Новини та оголошення

     20 травня 2019 студенти першого курсу спеціальності "Право" взяли участь в урочистій академії, присвяченій Дню пам'яті жертв політичних репресій на тему: "Били-вбивали, на чужину гнали..." 

20 05 2019


(Фото із заходу)
        З Днем вишиванки! 

16 05 2019


       14 травня 2019 року викладач циклової комісії Маркеєва Т. А. спільно з викладачами Веремійчик Н. І., Ткачик О. О., Прищепа І. А., Шух В. В. організували та провели відкритий виховний захід до тижня української культури та фестивалю науки - Вечір української пісні та музики на тему: «Україна від А до Я».
        Мета заходу: розвивати пізнавальну активність студентів, прагнення якомога глибше пізнавати національне коріння, залучати їх до української національної обрядовості, підготовки і проведення народних свят, ігор, використання народної творчості; створити атмосферу духовного спілкування студентів; виховувати інтерес та любові до музики, естетичних смаків; удосконалювати навички співу та вміння передавати мелодію пісні; закріплювати уявлення про дружні стосунки, виховувати взаємоповагу між дітьми; виховувати любов до рідного краю, свого народу.

14 05 2019


        17 квітня 2019 року на базі коледжу відбулася зустріч студентів груп П-41 та П-42 з представниками Сумського державного університету. Перед студен
тами виступив кандидат юридичних наук, відповідальний секретар відбіркової комісії Ільченко Олександр Васильович, який розповів про переваги дистанційної форми навчання та умови вступу до Навчально-наукового інституту права.       

17 04 19


  22 березня 2019 року на базі Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки відбувся VІ Обласний конкурс учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю». 
        З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися: заступник директора з навчально-методичної роботи Боярчук Оксана Петрівна, головний спеціаліст Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Роговська Лариса Іванівна.
        У конкурсі взяли участь команди: «Пошук» (ОЗНВК «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей»), «Леді» (КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 – колегіум Луцької міської ради»), Команда «Lawyers» Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області».
        Роботу команд оцінювало журі у складі: Кудрицька Ольга Ярославівна, директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області; Федорова Оксана Миколаївна, спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Волинської обласної державної адміністрації; Ярема Тетяна Володимирівна - начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області.
       Усі учасники конкурсу продемонстрували знання та вміння практичного застосування норм права, належний рівень володіння важливими поняттями та термінами.
       У нелегкій боротьбі перше місце зайняла команда «Пошук», друге місце – команда «Леді», третє місце – команда «Lawyers».

22 03 19

                          Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу!
       15 березня 2019 року в Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ХІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».
        В роботі секції "Право" взяли участь 15 студентів і 7 викладачів. Перше місце присудили Супрунюк Анні Володимирівні з доповіддю на тему «Міжнародний досвід протидії корупції», яка є досить актуальною, носить елементи наукової новизни, містить конкретні висновки та пропозиції. Друге місце - Паламарчук Христині Олександрівні. Третє місце - Проць Галині Миколаївні, а також Патуті Максиму Сергійовичу.
        Циклова комісія вітає переможців та учасників конференції.

15 03 19


        21 лютого 2019 року відбулася зустріч студентів коледжу з директором Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольгою Кудрицькою. В межах інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» Ольга Ярославівна провела семінар, в ході якого роз’яснила як правильно реалізувати своє право голосу. 
      Студентам та викладачам було запропоновано завчасно перевірити наявність себе у списку виборців та надано рекомендації, що робити у випадку відсутності такої інформації.
       Директор Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Ярославівна Кудрицька провела робочу зустріч з директором коледжу Станіславом Германовичем Щеблюком, під час якої було обговорено напрямки подальшої співпраці та підписано відповідний меморандум.

21 02 2019


       30 січня відбулася зустріч студентів 3 курсу з начальником Сектору Організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП у Волинській області  Дедовець Юлією Віталіївною та старшим інспектором з  особливих доручень Сектору Організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП у Волинській області капітаном поліції Бондарук Ілоною  Анатоліївною. 

30 01 2019


         28-29 січня 2019р. відбулися захисти звітів з навчальної практики студентів груп П-41 та П-42.

29 01 2019

                        Циклова комісія правничих дисциплін вітає студентів з успішним захистом !!! 

      Циклова комісія правничих дисциплін вітає викладачів та студентів коледжу з Новим роком та Різдвом Христовим !!! 
картинка привітання до Нового року 2019
(за матеріалами сайту https://art-shop.com.ua/z-novim-rokom-ta-rizdvom-hristovim/pozdorovlyayemo-z-novym-rokom-veselyh-svyat.html)
          13 грудня 2018р. відбулася зустріч студентів групи П-31 та П-11 з головним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Дудою Юрієм Миколайовичем та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ  у Волинській області Букало Ярославом Ярославовичем. 

13 12 18 ГТУЮ

         В ході зустрічі студентам розповіли про роботу ГТУЮ у Волинcькій області, про порядок реєстрації громадських формувань. Студенти мали можливість прослухати актуальну інформацію про проекти: "Я МАЮ ПРАВО" та "ШЛЮБ ЗА ДОБУ". 
        Студенти дякують спеціалістам ГТУЮ у Волинській області за цікаву та пізнавальну зустріч. 
        
         13 грудня 2018р. керівник гуртка"Сходинками правничих знань" Ткачук Оксана Іванівна провела відкрите засідання на тему:"Торгівля людьми: майбутнє чи сьогодення". 
         Перед присутніми виступила Голова ГО "Волинські перспективи" Ніна Пахомюк. 

13 12 18 Гурток

       
 Засідання проводилося у формі круглого столу, під час якого обговорювалися сучасні проблеми торгівлі людьми та шляхи їх вирішення.  
       
       13 грудня 2018р. студенти-правознавці у складі команди «Слуга народу» взяли участь в брейн-рингу, присвяченому 70-річчю з часу проголошення Загальної декларації прав людини. Організатором заходу виступив Луцький інститут розвитку людини університету «Україна».
       Коледж представляли студенти: Фрончко Юлія, Стащук Інна, Майко Олеся, Гавриленко Наталія та Шум Олександр – капітан. 
        Програма брейн-рингу включала 5 конкурсів: 
1. Правознавча бліц-розминка. 
2. Гра «Чорний ящик».
3. Складання фотороботу особи. 
4. Правова оцінка ситуації на підставі положень Загальної декларації прав людини. 
5. Складання та розв’язування правового кросворду. 
       Серед глядачів було проведено правову розминку. Група підтримки - Карась Дарина, Бурдинович Вікторія та Кравчук Радислава продемонструвала належний рівень знань, орієнтування в галузях права та видах юридичної практичної діяльності, отримавши за це максимум заохочувальних призів від організаторів.
        

13 12 18 брейн-ринг

       Результатом згуртованості, вмінням працювати разом на досягнення мети, обґрунтовувати та відстоювати власну думку стала перемога команди коледжу «Слуга народу» у грі!
       Вітаємо переможців з отриманням кубку та бажаємо подальших звершень!
     
      11 грудня 2018 студенти груп П-31, П-32 прослухали лекцію на тему: "Декларація прав людини як дороговказ правового прогресу людства", яку провели директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги Смолярчук Наталія Степанівна, директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Кудрицька Ольга Ярославівна, заступник начальника управління державної реєстрації НПА, правової освіти ГТУЮ у Волинській області Герасимик Микола Іванович  

11 12 2018


      11 грудня 2018 року з метою поглиблення обізнаності з діяльністю суду, роботою суддів та працівників апарату суду, студенти спеціальності «Право» Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відвідали Волинський апеляційний суд.
      У ході екскурсії приміщенням суду студенти ознайомилися із залами судових засідань, вартовими приміщеннями, побували в Музеї історії становлення судової влади на Волині.
       Прес-секретар суду Іванна Ярема розповіла про порядок доступу та перебування у залі судових засідань. Було ознайомлено із сучасними технологіями дистанційних судових засідань в режимі відеоконференцій.
       Також студенти були присутні під час розгляду кримінальних справ.
       Сподіваємося, що наші студенти невдовзі стануть висококваліфікованими спеціалістами у галузі права й зроблять свій вагомий внесок у розвиток держави.

        
        10 грудня 2018р. викладачі циклової комісії Головачук Н. М., Маркеєва Т. А. та студенти другого курсу відвідали науково-практичний семінар з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини на тему: "Проблеми правового статусу особи в Україні".

10 12 2018

      Захід було організовано і проведено на базі ЛІРОЛ "Україна". 

     З метою підтримки Загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів студенти Коледжу підготували тематичні презентації.

12 12 2018


додаток  1 до плану роботи Коледжу на грудень 2018 року

 Затверджую

Заступник директора з навчальної роботи

                                                                                  ____________ І.В. Макарук

Програма

тижня права

(до Всеукраїнського тижня права)

10.12.2018 – 14.12.2019

№ з/п

Зміст роботи, виховних заходів (відповідальні)

Час і місце проведення

10 грудня 2018 року

1.

Участь у заходах, що проводяться Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки (згідно програми тижня юридичного факультету)

2.

Участь студентів 4-го курсу у науково-практичному семінарі на тему: «Проблеми правового статусу особи в Україні»

Луцький інститут розвитку людини університету «Україна»

3.

Виставка та конкурс стінгазет на тему: «Право очима студента»

4-й поверх

11 грудня 2018 року

4.

Презентація відеоматеріалів на моніторах коледжу на тему: «Я – громадянин України» (Кравчук Г. Ю.)

медійний центр,

під час перерв

5.

Екскурсія до Апеляційного суду Волинської області  із відвідуванням Музею історії становлення судової влади на Волині

(Головачук Н.М. )

Згідно графіку судових засідань

6.

Зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Право» із начальником сектору протидії корупції  Управління захисту економіки у Волинській області на тему:  «Запобігання та протидія корупції в Україні»

(Грушко І.І.)

ауд. 407

15.00-16.00

12 грудня 2018 року

7.

Конкурс презентацій на тему: «Я маю право»

(Маркеєва Т. А.)

медійний центр,

під час перерв

8.

Зустріч студентів 2 курсу зі спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Волинський області на тему: «Юстиція Волині на захисті прав людини»

(Чечель Н.О.)

ауд .405

15.00-16.20

13 грудня 2018 року

9.

Участь команди студентів 4-го курсу «Слуга народу» у брейн-рингу

Луцький інститут розвитку людини університету «Україна»

12.00

10.

Науковий семінар на тему: «Торгівля людьми: минуле чи сьогодення» (за участі представника громадської організації «Волинські перспективи»

(Ткачук О. І.)

ауд.407

15.00-16.20

14 грудня 2017 року

 

12.

Науковий семінар за участі  директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кудрицької О. Я. на тему: «Загальна Декларація прав людини на захисті прав та свобод»

(Кравчук Г. Ю.)

ауд. 405

13.30- 15.00


Заходи, які проводяться в рамках тижня права

 

№ з/п

Зміст роботи, виховних заходів (відповідальні)

Час і місце проведення

1.      

Підписання Меморандуму про співпрацю з начальником Головного територіального управління юстиції у Волинський області

03.10.2018

2.      

Екскурсія студентів 4-го курсу до Господарського суду Волинської області  із відвідуванням судового засідання

(Маркеєва Т. А. )

20.11.2018

3.      

Зустріч студентів 3-го курсу з начальником Головного територіального управління юстиції у Волинський області Кустиком А.І. на тему: «Професія юриста – твоє майбутнє»

(Кравчук Г.Ю., Головачук Н.М.)

ауд. 407

13.30- 15.00

4.      

Екскурсія студентів 2-го курсу до Господарського суду Волинської області  із відвідуванням судового засідання

(Ткачук О.І.)

 

5.      

Зустріч з керівником громадської організації «Велес+» та керівником громадської спілки «Безпечний світ» В. Вальчуком у рамках акції «16 днів проти насильства»

(Кравчук Г.Ю.)

05.12. 2018

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

6.      

VІ Обласний конкурс «Ерудити правознавства Волинського краю»

березень 2018

актова зала

 

Розглянуто та схвалено на засіданні циклової комісії правничих дисциплін

(протокол № 6 від 01.11.2018р.)

Голова циклової комісії                 Г.Ю.Кравчук

            06-07 грудня 2018 року 
відбулися захисти курсових робіт з навчальної дисципліни "Теорія держави і права".

06 12 18

       Циклова комісія вітає студентів з успішним захистом. 
       04-05 грудня 2018 року відбулися захисти курсових робіт з навчальної дисципліни "Цивільне та сімейне право". 

05 12 18

      Циклова комісія вітає студентів з успішним захистом. 
      04 грудня 2018р. студенти групи П-21 відвідали Господарський суд Волинської області. Студентам провели екскурсію до музею суду та розповіли про порядок здійснення господарського судочинства. 


       Студенти були присутні на судовому засіданні, яке проводилося в режимі відеоконференції.  
       28 листопада начальник  ГТУЮ у Волинській області Кустик Антон Іванович та головний спеціаліст зв’язків з громадськістю Довгополова-Савотюк Богдана Ярославівна  провели зустріч із студентами 3-го курсу. 

   

 
       Студентам розповіли про професію юриста та основні напрями реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

         26 листопада 2018 року викладач циклової комісії Кравчук Г. Ю. провела заняття в групі П-21 з навчальної дисципліни "Юридична деонтологія" на тему: "Соціальні конфлікти та їх вияв в юридичній діяльності ".
      

   

            22 листопада 2018 року представники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із представниками Луцького РАЦСу провели зустріч зі студентами групи П-22, в ході якої проінформували про функціонування системи безоплатної правової допомоги, а також ознайомили з механізмом роботи центру.
          

           Студентів проінформували про зміни до законодавчих актів щодо протидії булінгу, а також про відповідальність за вчинення таких проступків.

  
   Лектори роздали другокурсникам інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу, а також  буклети правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

             21 листопада 2018р. з метою формування у студентів розуміння єдності та цілісності України, її багатонаціонального народу, сприяння усвідомлення студентами спільності інтересів усіх громадян держави в розбудові України, необхідності інтелектуального, творчого та фізичного розвитку кожної особистості задля розквіту держави в цілому, формування міжнаціональної толерантності, виховання патріотизму, з метою дотримання конституційних і правових норм, володіння державною мовою, шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу; спонукання  студентів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі та вшанування пам’яті подвигів героїв, що загинули, захищаючи незалежність рідної України на Майдані та під час АТО викладачі організували та провели зустріч з учасником бойових дій на Сході України - Семенюком Ігорем Івановичем.
Студенти та викладачі коледжу висловлюють вдячність Ігорю Івановичу за його мужність та героїзм та запрошують на нові зустрічі.  

21 11 2018

Фото із зустрічі 
   20 листопада 2018р. студенти та керівник групи П-42 відвідали Господарський суд Волинської області. Метою візиту було підвищення рівня правових знань студентів, їх правової культури та правосвідомості. 


           Під час екскурсії суддя-спікер Дем’як Валентина Миколаївна ознайомила студентів з повноваження суду та порядком здійснення судочинства. 
        
     Валентина Миколаївна розповіла про основні положення теорії та практики провадження господарського процесу в Україні; систему, зміст та класифікацію джерел права, що регулюють господарські процесуальні правовідносини; правове регулювання господарського процесу, права та обов’язки його учасників, процесуальних представників, органів прокуратури, управління; про порядок здійснення в Україні господарського судочинства з іноземним елементом.
     Студентам розповіли про важливість здобуття навичок аналізу та застосовування норм Господарського процесуального кодексу України, їх тлумачення; визначення підсудності справ.
   
  Студенти були присутніми на судовому засіданні, під час якого мали можливість ознайомитися з процедурою здійснення судочинства в Господарському суді Волинської області

        Викладачі циклової комісії правничих дисциплін та студенти групи П-42 дякують працівникам 
Господарського суду Волинської області за цікаву та пізнавальну зустріч та сподіваються на подальшу співпрацю. 

      Циклова комісія правничих дисциплін вітає студентів з Днем студента!!! 

Результат пошуку зображень за запитом "вітання з днем студента"
(за матеріалмаи сайту https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%B7+%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%BC+%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwicwKfd1tneAhUph6YKHVDRBX8QsAR6BAgFEAE&biw=1280&bih=913#imgrc=UKu_pICJeywVqM:)
  
15 листопада студенти груп П-41 та П-42 переглянули комедію "Жінки - це ще ті бестії".

15 11 18

  Фото з вистави "Жінки - це ще ті бестії"
     Студенти Коледжу дякують акторам за неперевершену гру, та з нетерпінням чекають нових зустрічей у стінах Волинського академічного  обласного українського музично-драматичного  театру  імені Т. Г. Шевченка

    6 листопада 2018р. для випускників спеціальності 5.03040101 "Правознавство"  було проведено профорієнтаційний захід представниками Київського національного університету культури і мистецтв.

    Студентам розповіли про умови вступу та переваги навчання в КНУКіМ. 

    6 листопада 2018 р. студенти груп П-41, П-42 зустрілися з Головним спеціалістом відділу персоналу ГТУЮ у Волинській області Завиднюк Н. О. та головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції ГТУЮ у Волинській області Кондаревич І. А. 
    Під час зустрічі студентам розповіли про порядок вступу на державну службу, про проходження практики та проходження стажування. 
    

06 11 2018


    3 листопада 2018р. студенти груп П-32 Мельничук Катерина, П-11 Макогончук Анастасія та викладач правничих дисциплін Маркеєва Т. А. взяли участь у зустрічі з Директоркою київського офісу ЮК ILF - Катериною Заславською на воркшопі «Teambuilding - як працювати разом та не вмерти по дорозі».

        В результаті ефективного тімбілдінга можна багато чого домогтися: ⠀
- Почуття єдності, організованості і згуртованості колективу. ⠀
- Розвитку поняття співпраці і здорової конкуренції. ⠀
- Виробленню розуміння в робочому процесі. ⠀
- Прищеплення командного духу. ⠀
- Створення і розвитку мотивації. ⠀
- Зміцнення авторитету начальства на неофіційному рівні. ⠀
- Створення комфортної атмосфери в робочому колективі. ⠀
- Психологічного розвантаження співробітників. ⠀
- Підвищення продуктивності команди.
        Захід було організовано та проведено за участю Голови Волинського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, випускника Коледжу - Горбового Павла.

03 11 2018


        Завдяки підтримці партнерів: Нотаріальної контори "Ариванюк та Книш", а також провідного юрисконсульта СНУ ім. Л. Українки - Євгенії Макогончук, відбувся безкоштовно.

        3 жовтня 2018р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції та Коледжем технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 
Предметом Меморандуму є співпраця у проведенні спільної освітньої, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності.
        Підписи під документами поставили директор Коледжу Щеблюк Станіслав Германович та начальник Управління Тимченко Олег Вадимович.
        Підписанню Меморандуму передувало проведення зустрічей представників ГТУЮ у Волинській області зі студентами-майбутніми юристами для ознайомлення з напрямами діяльності підрозділів Міністерства юстиції з метою налагодження співпраці, обговорення та визначення форм взаємодії. 
        В ході зустрічі студенти групи П-22 мали можливість ознайомитися з порядком діяльності ГТУЮ у Волинській області, його структурних підрозділів та посадових осіб.  

03 10 2018

        18 вересня 2018р. студенти груп спеціальності "Право" та "Правознавство" взяли участь у проведенні занять на теми: 
1. "Роль профспілок в організації та проведення навчання учасників освітнього процесу діям при виникненні надзвичайних ситуацій". 
2. "Правила поведінки населення при аваріях з викидом сильнодіючих отруйних речовин".
3. "Правила надання першої долікарської допомоги при отруєнні сильнодіючими отруйними речовинами".  

18092018


              29 червня  відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам груп  П-41 та П-42. Циклова комісія правничих дисциплін вітає випускників 2018 року, бажає творчих злетів та досягнення поставлених цілей! 
    

29 06 2018

   В добру путь, випускники 2018 року!
     22-25 червня 2018 року студенти груп П-41 і П-42 успішно здали комплексний кваліфікаційний екзамен за фахом. Викладачі циклової комісії вітають випускників з успішним закінченням коледжу та присвоєнням кваліфікації юриста. 

25 06 2018


      20-21 червня 2018 року відбулися захисти звітів з виробничої практики студентів груп П-41, П-42. Базами практик були ПП «Промбуд-5», Камінь-Каширський ВП ГУНП у Волинській області, Управління державної міграційної служби України у Волинській області, Департамент муніципальної варти Луцької міської ради, Луцький міськрайонний суд, АО «Правовий захист і представництво», ТОВ «УКРПРОМІНВЕСТБУД», Ківерцівська міська рада, Адвокат Хотинець Мирослава Устимівна, Господарський суд Волинської області, Торчинська селищна  рада, Волинський окружний адміністративний суд, Адвокат Туз Святослав Олександрович, ПП «Юстерра», Луцький місцевий центр з надання БВПД, Апеляційний суд Волинської області, та інші. 
    Студенти продемонстрували високий фаховий рівень підготовки, знання законодавства, вміння застосувати їх на практиці.Викладачі циклової комісії вітають студентів з успішним захистом звітів з виробничої практики.  

21 06 2018


    20-21 червня представники Київського національного університету культури і мистецтв провели зустріч зі студентами-випускниками та розповіли про умови вступу. 
 

20062018

     15 червня 2018 року на базі коледжу відбулася зустріч студентів груп П-41, П-42 з представниками Сумського державного університету. 
        Перед студентами виступив кандидат юридичних наук, відповідальний секретар відбіркової комісії Ільченко Олександр Васильович, який проінформував студентів про умови вступу до Навчально-наукового інституту права. 
        Випускникам коледжу продемонстрували відео-презентацію про Сумський державний університет та розповіли про переваги дистанційного навчання за напрямом "Право". 

15062018


    29 травня 2018 року відбулася зустріч студентів групи П-22 з консультантом по хімічній залежності Гохом Ігорем Богдановичем.  

310518


    29 травня 2018 року студенти третього курсу зустрілися з заступником начальника Управління державної реєстрації - начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Мазур Аллою Олександрівною та головним спепціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління Букало Ярославом Ярославовичем. 
    В ході зустрічі студентів ознайомили з проектом "Я маю право на участь у громадських організаціях". 

29052018


    17 травня 2018 року студенти першого курсу відвідали Господарський суд Волинської області. Під час даного заходу керівник апарату суду провела екскурсію в музей історії суду, де студенти мали можливість ознайомитися  із загальними засадами роботи апарату суду. Першокурсники також відвідали судове засідання.  

180518


     08 травня 2018р. відбулася зустріч студентів третього курсу з начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарасом Ярославовичем Греньом, який проінформував студентів про їхні основні права та обов’язки, а також механізми захисту у разі їх порушення.
    В ході зустрічі студенти мали можливість поцікавитися питаннями щодо отримання безоплатної правової допомоги.

 12 квітня 2018р. КОМАНДА ЮСТИЦІЇ ВОЛИНІ провела анкетування серед студентів Коледжу технологій, бізнесу і права у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

    У рамках реалізації в області загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування більш широкого кола населення, представниками головного територіального управління юстиції в області Марією Місюк, Богданою Довгополовою-Савотюк, Іриною Б’ялою спільно із представниками системи безоплатної правової допомоги Людмилою Носковою та Андрієм Петриком проведено зустріч зі студентами Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ ім.Лесі Українки.
   Темами виступу були:
1. Який порядок звернення до Європейського суду з прав людини.
2. Про захист прав жінок і дітей від домашнього насильства #СтопНасильство.
3. Щодо сучасного та дієвого механізму адміністративного оскарження дій державних реєстраторів через комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, які діють при Міністерстві юстиції України та його територіальних органах.
4. Про систему надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Основну увагу слухачів було зосереджено на правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!».
Студенти дізналися про свої права та про механізми їх захисту в разі порушення.
Крім того, серед студентів 2 та 3 курсів Коледжу проведено анкетування щодо рівня правової обізнаності студентської молоді у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
(за матеріалами сайту http://www.justvolyn.gov.ua/inform/informs/1122.shtml)

120418


          27 лютого 2018р. студенти групи П-32 прослухали лекцію на тему "Що таке держава і нащо вона потрібна?", яку провів юрист ЮК "Луцькюрсервіс", випускник коледжу Горбовий Павло. 
На лекції була присутня Голова Волинського осердеку Ліги студентів Асоціації правників України, випускниця колееджу - Шверид Уляна. ЛСАПУ - це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», створене у 2005 році у м. Київ.

270218