Profil Firmy

Firma Cyberos zajmuje się kompleksowym projektowaniem instalacji elektrycznych  wewnętrznych , przyłączy, instalacji odgromowych i i oświetleniowych  dla wszystkich rodzajów obiektów. Dodatkowo na rzecz Naszych klientów prowadzimy nadzory autorskie, świadczymy usługi w zakresie doradztwa.
Oprócz powyższy świadczymy usługi teleinformatyczne. W zakresie budowy instalacji poprzez wi-fi i sieci kablowe, a także świadczymy usługi informatyczne dla biznesu.

 
   

Historia Firmy


Firma Cyberos znajduje się na rynku leszczyńskim od roku 2011
do roku 2016 działalność firmy skupiała się głównie na realizacji usług informatycznych i dostępu do internetu - budowaniu sieci informatyczny.  
   
Firma obecnie

Od roku 2016 nabyliśmy uprawnienia do projektowania instalacji energetycznych i oświetleniowych. Pozwala nam to z impetem wkroczyć na rynek usług projektowych związanych z instalacjami elektrycznymi i oświetleniowymi.

Posiadamy blisko 10 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych, oświetleniowych i odgromowych . Doświadczenie nabyte w tym czasie pozwala nam często przewidzieć możliwe komplikacje i znajdywać najkorzystniejsze rozwiązania z punktu widzenia kosztów i możliwości wykonania instalacji elektrycznych.

W niedalekiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć nasze usługi o kosztorysowanie i wykonawstwo. 

Mamy nadzieje że współpraca z Państwem pozwoli na obopólny dynamiczny rozwój Naszej i Państwa firmy przy realizacji coraz bardziej ambitnych projektów.