Нова концепція пропаганди національної ідеї.

Нова концепція пропаганди національної ідеї.
 

Автор. статті Черненко Олег
Голова секретаріату Дніпропетровськоі організації КУН
член проводу Дніпропетровської Обласної Організації
Конгресу Українських Націоналістів

Я давно думав, як згрупувати українців, що здатне буде їх згуртувати? Та як зазвичай буває то прийшло одразу, за пів години я мав набір гасел-закликів на всі теми, які цікавлять кожного українця.

Протягом декількох днів ми з Дмитром Лєбєдєвим разом розробляли листівки, хоч у Дмитра і були вже деякі заготівки, все одно прийшлось їх доробляти під цю  нову концепцію пропаганди національної ідеї на Україні.

Деяке обговорення вже пройшло і зараз кожен може вибрати для себе той набір листівок , який слушен до конкретного часу застосування. Розроблялось все, виходячи з того, що у партії не так багато грошей і тому варіанти ці, для мінімуму витрат. Кожен осередок в силі сам роздрукувати деяку кількість і розповсюдити.

Може мати багато і багато продовжень на історичну тематику зокрема.

Щось змінювати в дизайні даної листівки навряд чи треба, бо треба рахувати що розмір такої листівки А6-А5, Це не такий розмір, щоб його загромаджувати додатковою інформацією...Хоча для роздавання людям на вулицях ці листівки можна робити двосторонніми і на другій стороні давати більш розширену інформацію про програму партії або на інші теми...

По моєму аналізу цього матеріалу виходить так, що загальний вигляд кожної листівки лояльний до своїх і агресивний до ворогів.. Саме на це він і був розрахован. Якщо людині здається що листівка до нього ворожа- то він і є ворог. Самовизначення друзів нації та ворогів , та пробудження українця - ось ціль.

Визначившись , українець більше не буде себе ототожнювати з іншими силами, окрім українських по суті, а не по назві і в першу чергу з КУНом.

Листівки , це наша історія. використані копії листівок УПА що розповсюджувались по Україні за часів СССР. Задіяни листівки двох типів про жахи совєтів та про дії та цілі УПА.


Та ще такі над якими теж ще попрацювати, подумати як подати і коли...


Листівки "Ми маємо чим пишатись!" На них використані як портрети відомих діячів українського походження а також пропагуються деякі визначні дати в історії України.

Це листівки які ми вже друкували та розповсюджували по Дніпропетровській області.



Є ще такі, що тільки в проектах. Ще не допрацьовамні, бо треба поміняти "чим" на "ким"

Листівки: мова історія культура, держава, нація , влада Вказання на те, що маючи більшість, як державна нація, ми не маємо самі влади. Українців, які б захищали Україну , та не працювали на сусідню державу,у владі нема. Українця ця листівка наштовхує на думку, чому так є, та закликає до дії, голосувати та обирати у владу українців, що пропагують українські цінності , українську націю.


Листівки: земля, родина, бізнес, статки.Все що близьке кожному українцю і що він буде захищати з усих сил.


Листівки :Геть! Заклик до відмови від усього що чуже українцю та заклик до взяття влади до рук українцями.


ці дві можна заклеювати на пам'zтниках які треба зносити, що залишились від окупації.
Цю біля установ влади. та у місцях скупчення людей, в слушний час...


Найбільший спротив викликають ці листівки та ще одна.

Є ще економічний  варіант, для счамостійного друку, та під прозорий  скотч рздруковувати принтером на А4 та розрізати і наклеювати такі довгі полоски або скотчем або клеєм.



Щодо правосуддя мені звісно споюобалась та що була біля суду: звернення до "Беркуту".

Та продовжимо з проектами листівок.


Є ще економічний  варіант, для самостійного друку, та під прозорий  скотч рздруковувати принтером на А4 та розрізати і наклеювати такі довгі полоски або скотчем або клеєм.


Ще можна виготовляти магніти та значки. Перелік героїв може розширюватись, тут і Сірко не завадив би і Стус , і інші.. Дизайн може бути різний                                  



Подстраницы (1): Графа національність.
Comments