Фото І відео з заходів де була організація КУН Дніпро

Відкриття пам'ятної дошки на честь Героя України Чорновола Вячеслава
74-та річниця від дня народження В.М.Чорновола у Дніпропетровську. Місце на бульварі В.Чорновола у Дніпропетровську. А ось сам бульвар розташован в такому місці, що і ворогу не побажаеш - навпроти тюрми, камінь з дошкою поставили тільки з протилежної сторони бульвару, але бульвар короткий і видно браму буцегарні, де сиділи і ті патріоти, що прийшли на відкриття... фОТО 28.10.2011 - зустріч Івана Кириленка з активом Дніпропетровського БЮТуЗустріч 12.09.2011 з Головою ОУН(б) Стефаном Романівим.

Друг Микола Хоменко Голова Обласної Організації Конгрес     Українських Націоналістів,спілкується з очільником ОУН(б)"Богдан Родович"Леонід Романюк
та пан С.Романів.Друг Юрко Сіроус,Голова Новомосковського КУН, та С.Романів


Фото на День Соборності України. 
    

   16 січня зібралась "Просвіта" Дніпропетровщини для відзначення цього  ж провідника ОУН.День Незалежності.


Біля Печерського судуДень народження Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Фото на День Конституції.15 річниця. 2011р.

Відзначення  Дня Соборності у Дніпропетровську 20.01.2012 у Залі Гетьманів Палацу Студентів

У Дніпропетровську 20.01.2012 у Залі Гетьманів Палацу Студентів відбувся концерт і відзначення  Дня Соборності. Виступаючі чередувались з виконавцями. Одним з виступаючих. що розповідавпро цей День 1918 року і пов'zязав його з сьогоденням. був Голова Обласної Організації Конгрес Українських Націоналістів Микола Хоменко. 

Дійство було організовано як громадськими організаціями так і за сприяння влади, за що особливо дякував владі голов ВО Свобода на Дніпропетровщині Андрій Денисенко, що продовжує керувати і Громадянским активом Дніпра.

 День міста 10.09.2011 року

влада влаштувала святкування біля пам'ятника Полю, ми поклали квіти до пам'ятника козаку Глобі, засновнику двох парків у нашому місті, парку Шевченка і парку Глоби.
полкадання квітів на могилу козаку Глобі у парку його імені.