Witamy na naszej stronie!

Jeśli chcesz spędzić przyjemne i spokojne wakacje w naszych komfortowych apartamentach, zapoznaj się z zaletami naszej zawartości i miejsca docelowego.
Apartamenty Ivana znajdują się w pobliżu centrum Nin, w spokojnej okolicy, 350m od morza i ok. 800m od plaży. Apartamenty wyposażone są w pojemności od 2 aż 6 osób .. Do dyspozycji naszych gości jest zapalone parking znajduje się w podwórzu, korzystanie z zadaszonym grillem, telewizję satelitarną, bezprzewodowy dostęp do Internetu, wszystkie apartamenty mają oddzielne wejście i zadaszonych tarasów. Wszystkie tarasy mają bezpośredni dostęp z kuchni i są wyposażone w stół i krzesła, idealne do spożywania posiłków i relaksu.
   
1 apartament 4 + 2 dla 6 osób (około 70 m2):
Zakwaterowanie składa się z dwóch sypialni, każdy pokój ma podwójne łóżko i pojedyncze łóżko. Pokój dzienny z kanapą i telewizją satelitarną, łazienka z prysznicem, umywalką, bidetem i WC + dodatkowa osobna toaleta, wyposażona kuchnia i jadalnia z wyjściem na zadaszony taras.

4 apartamenty 2 + 2 dla 4 osób (około 50 m2):
Zakwaterowanie jest z jednej sypialni z podwójnym łóżkiem i łóżkiem couch- i drugim kanapa-łóżko w jadalni - kuchni, łazienki z prysznicem, umywalką i WC, wyposażona kuchnia z wyjściem na taras.

Dostępność apartamentu:
Zameldowanie po 13h00, wymeldowanie do godziny 09:00.
W przypadku pobytów do 3 dni cena jest o 30% wyższa
Opłata pobytowa jest wliczona w cenę apartamentu.
Końcowe sprzątanie jest wliczone w cenę apartamentu.
Rezerwacja jest potwierdzona tylko wtedy, gdy otrzymamy depozyt.

Dodatkowa oferta:
Korzystanie z klimatyzatora 5 euro za dzień.
Możliwość zorganizowanych wycieczek do parków narodowych Kornati, Plitvice i Krka.


Nin to magiczna oaza piaszczystych plaż rozciągająca się na około 8000 metrów. Są często uznawane za najpiękniejsze wybrzeże w Chorwacji (Queen's Beach, Zdrijac, Prodorica, Zaton Holiday Resort z niebieską flagą i Bilotinjak). Nin Lagoon obfituje w sprzyjające wiatry idealne do surfowania.
Plaża Queen's Beach to 3-kilometrowa piaszczysta plaża w Nin Lagoon z jednym z najpiękniejszych widoków na Mount Velebit, który zapiera dech w piersiach. Jest odpowiedni dla rodzin z małymi dziećmi.


          
Historyczne miasto Nin znajduje się w centralnej części Morza Adriatyckiego, zaledwie 20 km od nowo wybudowanej autostrady Zagrzeb-Split. W pobliżu naszej lokalizacji nie ma budynków przemysłowych, tak aby nie zanieczyścić środowiska i morza. Plaże w pobliżu Nin są piaszczyste i bardzo płytkie jak stroje kąpielowe i rozrywka dzieci i słabszych pływaków i osób starszych. W centrum Nin znajduje się wiele sklepów, tawern i restauracji ... W pobliżu Queen's Beach można znaleźć lecznicze błotne - peloidy, które są używane do celów leczniczych od czasów starożytnego Rzymu. Jego zalety są szeroko znane i są organizowane przez Zadar General Hospital, używany przez prawie cztery dekady. Działanie peloidów leczniczych objawia się poprzez działanie fizyczne, mechaniczne i chemiczne i jest stosowane w leczeniu chorób układu kostno-mięśniowego z różnymi chorobami reumatycznymi, różnymi deformacjami kręgosłupa itp.

          
Zaton - miejscowość turystyczna znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z dużym Nin kemping Zaton Holiday Resort ze wszystkimi udogodnieniami dla żyjących aktywnie wakacjami lub życia nocnego z licznych restauracji, tarasów do tańca i zabawy lub zamierza dyskotece Saturnus. Historyczne miasto Zadar, kulturalnym i handlowym centrum, znajduje się zaledwie 18 km od Nin.
 
Słynne parki narodowe są miejscem wyjątkowej urody na niezapomnianą wycieczkę (Plitvice Lakes, Paklenica, Krka lub Kornati).

Nin znajduje się 14 km na północny zachód od Zadaru, a jądro starożytnego miasta znajduje się na średnicy zaledwie 500 metrów, połączonej z lądem dwoma kamiennymi mostami. Na północy, południu i zachodzie jest otoczona pięknymi długimi i płytkimi piaszczystymi plażami, a wschodnia - solnymi. Miasto o dawnej przeszłości, ma 3000 lat i jest jednym z najstarszych miast na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Została założona przez Liburnian w IX wieku. bo to było ich centrum morskie i handlowe. Dawny port Nin, w tym czasie Aenona, znajdował się na terenie miejscowości Zaton Holiday Resort i znanego kempingu Zaton, gdzie do dziś pozostałości morza są nadal widoczne w morzu (1 cent.). W czasach rzymskich Nin stał się ważnym municypium. Pozostałości największej starożytnej świątyni na wschodniej stronie dacie Adriatyku od tego czasu (1 proc.), Mozaika na podłogach bogatych domów, pozostałości rzymskich budowli w środku wysepki, monumentalnych rzeźb rzymskich cesarzy i inne , Nin jest kolebką chorwackiej historii. Był to pierwszy polityczny, religijny i kulturalny ośrodek średniowiecznej Chorwacji. Nin jest także najstarszym chorwackim miastem królewskim, stałe i czasowe centrum chorwackich władców: książąt Višeslav, Trpimir i Branimir, kingsTomislav Petar Kresimir IV Zvonimir i innych. Nin był diecezją z IX-XIX wieku. Biskupi Nin byli znaczący dla chorwackiego kościoła, w którym najwybitniejszym był Grgur Ninski (Grgur z Nin), bojownik o zachowanie chorwackiego skryptu glagolitycznego. Bogate znaleziska archeologiczne można zobaczyć w Muzeum Starożytności Nin gdzie dwa oryginalne stare chorwackie łodzie można zobaczyć Bonex (11th cent.) Oraz przebudowa części Liburnian łodzi Serilie Liburnice (1 proc.). Skarbiec kościelny oferuje wystawy „Złoto i srebro Nin” z eksponatami. Srebrną monetę Judasza, papież Pius II pierścień, relikwiarze Nin patronów od 8-13 cent, a obraz z pojawieniem się Matki Bożej i innych. Dziś Nin to nowoczesny turystycznym i kulturalnym przeznaczenia odwiedzane przez turystów na jego wyjątkowo zachowanego dziedzictwa naturalnego i czystego środowiska, bogate dziedzictwo kulturowe i najnowocześniejszej turystycznej miejscowości z mieszkań i kemping Zaton Holiday Resort dostosowane do najbardziej wymagających gości dzisiaj.