Новини та оголошення

   6 листопада 2018р. для випускників спеціальності 5.03040101 "Правознавство"  було проведено профорієнтаційний захід представниками Київського національного університету культури і мистецтв.

    Студентам розповіли про умови вступу та переваги навчання в КНУКіМ. 

    6 листопада 2018 р. студенти груп П-41, П-42 зустрілися з Головним спеціалістом відділу персоналу ГТУЮ у Волинській області Завиднюк Н. О. та головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції ГТУЮ у Волинській області Кондаревич І. А. 
    Під час зустрічі студентам розповіли про порядок вступу на державну службу, про проходження практики та проходження стажування. 
    

06 11 2018


    3 листопада 2018р. студенти груп П-32 Мельничук Катерина, П-11 Макогончук Анастасія та викладач правничих дисциплін Маркеєва Т. А. взяли участь у зустрічі з Директоркою київського офісу ЮК ILF - Катериною Заславською на воркшопі «Teambuilding - як працювати разом та не вмерти по дорозі».

        В результаті ефективного тімбілдінга можна багато чого домогтися: ⠀
- Почуття єдності, організованості і згуртованості колективу. ⠀
- Розвитку поняття співпраці і здорової конкуренції. ⠀
- Виробленню розуміння в робочому процесі. ⠀
- Прищеплення командного духу. ⠀
- Створення і розвитку мотивації. ⠀
- Зміцнення авторитету начальства на неофіційному рівні. ⠀
- Створення комфортної атмосфери в робочому колективі. ⠀
- Психологічного розвантаження співробітників. ⠀
- Підвищення продуктивності команди.
        Захід було організовано та проведено за участю Голови Волинського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, випускника Коледжу - Горбового Павла.

03 11 2018


        Завдяки підтримці партнерів: Нотаріальної контори "Ариванюк та Книш", а також провідного юрисконсульта СНУ ім. Л. Українки - Євгенії Макогончук, відбувся безкоштовно.

        3 жовтня 2018р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції та Коледжем технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 
Предметом Меморандуму є співпраця у проведенні спільної освітньої, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності.
        Підписи під документами поставили директор Коледжу Щеблюк Станіслав Германович та начальник Управління Тимченко Олег Вадимович.
        Підписанню Меморандуму передувало проведення зустрічей представників ГТУЮ у Волинській області зі студентами-майбутніми юристами для ознайомлення з напрямами діяльності підрозділів Міністрества юстиції з метою налагодження співпраці, обговорення та визначення форм взємодії. 
        В ході зустрічі студенти групи П-22 мали можливість ознайомитися з прорядком діяльності ГТУЮ у Волиській області, його структурних підрозділів та посадових осіб.  

03 10 2018

        18 вересня 2018р. студенти груп спеціальності "Право" та "Правознавство" взяли участь у проведенні занять на теми: 
1. "Роль профспілок в організації та проведення навчання учасників освітнього процесу діям при виникненні надзвичайних ситуацій". 
2. "Правила поведінки населення при аваріях з викидом сильнодіючих отруйних речовин".
3. "Правила надання першої долікарської допомоги при отруєнні сильнодіючими отруйними речовинами".  

18092018


              29 червня  відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам груп  П-41 та П-42. Циклова комісія правничих дисциплін вітає випускників 2018 року, бажає творчих злетів та досягнення поставлених цілей! 
    

29 06 2018

   В добру путь, випускники 2018 року!
     22-25 червня 2018року студенти груп П-41 і П-42 успішно здали комплексний кваліфікаційний екзамен за фахом. Викладачі циклової комісії вітають випускників з успішним закінченням коледжу та присвоєнням кваліфікації юриста. 

25 06 2018


      20-21 червня 2018 року відбулися захисти звітів з виробничої практики студентів груп П-41, П-42. Базами практик були ПП «Промбуд-5», Камінь-Каширський ВП ГУНП у Волинській області, Управління державної міграційної служби України у Волинській області, Департамент муніципальної варти Луцької міської ради, Луцький міськрайонний суд, АО «Правовий захист і представництво», ТОВ «УКРПРОМІНВЕСТБУД», Ківерцівська міська рада, Адвокат Хотинець Мирослава Устимівна, Господарський суд Волинської області, Торчинська селищна  рада, Волинський окружний адміністративний суд, Адвокат Туз Святослав Олександрович, ПП «Юстерра», Луцький місцевий центр з надання БВПД, Апеляційний суд Волинської області, та інші. 
    Студенти продемонстрували високий фаховий рівень підготовки, знання законодавства, вміння застосувати їх на практиці.Викладачі циклової комісії вітають студентів з успішним захистом звітів з виробничої практики.  

21 06 2018


    20-21 червня представники Київського національного університету культури і мистецтв провели зустріч зі студенами-випускниками та розповіли про умови вступу. 
 

20062018

     15 червня 2018 року на базі коледжу відбулася зустріч студентів груп П-41, П-42 з представниками Сумського державного університету. 
        Перед студентами виступив кандидат юридичних наук, відповідальний секретар відбіркової комісії Ільченко Олександр Васильович, який проінформував студентів про умови вступу до Навчально-наукового інституту права. 
        Випускникам коледжу продемонстрували відео-презентацію про Сумський державний університет та розповіли про переваги дистанційного навчання за напрямом "Право". 

15062018


    29 травня 2018 року відбулася зустріч студентів групи П-22 з консультантом по хімічній залежності Гохом Ігорем Богдановичем.  

310518


    29 травня 2018 року студенти третього курсу зустрілися з заступником начальника Управління державної реєстрації - начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Мазур Аллою Олександрівною та головним спепціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління Букало Ярославом Ярославовичем. 
    В ході зустрічі студентів ознайомили з проектом "Я маю право на участь у громадських організаціях". 

29052018


    17 травня 2018 року студенти першого курсу відвідали Господарський суд Волинської області. Під час даного заходу керівник апарату суду провела екскурсію в музей історії суду, де студенти мали можливість ознайомитися  із загальними засадами роботи апарату суду. Першокурсники також відвідали судове засідання.  

180518


     08 травня 2018р. відбулася зустріч студентів третього курсу з начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарасом Ярославовичем Греньом, який проінформував студентів про їхні основні права та обов’язки, а також механізми захисту у разі їх порушення.
    В ході зустрічі студенти мали можливість поцікавитися питаннями щодо отримання безоплатної правової допомоги.

 12 квітня 2018р. КОМАНДА ЮСТИЦІЇ ВОЛИНІ провела анкетування серед студентів Коледжу технологій, бізнесу і права у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

    У рамках реалізації в області загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування більш широкого кола населення, представниками головного територіального управління юстиції в області Марією Місюк, Богданою Довгополовою-Савотюк, Іриною Б’ялою спільно із представниками системи безоплатної правової допомоги Людмилою Носковою та Андрієм Петриком проведено зустріч зі студентами Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ ім.Лесі Українки.
   Темами виступу були:
1. Який порядок звернення до Європейського суду з прав людини.
2. Про захист прав жінок і дітей від домашнього насильства #СтопНасильство.
3. Щодо сучасного та дієвого механізму адміністративного оскарження дій державних реєстраторів через комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, які діють при Міністерстві юстиції України та його територіальних органах.
4. Про систему надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Основну увагу слухачів було зосереджено на правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!».
Студенти дізналися про свої права та про механізми їх захисту в разі порушення.
Крім того, серед студентів 2 та 3 курсів Коледжу проведено анкетування щодо рівня правової обізнаності студентської молоді у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
(за матеріалами сайту http://www.justvolyn.gov.ua/inform/informs/1122.shtml)

120418


          27 лютого 2018р. студенти групи П-32 прослухали лекцію на тему "Що таке держава і нащо вона потрібна?", яку провів юрист ЮК "Луцькюрсервіс", випускник коледжу Горбовий Павло. 
На лекції була присутня Голова Волинського осердеку Ліги студентів Асоціації правників України, випускниця колееджу - Шверид Уляна. ЛСАПУ - це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», створене у 2005 році у м. Київ.

270218