Графа національність.Запроваджуючи ці додатки до паспорту з графою національність , ми сприяємо самоідентифікації кожного , хто проживає в Україні.

У Дніпропетровську починається компанія по врученню додатку до поки діючого паспорту громадянина України, у якому кожен громадянин, при бажанні, зможе своєю рукою засвідчити свою національність. Тут показан проект , який ми хочемо започаткувати.
Завірено то все буде печаткою та підписом Голови обласного проводу КУН.(але можливий другий варіант, який нам прийшовся теж до вподоби, ставити печатку Української держави. яка була проголошена УССД 1941 року. На Дніпропетровщині тоді, в єдинії частині України, силами ОУН було створено уряд, і печатка його мала тільки українські написи, на відміну від інших створених тоді подібних урядів, де дублювались написи німецькою.
Народ, що не пам’ятає своєї нації і не пишається нею, гине у лайні глобалістів


За часи існування українських земель тут чужинцями були і монголо-татари. і поляки, і турки. і російска імперія, хто є зараз при владі чужинці чи не чужинці. вирішувати їм самим. А показником того стане , чи живе народ в Україні по цих настановах, чи ні. Тільки народ здатен визначити і він же своїми вчинками покаже. хто є хто в нашій державі.

Якщо неукраїнці які живуть на цій землі сприймають це як напад на їх гідність , то тоді вони рахують чужинцями на ній. Якщо їм до вподоби те, що українці не будуть їх гнобити. а навпаки допомогати та розвивати їх власну націю, бо життя їх тут не буде направлене проти українців. та нашої держави України, то вони з розумінням сприймуть ці настанови українцям. Адже в них головне це любов до ближнього. А ближній, це той хто не шкодить тобі і твоїй родині, хоча родина звісно головна у списку ближніх любої людини, любої нації.

Зазначу головне, що це не вимагання від сучасної влади ввести в паспорти графу національність, це не намагання змінити державний прапор, це не вимагання писатись кожному громадянину українцем за національністю. Перш за все, це намагання нагадати громадянам України. що в них ще є в кожного своя національність, а також намагання пробудити в кожного гордість за свою, конкретно його, кожного громадянина, націю.

Це може визвати гнів людей іншої національності, та ніхто до того не силує, тим більше заставляти показувати цей додаток або , нашивати різні знаки-нашивки, як у гетто за часів нацистів, ніхто того робити не буде.

Це намагання подолати наступ глобалістів, які нівелюючи національність знищуюють її, виставляючи наперед свої цінності, які самій людині тільки шкодять, шкодять його родині і країні.

Дякую всім хто допоміг виправити помилки, які були. Сподіваюсь що все виправив, тут варіант. На прохання переробив першу сторінку під загальний підпис любим головою любого обласного проводу.

Comments