Листівки та інше...

Листівки до дня міста 10.09.2011
Листівки пропаганди національної ідеї.Листівки , це наша історія. використані копії листівок УПА що розповсюдижвались по Україні за часів СССР. Задіяни листівки двох типів про жахи совєтів та про дії та цілі УПА.

Та ще такі над якими теж ще попрацювати, подумати як подати і коли...


Листівки "Ми маємо чим пишатись!" На них використані як портрети відомих діячів україхнського походження а також пропагуються деякі визначні дати в історії України.Це листівки які ми вже друкували та розповсюд.ували по Дніпропетровській області.Є ще такі, що тільки в проектах. Ще не допрацьовамні, бо треба поміняти "чим" на "ким"

Листівки: мова історія культура, держава, нація , влада Вказання на те, що маючи більшість, як державна нація, ми не маємо самі влади. Українців, які б захищали Україну , та не працювали на сусідню державу,у владі нема. Українця ця листівка наштовхує на думку, чому так є, та закликає до дії, голосувати та обирати у владу українців, що пропагують українські цінності , українську націю.
Листівки: земля, родина, бізнес, статки.Все що близьке кожному українцю і що він буде захищати з усих сил.


Листівки :Геть! Заклик до відмови від усього що чуже українцю та заклик до взяття влади до рук українцями.


ці дві можна заклеювати на пам'zтниках які треба зносити, що залишились від окупації.
Цю біля установ влади. та у місцях скупчення людей, в слушний час...


Найбільший спротив викликають ці листівки та ще одна.

Є ще економічний  варіант, для счамостійного друку, та під прозорий  скотч рздруковувати принтером на А4 та розрізати і наклеювати такі довгі полоски або скотчем або клеєм.Щодо правосуддя мені звісно споюобалась та що була біля суду: звернення до "Беркуту".

Та продовжимо з проектами листівок.
 


Є ще економічний  варіант, для счамостійного друку, та під прозорий  скотч рздруковувати принтером на А4 та розрізати і наклеювати такі довгі полоски або скотчем або клеєм.

Ще можна виготовляти магніти та значки. Перелік героїв може розширюватись, тут і Сірко не завадив би і Стус , і інші.. Дизайн може бути різний                                  

Графа національність.
Запроваджуючи ці додатки до паспорту з графою національність , ми сприяємо самоідентифікації кожного , хто проживає в Україні.

У Дніпропетровську починається компанія по врученню додатку до поки діючого паспорту громадянина України, у якому кожен громадянин, при бажанні, зможе своєю рукою засвідчити свою національність.
Графа національність.

Графа національність.
Comments