud máte další zajímavé nápady, nezapomeňte prosím připojit kontakt, rádi se s Vámi spojíme.Na těchto stránkách v oddíle Vize rozvoje města  je již možno si detailně prohlédnout a přečíst jednotlivá řešení a nápady a k nim se i dále vyjádřit. 

Nezapomeňte prosím po vyplnění tohoto dotazníku jej tlačítkem na konci odeslat. Poté se Vám v horní části dotazníku objeví, že vše bylo v pořádku odesláno.

Tento dotazník je anonymní a veškeré informace z něj budou použity pouze pro zpracování architektonicko-urbanisticko-turistické koncepce.