Rokowania - Co dalej z leczeniem Crohna u Adama

    „Leśniowski i Crohn, to dwaj podstępni panowie" niszczący nie tylko cały przewód pokarmowy ale i cały organizm.


Szczególnie u dzieci zewnętrzne objawy choroby, bez konsultacji lekarskiej, mogą nasuwać przyczyny typowych stanów wieku dziecięcego: 

 • Bóle brzucha i głowy jako spowodowane stresem
 • Bladość i siność twarzy jako niewyspanie
 • Ogólna szczupłość lub wychudzenie jako że pociecha jest niejadkiem
 • Zahamowanie wzrostu   —   czynnikiem genetycznym


    W przyszłości, o ile nie zostaną podjęte nadzwyczajne sposoby walki z chorobą, możemy spodziewać się też chorób będących następstwem podawania sterydów i antybiotyków oraz chronicznego niedożywienia spowodowanych długotrwałą chorobą.
Mogą być to bóle i obrzęki stawów, osteoporoza z bólami kostnymi, choroby oczu, zgorzelinowe zapalenie skóry, anemia, kamica nerkowa, stłuszczenie wątroby i zapalenie dróg żółciowych.
Dieta syna wymaga stosowania odpowiednich, bardzo kosztownych preparatów żywieniowych, które są niezbędne do uzyskania poprawy jego stanu zdrowia.

 
    Niestety choroba syna pochłania nasze dochody i dlatego, podobnie jak w poprzednich latach zmuszeni jesteśmy do szukania pomocy u obcych, ale życzliwych ludzi.

Przekazanie 1% podatku będącym w potrzebie to cudowna okazja do okazania szczodrości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wystarczy poświęcić odrobinę czasu na wypełnienie jeszcze jednej rubryki formularza PIT.


Proszę zobaczcie jak łatwo przekazać 1 % podatku z PIT na leczenie Adama chorego na Crohna w przygotowanej instrukcji krok po kroku.

Instrukcja krok po kroku jak przekazać 1 procent podatku z PIT na leczenie chorych na Crohna. Nic nie kosztuje, a zdrowie ratuje.

ZapraszamDowiedz się więcej o chorobie Crohna i NZJ na portalu NZJelita
Comments