Raadslid: Richard Schins

Prins Richard I 2008

Optochtcommissie

Prinsenwagencommissie

Lid sinds 3-1-2008

1 x 11 jaar lid in 2018

eerder raadslid geweest van 1-11-1995 tot 11-11-2003

penningmeester geweest van 1-11-1999 tot 11-11-2001