Новини та оголошення
Змагання з шашок і шахів серед студентів перших курсів

   
   
                                                               
Перша практична конференція «Безпека в сучасних закладах освіти: від учня до вчителя»
(м. КИЇВ)
24 жовтня 2018 року в місті Києві, в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва у рамках Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулася Перша практична конференція «Безпека в сучасних закладах освіти:від учня до вчителя» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Конференція зібрала в одній залі керівників закладів освіти, вчителів, викладачів та вихователів, методистів молодіжних та дитячих центрів, батьків й інших зацікавлених осіб. 
Своїми враженнями поділився викладач охорони праці та БЖД Карп’юк Ігор Леонтійович, який взяв участь у конференції: «Актуальні питання, які розглядались на конференції  пов’язані з необхідністю створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, що на сьогодні є надзвичайно важливим завданням, зважаючи на те, що у світі активізуються такі негативні явища серед дітей та студентської молоді як насильство, кібертретирування, булінгу, мобінгу. Розпочалась конференція за участі заступника начальника управління – начальника відділу по роботі з органами влади та стратегічними об’єктами управління пожежної безпеки ДСНС  Лінчевського Є. А.; заступника директора з наукової роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Головка М. В.; заступника начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Коваленка В. В.. Координувала роботу конференції шеф-редактор журналу “Надзвичайна ситуація +” Олена Перевозник. Приємним сюрпризом для учасників конференції став виступ спеціально запрошеного спікера – української акторки, головної героїні серіалу «Школа» Олени Курти».
План проведення тижня цивільного захисту


Педагогічні читання (методичний семінар)

29 серпня 2018 року згідно плану роботи коледжу були проведені педагогічні читання (методичний семінар) організований цикловою комісією природничих дисциплін, спорту та охорони праці. Доповідач голова ц/к Тесунова Оксана Григорівна та співдоповідачі викладач хімії Веснянка Валентина Михайлівна, викладач екології Дубук Маргарита Миколаївна підготували доповіді на тему: "Шляхи оптимізації самостійної роботи студентів".Запрошуємо до співпраці!

ФУНДАЦІЯ ІНСТИТУТУ СПРАВ АДМІНІСТРАЦІЇ ПУБЛІЧНОЇ 
(м. Люблін, Республіка Польща)
Видає періодичне (щоквартальне) науково-практичне видання KELM, яке зареєстроване у науково метричних базах Index Copernicus, Worldcat,
Central and Eastern European Online Library, Research Bible
Детальна інформація за посиланням:

Випуск-2018 
Всеукраїнський забіг «Зелена миля»

Викладачі фізичного виховання організували участь студентів Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки у Всеукраїнському забігу «Зелена миля».


Олімпійський день, який об'єднав студентство з різних регіонів України ініційований Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивним студентським союзом України та Національним олімпійським комітетом України. Традиційний спортивний захід відбувається з метою пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярної фізичної активності, підвищення рухової активності студентів та зміцнення здоров'я, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини.

Підбиваючи підсумки Всеукраїнського забігу «Зелена миля - 2018» всі учасники отримали дипломи, а також гарний настрій від особистого внеску у спортивний захід загальнонаціонального рівня.

День здоров’я - 2018

24 травня 2018 року в коледжі відбувся «День здоров’я». Спортивні заходи організували викладачі фізичного виховання Ліщук А. М., Тесунова О. Г., Навроцький Г. Е.. Цього року прийняло участь більше 250 студентів, а саме студенти 1-ого та три групи 3-ого курсів. До програми «Дня здоров’я» були включені такі види спорту, як: легкоатлетична естафета та перетягування канату.

Результати змагань:

Легкоатлетична естафета:

1 місце – група Т-12;

2 місце – група  Р-11;

3 місце – група ТК-12.

Перетягування канату:

1 місце – група  ТК-11;

2 місце – група ТК-13;

3 місце – група  ТК-12.

Цікаво проходили конкурси та змагання з стрільби, кидання дротиків «Дартс» та інші види.

У всіх видах спорту студенти були нагородженні 

грамотами та медалями. 


Змагання з легкої атлетики

Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки зайняли друге місце на традиційних обласних змаганнях з легкої атлетики серед закладів освіти I-II рівня акредитації. Цього року участь у легкоатлетичному протистоянні взяли 8 команд. Спортивне дійство відбулося на стадіоні смт. Любешів. Варто зазначити, що студенти коледжу щороку є учасниками спартакіади. Зазвичай демонструють високі результати і є взірцем для атлетів з інших навчальних закладів краю. Особливо варто відзначити виступ студентки третього курсу коледжу Хомилюк Олександри, яка в бігові на 100 та 200 метрів здобула перемогу та виконала норматив кандидата у майстри спорту (100 м – 11.95 сек. та 200 м – 25.01 сек.).

Легкоатлетична естафета
14 травня 2018 року в місті Луцьк відбулася легкоатлетична естафета на призи газети "Волинь-Нова". Збірна команда Коледжу посіла друге місце.
За збірну команду виступали:
Костюк Анатолій, група ТК-21
Булковський Олександр, група ТК-21
Черняк Антоніна, група ТК-21
Васільєв Максим, група ТК-13
Козлюк Владислав, група ТК-31
Хомилюк Олександра, група Б-32
Захарусь Назарій, група ТК-22
Крутилко Дарина, група Р-11
Чабан Андрій, група Р-21
Селітреннікова Анастасія, група Р-11
Шум Олександр, група П-32
Дмитрук Орест, група Т-32
Пивовар Денис, група ТК-12

Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки – переможці обласних змагань з баскетболу

26-27 квітня 2018 року проходили обласні змагання з баскетболу серед навчальних закладів І-ІІ р.а.. Юнацька збірна Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки здобула І місце, команда Педагогічного коледжу – ІІ місце, команда Луцького технічного коледжу – ІІІ місце. Команду нашого коледжу готував до змагань керівник фізичного виховання Ліщук Андрій Миколайович.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!


ХІ Міжнародна студентська наукова конференція „Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки”

20 квітня 2018 року у Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки відбулась щорічна наукова студентська конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки». Викладачі ц/к комісії та студенти взяли активну участь у роботі двох секцій: секція 9. «Громадське здоров’я та безпека»,секція 6. «Біологія та природничі науки».

Заслуховували та оцінювали наукові доповіді студентів журі у складі: Сподарик Світлана Олександрівна – завідувач інструктивно-методичним відділом Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, відмінник освіти; Полянський Сергій Володимирович – доцент кафедри фізичної географії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат географічних наук; Січкарук Ірина Миколаївна – кандидат медичних наук, лікар-кардіолог ренгент-хірургічного блоку Луцької міської клінічної лікарні. Роботу секцій регламентувала секретар Веснянка Валентина Михайлівна.

За результатами роботи секція 9. «Громадське здоров’я та безпека»: І місцеБакай Владислав (Луцька філія ТзОВ Медичний коледж «Монада»); ІІ місцеДенисюк Олег (Шацький лісовий коледж імені В.В.Сулька); ІІІ місце розділили – Покотило Іван, Шипа Вадим (Рожищенський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького).

За результатами роботи секція 6. «Біологія та природничі науки»: І місцеКурбан Юлія (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки); ІІ місце – Проць Галина (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки); ІІІ місце – Бойчун Вадим (Шацький лісовий коледж імені В.В.Сулька).

Вітаємо учасників конференції! Бажаємо творчого натхнення, життєвої енергії, нових наукових досягнень.


04 квітня святкує свій золотий ювілей 

Карп’юк Ігор Леонтійович.
Викладачі циклової комісії сердечно вітають Вас з 50-річчям від Дня народження!


Екскурсія до Київського національного 

університету культури та мистецтв

31 березня 2018 року викладач циклової комісії Дубік Лариса Ростиславівна та інші викладачі коледжу взяли участь у профорієнтаційній екскурсії до Київського національного університету культури та мистецтв, де студенти старших курсів змогли ознайомитись із факультетами та спеціальностями, особливостями вступу до вишу. Профорієнтаційний штаб, Студентський парламент і професорсько-викладацький склад університету організували для студентів та викладачів цікаву екскурсію вишем: новітніми науково-практичними і творчими майстернями, мультимедійними фаховими аудиторіями 9-ти факультетів; ознайомились із лабораторіями барної справи і роботи сомельє, організацією ресторанного обслуговування, інноваційними технологіями в туризмі факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Про досягнення Університету та перспективи вступу студенти ще більше довідались під час особистої зустрічі з ректором Поплавським М. М.. Екскурсія виявилась насиченою на приємні та позитивні враження.

Змагання ХХV обласної Спартакіади 

01 березня 2018 року на базі Коледжу технологій, бізнесу та права відбулися змагання з настільного тенісу та шахів в рамках ХХV обласної Спартакіади серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.. У змаганнях взяли участь представники 8 освітніх закладів Волинської області. 

За результатами проведених змагань з шахів призові місця отримали команди: 

1 місце – Коледж технологій, бізнесу та права; 

2 місце – Луцький педагогічний коледж; 

3 місце – Технічний коледж ЛНТУ. 

За результатами проведених змагань з настільного тенісу призові місця отримали команди: 

1 місце – Технічний коледж ЛНТУ; 

2 місце – Луцький педагогічний коледж; 

3 місце – Шацький лісовий коледж. 

Вітаємо переможців!Відзначення кращих організаторів спортивно-масової роботи за підсумками ХХІV обласної Спартакіади серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

14 лютого 2018 року на розширеному засіданні колегії управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, що проходило у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, були присутні керівники органів управління освітою міських рад, райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та голови районних та міських профспілок працівників освіти, ректор та працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, керівники закладів (установ) освіти обласного підпорядкування, в тому числі закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

В рамках заходу дипломом та кубком відзначено Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, за підсумками ХХІV обласної Спартакіади серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а..

              


18 лютого святкує свій День народження викладач циклової комісії Киричук Тетяна Степанівна. 

Прийміть наші щирі вітання!


Засідання секції студентського наукового товариства "Школа безпеки"

17 лютого 2018 року відбулось засідання секції студентського наукового товариства "Школа безпеки" (керівник секції Карп’юк Ігор Леонтійович), де була представлена виставка первинних засобів пожежогасіння. Студенти ознайомились з будовою та призначенням засобів пожежогасіння, принципами їх застосування. 

     
   

Засідання секцій студентського наукового 

товариства "Зелений патруль", 

"Екологічна варта"

16 лютого 2018 року в кабінеті 303 відбулось засідання предметних секцій "Зелений патруль" та "Екологічна варта" на тему: "Старіння. Смерть та довголіття"  з точки зору біології, екології, хімії, медицини (форма проведення – міні-конференція, керівники – Дубік Лариса Ростиславівна, Дубук Маргарита Миколаївна, Киричук Тетяна Степанівна). 

Студенти-науковці доповіли про старіння і довголіття як біологічно запрограмовані етапи онтогенезу; ознайомили присутніх із геронтологією як наукою про старіння, теоріями старіння та тривалістю життя людини; розкрили закономірності впливу забруднення навколишнього середовища та тривалість життя людини; вплив раціону харчування та способу життя на здоров’я людини.

     

На міні-конференцію були запрошені спеціалісти: в галузі медицини – сімейний лікарКондратюк Тетяна Миколаївна, яка дала поради-рекомендації щодо правил здорового способу життя, профілактики різних захворювань; технолог з приготування їжі – Косова Іванна Миколаївна, яка виступила щодо питання раціонального харчування. 

    

Науковці, досліджуючи екологічний фактор впливу на життя людини, переконали у необхідності збереження нашого довкілля чистим та довели присутнім, що красу та велич природи можна не тільки побачити, але й почути у піснях. Грисюк Роман, студент групи Ф-21, представив свою авторську пісню "Давай, озирнись навколо", виконувала Крат Мар’яна. На завершення всі присутні дізнались: чи зможуть бути довгожителями, відповівши на тестові запитання. Викладачі подякували всім за участь у проведеному заході.

  

Відкрите заняття з навчальної дисципліни "Фізична культура"

    15 лютого 2018 року викладач Навроцький Геннадій Едуардович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни "Фізична культура" на тему: "Вивчення техніки гри у нападі та захисті, опікування гравця. Двостороння навчальна гра".
Засідання секції студентського наукового 

товариства "Прикладна хімія"

    14 лютого 2018 року відбулось відкрите засідання секції студентського наукового товариства "Прикладна хімія" на тему: "Вміст мікроелементів у фіточаях та їх вплив на тривалість життя людини" (керівник секції Веснянка Валентина Михайлівна).

Метою заняття було показати, що хімія не тільки наука точних визначень і понять, а й різноманітна, барвиста своїми дослідженнями та досягненнями, тісно переплітається з повсякденним життям та впливає на його тривалість. Спрямування тематики було пов’язане з харчовими технологіями. Студентами була проведена дослідницька робота "Вміст мікроелементів у продуктах харчування та в фіточаях", оформлені презентації. Керівник предметної секції, викладач хімії Веснянка В. М. подякувала студентам і всім присутнім за активну участь у проведені заняття.

      
                  
                  

Науково-методичний семінар на тему: 

"Забезпечення безпеки дорожнього руху" 


13 лютого 2018 року викладачем охорони праці Карп’юком Ігорем Леонтійовичем спільно з кандидатом технічних наук, старшим викладачем кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету Дембіцьким Валерієм Миколайовичем був проведений науково-методичний семінар для науковців, молодих вчених, викладачів на тему: "Забезпечення безпеки дорожнього руху".

лекція


Програма

тижня природничих дисциплін

12.02. - 18.02.2018 рокуЗаходи, які проводились в рамках

тижня природничих дисциплін


1-ше засідання ц/к природничих дисциплін, спорту та охорони праці 

(02 лютого 2018 року)

Порядок денний:

1. Розгляд та ухвалення робочої навчальної програми з навчальної дисципліни "Захист Вітчизни".

2Обговорення методичних напрацювань викладачів.

3. Різне.


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН У СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ» (XXІКАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ),  яка відбудеться 29-30 травня 2018 року.

Інформація за посиланням:


Засідання секції студентського наукового товариства

"Екологічна варта"

14 грудня 2017 року в кабінеті 303 відбулось засідання секції "Екологічна варта" на тему: "Мій проект екобудинку" (керівник секції Коляда Маргарита Миколаївна). Студенти запропонували цікаві проекти екобудинків, поєднавши дві ключові мотивуючі стратегії їх створення: розуміння екологічних проблем навколишнього середовища та новітні технологічні можливості сьогодення.  Чим же відрізняється екобудинок від звичайного?

Карачун Анна: "Екобудинки будуються з екологічно чистих матеріалів, що  дозволяє не тільки зберігати природне середовище, а навіть, відновлювати його. Екологічні будинки часто автономно забезпечують себе теплом, енергією. При невеликій собівартості вимагають мінімальних витрат і часу на своє утримання. Крім цього, екобудинки мають гарний вигляд і органічно вписуються в навколишню природу".

Козак Дмитро: "На хвилі економічної кризи весь прогресивний світ переживає бум екобудівництва. Нехай з великим запізненням, але енергоефективні будинки почали з'являтися і у нас. Все екобудівництво базується на  «зелених» технологіях: це коли за для створення комфортного середовища для життя - використовують різні природні фактори".

Плазовський Павло: "До «зелених» технологій відноситься біонічна архітектура, коли при проектуванні застосовують закони та форми живої природи - використання альтернативних джерел енергії (енергія вітру, сонця та води); застосування екологічних будівельних матеріалів, зазвичай природних, які сприяють створенню здорового мікроклімату в будинку та не завдають збитків навколишньому середовищу під час утилізації відходів".

Галас Павло: "На першому місці - економічна сторона питання. Пасивним або енергоефективним прийнято називати будинок з незначним енергоспоживанням. Будинок повинен бути влаштований таким чином, щоб втрачати якомога менше тепла. В ідеалі пасивний дім - повністю незалежна енергосистема, що не потребує штучних енергоносіїв. Такий будинок - сам забезпечує себе теплом та світлом. Це тепло, яке виділяють люди, які мешкають в ньому, побутові прилади, якусь кількість вдається отримати завдяки альтернативним джерелами енергії".

   

Бажаю студентам реалізувати власні екопроекти і жити у гармонії з природою!


ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З ВОЛЕЙБОЛУ

11-13 грудня 2017 року в коледжі пройшли змагання з волейболу, в яких взяли участь 88 студентів першого курсу. Керівник спортивної секції Тесунова Оксана Григорівна
За результатами проведених змагань визначені переможці.


Переможці змагань

І  місце  Ф-11

ІІ  місце  Р-11

ІІІ місце Б-11

Турнірна таблиця результатів ігор у змаганнях 

коледжу з волейболу

(11.12.2017-13.12.2017)

І Підгрупа


ІІ Підгрупа

Гра за IX місце

ТК-11 - Т-11     

Гра за VІІ місце

Т-12   -  Б-11     

Гра за V місце

ТК-12  - ТК-13  

Гра за III місце

П-11   -  Б-12   

Гра за I місце

Ф-11   -   Р-11

Вітаємо переможців!


Засідання секції студентського наукового 

товариства 

"Зелений патруль"

13 грудня 2017 року в кабінеті 303 відбулось засідання предметної секції "Зелений патруль" на тему: "Лікувальні властивості овочів" (керівник секції Дубік Лариса Ростиславівна). Студенти підготували презентації, розглянули гербарні зразки овочевих культур. 

Було цікаво дізнатись про лікувальні властивості овочів, які сприяють швидкому засвоєнню продуктів харчування, покращується апетит, виводять токсини і шлаки з організму, є основними постачальниками різноманітних корисних ферментів, мікроелементів і органічних кислот, запобігають раковим захворюванням, цукровому діабеті, хворобах печінки, захворюваннях органів травлення.

Науково-пошукова позааудиторна робота залишається однією з кращих форм активізації пізнавальної діяльності студентів у освітньому процесі та роботи з обдарованою молоддю. 

            

     

                  Вони першими ринулись в бій…(до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС)

12 грудня о 12.00 год у Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Дубік Лариса Ростиславівна, студенти першого курсу та викладачі інших циклових комісій були учасниками даного заходу та віддали шану героям-ліквідаторам.

Щороку 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цю дату було визначено тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

Ще в 1986 році учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. Офіційно ж на державному рівні цей день почали відзначати лише з 2006 року, коли 10 листопада Президентом України був підписаний Указ № 945/2006 про встановлення цієї пам’ятної дати.

        

На захід були запрошені Федір Рузак, голова добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Луцького району; Анатолій Лучко, Микола Васільєв, Сергій Матусевич, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. На заході звучали пісні у виконанні гурту «Дзвони Чорнобиля».

    

Спартакіада області з волейболу

7-8 грудня 2017 року в рамках Спартакіади області відбулися змагання з волейболу (дівчата) серед команд ІІІ групи (ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації).

За результатами проведених ігор команда коледжу посіла 3-тє місце.

Тренер команди Тесунова О. Г..

                                  ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ!!!
      
     


КАЛЕНДАР ІГОР

ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З ВОЛЕЙБОЛУ
(11.12.2017-13.12.2017)

I ПІДГРУПА 
1. ТК-11 
2. П-11 
3. ТК-12 
4. Ф-11 
5. П-12 
6. Т-12

ІІ ПІДГРУПА

1. Р-11 
2. Б-11
 
3. ТК-13
 
4. Т-11
 
5. Б-12
 
І ПІДГРУПА
11.12.2017
1) ТК-11 – П-11
2) ТК-12 – Ф-11
3) П-12 – Т-12
4) ТК-11 – ТК-12
5) П-11 – П-12
6) Т-12 – Ф-11
7) ТК-11 – П-12
8) ТК-12 – П-11
9) ТК-11 – Т-12
10) П-11 – Ф-11
11) ТК-12 – П-12
12) ТК-11 – Ф-11
13) Ф-11 – П-12
14) ТК-12 – Т-12
15) П-11 – Т-12

ІІ ПІДГРУПА
12.12.2017
1) Р-11 – Б-11
2) Б-11 – ТК-13
3) Р-11 – Б-12
4) ТК-13 – Т-11
5) Б-11 – Б-12
6) Р-11 – Т-11
7) Т-11 – Б-12
8) Б-11 – Т-11
9)ТК-13 – Б-12
10) Р-11 – ТК-13

13.12.2017
(СТИКОВІ ІГРИ)
1) 9 - 10
2) 7 - 8
3) 5 - 6
4) 3 - 4
5) 1 - 2
Засідання предметної секції "Прикладна хімія"

5 грудня 2017 року відбулося засідання предметної секції "Прикладна хімія" на тему: "Вміст мікроелементів у фіточаях та їх вплив на тривалість життя людини". Метою засідання було показати, що хімія не тільки наука точних визначень і понять, а й тісно пов’язана з харчовими технологіями. Студенти поділилися між собою інформацією  щодо походження та виробництва чаю.

На засіданні секції Алексейчук Віта та Зомбер Катерина провели декілька дослідів, які показали якісний склад різних видів чаю. Керівник секції, викладач хімії Веснянка Валентина Михайлівна подякувала студентам за проведену пошукову та дослідницьку роботу.


Засідання ц/к природничих дисциплін, спорту та охорони праці 

(18 грудня 2017 року)

Порядок денний:

1. Про підсумки роботи циклової комісії за І семестр 2017-2018 н. р.

2. Обговорення результатів успішності студентів з предметів циклу за підсумками І семестру.

3. Розгляд та схвалення навчальної документації на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

4. Обговорення методичних напрацювань викладачів.

5. Обговорення плану проведення тижня природничих дисциплін.

6. Різне.

Спартакіада міста з настільного тенісу

23-25 листопада відбулись змагання з настільного тенісу на базі комунального закладу ДЮСШ-2 Луцької міської ради серед команд ПТНЗ, ВНЗ 1-2 р.а.

За першість змагалися девять команд.

Результати:

1-місце – команда Технічного коледж ЛНТУ.

2-місце – команда Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

3-місце – команда Луцького педагогічного коледжу.

Склад команди коледжу:

Бонгарт Назарій, Панамарьов Анатолій, Кравчук Вікторія.

Тренер-представник команди - Вацин Ігор Миколайович.

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ!!!


Україна – країна нескорених

                                           
З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплення любові до Батьківщини, сприяння єднанню українського народу, налагодженню громадянського миру і злагоди в суспільстві, шанування пам’яті героїв Небесної Сотні та тих, хто  21 листопада 2017 року в Коледжі технологій, бізнесу та права викладачами циклової комісії Дубік Л. Р., Киричук Т. С., Колядою М. М., Тесуновою О. Г., активом груп О-31, Б-32, Р-32, П-41, П-42 та художнім керівником Білітюком В. М. був підготовлений відкритий підсумковий виховний захід до Дня Гідності та Свободи на тему: «Україна – країна нескорених». Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Патріотизм, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям. Такими були герої Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли  у небеса, але вони вічно житимуть в нашій пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав..

І з кровю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

 

Й заплакав Бог, побачивши загін –

Спереду – сотник, молодий, вродливий,

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній – сивий-сивий..

 

І рани їхні вже не їм болять..

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..

Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна сотня в вирій полетіла.

Організатори заходу вдячні всім присутнім за щиру сльозу, чуйне серце та небайдужість до розвитку нашої держави України!

                                 
       
       


 

Спартакіади міста з волейболу


15-17 листопада 2017 року в рамках Спартакіади міста 2017 року відбулися змагання з волейболу (дівчата) серед команд ІІІ групи (ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації).

За результатами проведених ігор команда коледжу посіла 4-те місце.

Тренер команди Тесунова О. Г..

 Відбулась міжнародна природознавча гра «Геліантус»
                                    

У період розбудови національної освіти одним із найважливіших завдань, що постають перед нею, є формування науково-дослідної активності студентів. Адже час вимагає висококваліфікованих спеціалістів, які творчо ставляться до своєї справи, здатні особистою працею сприяти успішному розвитку науки, техніки, виробництва. 

   

З метою формування у студентів цілісного уявлення про природу на основі знань з біології, екології, хімії, географія; активізації науково-пошукової діяльності студентської молоді; розвитку творчих, інтелектуальних здібностей обдарованої студентської молоді та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123 15 листопада 2017 року 133 студенти першого і другого курсів взяли участь у VIII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус».

Традиційно координаторами та організаторами міжнародної природознавчої гри є викладачі циклової комісії Дубік Л. Р., Коляда М. М., Киричук Т. С., Соловей В. В..

    

Викладачі циклової комісії висловлюють щиру подяку усім, хто взяв участь у цій освітній грі 

Запрошуємо учнів 9-х та 11-х класів на День відкритих дверей!

25 листопада 2017 року за адресою м. Луцьк, проспект Волі 51 о 13.00 годині у актовій залі  Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл, технікумів та коледжів, їхніх батьків.

Детальнішу інформацію про здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра на сайті коледжу.

                               

Підсумки Тижня цивільного захисту

З метою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, зменшення матеріальних втрат у разі їх виникнення на підприємствах, у навчальних закладах, установах та організаціях, що належать до сфери управління МОН; організації та здійснення заходів цивільного захисту, пов’язаних із запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціального, воєнного характеру та захисту від їх факторів ураження учасників навчально-виховного процесу; організації та здійснення заходів цивільного захисту, пов’язаних із навчанням учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях з 06 листопада по 12 листопада 2017 року у коледжі проходив Тиждень цивільного захисту.

Викладачі циклової комісії Карп’юк І. Л., Коляда М. М., Соловей В. В., Дубік Л. Р. взяли участь в організації та проведенні Тижня ЦЗ.


В рамках Тижня ЦЗ відбулись такі заходи: засідання штабу ЦЗ; Комплексне спеціальне об’єктове тренування на тему: «Організація захисту учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків»; заняття на тему: «Види тероризму. Первинні та вторинні вражаючі фактори», «Індивідуальні засоби захисту органів дихання», «Порядок надання першої долікарської допомоги постраждалому від нещасного випадку», «Первинні засоби пожежогасіння», перевірка технічного стану вогнегасників, комплектності та справності пожежних кранів, запасних виходів на відповідність пожежної безпеки; демонстрація відеороликів відповідної тематики.
    
 

До уваги викладачів та студентів!

опубліковано 13 лист. 2017 р., 11:00 Маргарита Дубук   [ оновлено 13 лист. 2017 р., 11:05 ]

15 листопада о 15 год. 00 хв. відбудеться 
VIII Міжнародна природознавча гра "Геліантус". 

Просимо учасників з'явитись о 14 год.50 хв.(303 каб.). 
Бажаємо успіхів та гарного настрою!
                           

Звертаємо Вашу увагу на те, що VIІI Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2017 проводиться відповідно до:

  • — наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123. З текстом наказу можна ознайомитися на сайті Верховної Ради Україниу розділі "Законодавство", Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». З текстом наказу можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань». З текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 року № 1/9-145 «Про проведення VІI гри «Геліантус»—2016 та організацію VІІI гри «Геліантус»—2017». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи" або ТУТ.
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 року № 2-1781 «Про проведення ІV конкурсу «Геліантус-учитель»—2018 та ІV Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус-дружнє коло». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи" або ТУТ;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 року №2/-1671 про перевірку рівня навчальних досягнень шляхом виконання завдань відкритої форми пробного ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови. З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи» або ТУТ;
  •  — відповідних листів обласних інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти. З текстом листів можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи".

Змагання з шашок та шахів (Спартакіада міста)

опубліковано 12 лист. 2017 р., 04:21 Маргарита Дубук

08-10 листопада 2017 року в рамках Спартакіади міста відбулися змагання з шахів та шашок серед команд ІІІ групи (ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації).

За команду виступали:

-       Горяїнов Олександр, група П-21

-       Майдан Катерина, група Ф-21

-       Шум Олександр, група П-32

-       Асютін Андрій, група Б-31

-       Яницька Яна, група Б-31

У змаганнях з шахів, за результатами проведених турів, команда Коледжу технологій, бізнесу та права посіла І місце.

Вітаємо наших переможців із призовим місцем!

  

Змагання з тенісу

опубліковано 12 лист. 2017 р., 04:09 Маргарита Дубук   [ оновлено 3 груд. 2017 р., 10:48 ]

8-10 листопада в Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки  пройшли змагання з тенісу, у яких взяли участь студенти першого курсу. Всього участь приймали 11 груп (22 учасника: 11 хлопців і 11 дівчат).

За результатами проведених змагань визначені переможці.

Призери серед юнаків

1 місце - Бонгарт Назарій-П-11

2 місце - Глущук Назарій-Т-11

3 місце - Тимошук Дмитро ТК-11

 Призери серед дівчат

 1 місце - Полівода Катерина Т-11

2 місце - Боярчук Ірина Б-12

3 місце - Підкова Валентина Ф-11

 Командна першість

 1 місце-Т-11

2 місце-Ф-11

3 місце-П-11.

Вітаємо переможців із призовими місцями!

  
      
    

План проведення тижня цивільного захисту

опубліковано 6 лист. 2017 р., 05:01 Дмитро Шостак   [ оновлено 3 груд. 2017 р., 10:50 користувачем Маргарита Дубук ]6-те планове засідання ц/к природничих дисциплін, спорту та охорони праці  

(08 листопада 2017року)

Порядок денний

1. Розгляд та ухвалення завдань ОКР з навчальної дисципліни «Неорганічна хімія».

2. Обговорення методичних напрацювань викладачів.

3. Різне.

Запрошуємо до участі у дистанційних конференціях

опубліковано 3 лист. 2017 р., 12:52 Маргарита Дубук   [ оновлено 3 лист. 2017 р., 12:52 користувачем Дмитро Шостак ]

Шановні колеги!

Раді повідомити вам про дистанційні наукові конференції, які ми будемо

проводити у жовтні листопаді в Україні, Великобританії та США. Усі

учасники та наукові керівники отримають електронний збірник, електронний

сертифікат, друковані матеріали за бажанням. На нашому сайті ви можете

ознайомитися з архівом збірників конференцій.

 Зверніть увагу на конференцію у США, строк реєстрації на які подовжено до

28 жовтня, а також на британську конференцію із необмеженою кількістю

авторів однієї роботи:

 Конференція у США, широка тематика, дедлайн 28.10.17

Інформаційний лист:

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2UDFXVUlCXzEydnM

 Конференція у Британії, широка тематика, дедлайн 30.11.17

Інформаційний лист

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2Zkt5Z0c3X0dCMXM

 Список конференцій, що будуть проводитись у листопаді:

 Науково-практична конференція з економіки та менеджменту

Дедлайн 01.11.2017

Інформаційний лист:

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2aFNsZ2U0TmRieG8

 Науково-практична конференція студентів та молодих вчених

Дедлайн 8.11.2017

Інформаційний лист:

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2aUxFTVRnT0FsX0E

 Науково-практична конференція з гуманітарних наук

Дедлайн 15.11.2017

Інформаційний лист:

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2OGNyZDVYdWZMYjA

 Науково-практична конференція у США (широка тематика)

Дедлайн 22.11.2017

Інформаційний лист:

https://drive.google.com/open?id=0BzHeLhXrgEG2UjBHM2tycGhtNHM

Будемо вдячні, якщо Ви поширете цю інформацію серед колег.

 З повагою,

Наукова ініціатива "Універсум"

Краматорськ, Україна

+380 67 118 7401

mail@iscience.me

Змагання з шашок та шахів

опубліковано 29 жовт. 2017 р., 04:06 Маргарита Дубук   [ оновлено 29 лист. 2017 р., 15:23 ]

9 жовтня 2017 року в Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки пройшли змагання з шашок у яких взяли участь студенти першого курсу.

За результатами проведених змагань визначені переможці:

 командна першість

І місце - група Р-11

ІІ місце – група Т-11

ІІІ місце – група Т-12

особисті зустрічі (дівчата)

І місце – Устимчук Анастасія, група Р-11

ІІ місце – Невірко Катерина, група ТК-12

ІІІ місце – Білішук Анна, група ТК-11

особисті зустрічі (юнаки)

І місце – Пільгуй Дмитро, група П-12

ІІ місце – Козіна Ігор, група Р-11

ІІІ місце – Федоров Андрій, група Т-11

20 жовтня 2017 року в Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки  пройшли змагання з шахів у яких взяли участь студенти першого курсу.

За результатами проведених змагань визначені переможці.

командна першість

І місце - група Ф-11

ІІ місце – група Б-11

ІІІ місце – група Т-11

особисті зустрічі (дівчата)

І місце –  Павлюк Дарина, група Б-11

ІІ місце – Шум Любов, група Ф-11

ІІІ місце – Кузмінська Софія, група Т-12 

особисті зустрічі (юнаки)

І місце – Лагановський Михайло, група Ф-11

ІІ місце – Вакульчик Андрій, група П-12

ІІІ місце – Дуденко Дмитро, група ТК-11

         

       

      

      

                            

                       

Запрошення до участі в конференції

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 06:29 Дмитро Шостак   [ оновлено 26 жовт. 2017 р., 06:31 ]

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ

КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ЦЕНТР ҐЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ ЛУЦЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

14 грудня 2017 року

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі, 36, Луцький педагогічний коледж

Шановні колеги/колежанки!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІI науково-практичній конференції «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі».

Мета конференції: презентація та обговорення практичних досягнень, сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих у сфері наукових досліджень, педагогічній діяльності, а також обмін науково-практичним педагогічним досвідом викладачів, учителів, вихователів, студентів з методики викладання суспільствознавчої складової та суміжних питань.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

У межах конференції планується розглянути питання за такими секціями:

Секція 1. Особливості викладання суспільних дисциплін у вищій та середній школі.

Секція 2. Аспекти викладання та навчання освітньої галузі «Суспільствознавство» у початковій школі.

Секція 3. Проблеми та перспективи проведення занять суспільствознавчого циклу у дошкільному навчальному закладі.

Секція 4. Національно-патріотичне та морально-естетичне виховання в освітньому процесі.

Секція 5. Ґендерна освіта як чинник інтеграції України до світової спільноти.

Для участі в конференції потрібно до 25 листопада 2017 року подати до Оргкомітету заявку учасника/-ці, текст доповіді в електронному вигляді та скановану квитанцію про оплату.

У роботі конференції братимуть участь

Науковці/-иці, керівники/-ці, педагоги/-ні, вчителі/-ьки початкової школи, вихователі/-ьки дошкільних навчальних закладів, студенти/-ки (присутність викладачів-керівників/викладачок-керівниць студентських досліджень обов’язкова).

Взяти участь у роботі конференції можна в статусі слухача/-ки, доповідача/-ки

Слухачі/-ки можуть брати участь в обговоренні, що буде проходити у межах конференції.

Доповідачам/-кам надається можливість висвітлити питання з обраних напрямів.

Тривалість виступу не більше 5–7 хвилин. Матеріали доповідей та виступів будуть опубліковані у збірнику конференції.

В рамках конференції відбудеться МАЙСТЕР-КЛАС «Розвиток критичного мислення на різних предметах». Авторка – Олена Зарічна, тренерка благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство» (м. Київ).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:

1.      Текст друкується форматом А4 в текстових редакторах Word for Windows (6.0–7.0). Поля: усі по 20 мм. Кегль Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1 см, абзац – 1,25.

2.      Оформлення тексту:

– у правому верхньому кутку вказати прізвище та ініціали автора(ів)/-ки(ок) у називному відмінку, назву організації (без скорочень та абревіатур), назву міста;

  назва доповіді або статті – посередині, великими літерами без заключної крапки, кегль Times New Roman, напівжирний;

  анотація та ключові слова – українською мовою, кегль Times New Roman, розмір – 14, курсив;

  через рядок – основний текст з відступом першого рядка 1 см;

  у тексті статті посилання позначаються в квадратних дужках ([1, с. 54]);

  після основного тексту статті напівжирним кеглем посередині пишеться слово «Використані джерела»;

  список джерел – за абеткою згідно з вимогами до оформлення літературних джерел.

3.      Обсяг статті (тез) – від 3 до 5 сторінок. Рукопис не повертається. Автор(и)/-ки несуть відповідальність за наукову достовірність запропонованого матеріалу, за правильне оформлення наукового апарату, цитування джерел та посилання на них, літературну редакцію.

Матеріали, які не оформлені згідно з вимогами і подані після зазначеного терміну Оргкомітетом розглядатися не будуть. Наукові доробки подавати в електронному варіанті на адресу lpksusp@ukr.net.

Організаційний внесок (витрати на публікацію матеріалів та сертифікату конференції) складає 120 грн. Організаційний внесок здійснювати поштовим переказом за адресою:

43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Соборності, 16, кв. 79, Луцюк Юлії Анатоліївні

Вказувати призначення платежу: «П.І.Б. учасника/-ці, конференція»

 

Додаткову інформацію щодо проведення конференції Ви можете одержати у координаторки Гарбарук Альони Сергіївни – тел.: (095) 786 97 70.

Оплата відряджень, проїзду, харчування – за кошт організацій, які відряджають учасників/-ць для роботи у конференції.

Реєстрація учасників/-ць розпочнеться з 10 години. Початок конференції об 11.00.

Заявка

на участь у роботі конференції

Прізвище, ім'я, по батькові

 

Назва організації

 

Посада, категорія, вчений ступінь, звання

 

Тема доповіді (статті)

 

Секція

 

Статус участі в конференції: доповідач/-ка або слухач/-ка (вказати ОБОВЯЗКОВО!!!)

 

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника/-ці (для студентів/-ок, аспірантів/-ок)

 

Посада, категорія, вчений ступінь, звання наукового керівника/-ці (для студентів/-ок, аспірантів/-ок)

 

Адреса

 

E-mail

 

Телефон (ОБОВЯЗКОВО!!!)

 

 

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Галина Єрко,

Луцький педагогічний коледж, м. Луцьк

 

ҐЕНДЕРНЕ ВИХОВАННЯ – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА

ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОЇ ШКОЛИ

 

У статті розкривається необхідність введення ґендерного компонента при підготовці вчителів початкової школи.

Ключові слова: ґендерний компонент, ґендерна освіта, ґендерне виховання, ґендерний підхід, система освіти.

 

Текст статті

Використані джерела

1.     Бабанов К. О. Життєтворчі проекти в навчанні історії України / К. О. Бабанов, В. А. Нищета. – Харків : Основа, 2008. – 109 с.

До уваги викладачів та студентів коледжу!

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 06:23 Дмитро Шостак   [ оновлено 3 груд. 2017 р., 10:55 користувачем Маргарита Дубук ]


5-те планове засідання ц/к природничих дисциплін, спорту та охорони праці 

(29 серпня 2017року)

Порядок денний

1. Розгляд плану роботи циклової комісії на 2017-2018 н.р..

2. Розподіл педагогічного навантаження.

3. Розгляд та ухвалення представленої викладачами навчально-методичної документації.

4. Розгляд та обговорення документації, представленої викладачами циклової комісії для проведення зимової екзаменаційної сесії.

5. Стан реалізації методичної проблеми коледжу за 2013-2017 роки на цикловій комісії та завдання на 2017-2018 н.р..

6. Ознайомлення з нормативно-правовими актами, які регламентуватимуть освітній процес 2017-2018 н.р..

Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

опубліковано 20 квіт. 2017 р., 22:22 Дмитро Шостак   [ оновлено 20 квіт. 2017 р., 22:22 ]


Вітаємо переможців!

опубліковано 7 квіт. 2017 р., 05:11 Дмитро Шостак   [ оновлено 7 квіт. 2017 р., 05:16 ]

Вітаємо збірну команду коледжу з баскетболу за зайняте І місце у Спартакіаді міста серед ВНЗ І-ІІ р.а., яка відбулася з 04 по 06 квітня 2017 року.
(тренер - Ліщук А. М.)
Детальніше можна переглянути з розділі "Спортивне життя".

1-10 of 43