All is fair in love, war, and the stock market""

"הכול מותר באהבה, מלחמה ושוק ההון" – אפילו מטה-סטוק!העובדות מדברות בעצמן:

1. סקר של North American Securities Administrators Association מגלה שלפחות 70% מהסוחרים בשוקי ההון מפסידים כסף, ורק 11.5% מרוויחים.

2. על פי נתוני חברת Reuters, יותר מ-85% ממשתמשי MetaStock מצליחים במסחר שלהם.    

3. Technical Analysis Association מציינת במחקר שלה כי בשווקים בוגרים (ארה"ב, אירופה ואסיה-פסיפיק) ל- MetaStock נתח שוק גדול יותר מכל יתר התוכנות יחד (54%), יותר מכפול מאשר למתחרה הקרובה ביותר.

4. MetaStock הוכתרה כתוכנת הניתוח הטכני הטובה ביותר על ידי:

 * Technical Analysis of Stocks and Commodities Magazine  - 21 שנים ברציפות.

 * (TopTenReviews (Gold and Excellence Awards

 * האיגוד האמריקאי של משקיעים פרטיים (AAII)

 * האגוד המקצועי לניתוח טכני (TAA)

וזכתה בפרסי הצטיינות מטעם הירחונים Your Money Kiplinger ,Futures ,ואחרים.

30 day trial

מה מקבלים בתוכנת MetaStock (כולל בונוסים של "קונסיליום"):

- שליטה מלאה על תצוגת הגרפים - תרשימים מכל 9 הסוגים: Three-Line Break, Line, Bar, Candlesticks, Equivolume ,Candlevolume ,Point&Figure ,Kagi ,Renko ובכל פרק זמן שתרצה (tick, דקה, מספר דקות כלשהו, יום, שבוע), ולא רק צורות ופרקי זמן סטנדרטיים – כי דברים שרואים משם לא רואים מכאן!

- כל אינדיקאטור שיעלה על הדעת - מבחר של יותר מ-130 אינדיקאטורים מסוגים שונים (ולא כתריסר מדדים סטנדרטיים ושחוקים, שכל העולם, אשתו ואחותו מנצלים אותם עד תום!), ללא הגבלות לשינויי פרמטרים, הסבר מובנה על שימוש בכל אחד מהם + ספרית ענק של מאות אינדיקאטורים נוספים (בונוס).

- אפשרות שימוש באינדיקאטורים על כל סוגי הנתונים – כמו, למשל, לשיםBollinger Bands  על נתוני מחזור או על אינדיקאטור אחר (STOCH, MACD, RSI) וגם תכנות עצמי של אינדיקאטורים חדשים ושילובם בנוסחאות ((Systems + אוסף Systems ייחודי (בונוס).

- אפשרות להגדרת templates לשימוש בצירופי אינדיקאטורים קבועים בכל גרף, וגם יצירת דפים פרטיים (layouts) עם גרפים של אותו ני"ע במסגרות זמן שונות עם אינדיקאטורים שונים, או של ני"ע שונים להשוואת ביצועיהם.

- אפשרות בדיקה לאחור (back testing). מודול System Tester מאפשר לך לעשות בדיקות לפני שתסכן את כספך – כי לכל נייר ערך יש את ה"ספציפיקה" שלו ואינדיקאטורים מסוימים יעבדו יותר טוב מאחרים.

- מודול Explorer סורק בשניות אלפי ניירות ערך ומאתר את אלו שעונים לקריטריונים, מאפיינים ופרמטרים טכניים לפי הגדרתך כדי למצוא את אלו שנתנו עכשיו איתות קניה או מכירה, או שעוברים כאת אירוע טכני מסוים.

- מודולForecaster  מצייר "ענן הסתברויות" המבוסס על הבחירה שלך מתוך 67 מזהי אירועים טכניים. Forecaster משתמש באלגוריתמים מתמטיים מתקדמים כדי לנתח התנהלות היסטורית של נייר הערך לאחר האירועים הללו ולתאר את התנהלותו הצפויה באירועים דומים עתידיים.

- ואם ה"גורואים" של ניתוח טכני עובדים עם התוכנה הזאת, מה ואיך הם עושים את זה?  מודול Expert Adviser מציע "הדרכה מובנית", מודלים ונוסחאות ספציפיות מטובי המקצוענים:
Bollinger, ,Pring ,Williams ,Morris  Murphy ,Kase ,Chande ,Takasugi Nison
ואחרים.
אתה גם יכול ליצור בעצמך מערכת איתותים והתרעות ספציפית בעזרת שפת התכנות של MetaStock.

ניתן לבחור בין שתי גרסאות של :MetaStock גרסת Professional וגרסת End of Day.

MetaStock Professional תומכת בעיבוד מידע תוך יומי, יומי, שבועי ומעלה, בעוד שגרסת End of Day, כמו שהשם מרמז, תומכת רק בתקופות זמן יומיות ומעלה.

השוק מדבר אליך... האם אתה מקשיב?

כשנשאל מדוע הוא שודד בנקים, אמר Wily Stone המפורסם: "כי שם נמצא הכסף"!

שוק ההון הוא נהר של כסף וכדי לנצל אותו בהצלחה תצטרך להיות חכם יותר, ממושמע יותר ומצויד טוב יותר מאחרים. זו ההזדמנות שלך להצטרף לקבוצה נבחרת של יתר מ- 1,000,000 מנהלי תיקים, אנליסטים, מנהלי קופות גמל,קרנות וחברות לניהול השקעות, בנקים ומשקיעים פרטיים מ- 97 מדינות, אשר משתמשים ב MetaStock לא רק כאמצעי להפקת רווחי מסחר, אלא גם (ובעיקר!) כדי להימנע מטעויות יקרות.

אין צורך להיות גאון או בעל תואר במתמטיקה, מדעי מחשב או כלכלה כדי להתחיל לעבוד איתה MetaStock קלה להבנה, קלה ללמידה ועיכול, וקלה לשימוש באופן מפתיע! כל מה שאתה צריך מוסבר במונחים פשוטים ובעזרת דוגמאות הצעדים המדויקים שעליך לנקוט ובסדר המדויק שבו צריך לבצע אותם פרושים לפניך. 

MetaStock - אחת, יחידה ומיוחדת - כל האחרות חולמות להיות כמותה, כשתהינה גדולות!

כעת ניתן לקבל METASTOCK ל 30 ימי ניסיון חינם.

מה עושים כדי להתחיל?

1. נכנסים לאתר  .http://www.metastock.com/consilium60הדף באנגלית ושייח לחב' MetaStock.

2. בסוף הדף, מתחת ל: Get a Free 30-Day Trial of MetaStock or MetaStock Pro יש לבחור את הגרסה להורדה (מצוין בבירור שהחיוב יתחיל רק לאחר חודש ניסיון - אם לא תבטלו קודם לכן!)

3. לחיצה על הכפתור מביאה לסל הקניות (שוב מזכירים לנו שזה חינם לחודש בלבד). 

4. לוחצים על ,"CHECKOUT" נכנסים לדף הרשמה וממלאים את הפרטים הנדרשים. כן, צריכים לתת גם כרטיס האשראי, אבל MetaStock טורחת לאשר שוב שהמחיר הוא 0.00$ לחודש הראשון.

5. לוחצים על "ORDER NOW" ומקבלים קישור להורדת התוכנה, סיסמה, הנחיות הפעלה וקישור לביטול/עדכון העסקה.

לספקנים שבינינו: מתקשרים 052-3379460, 03-9224720 לניסוי המוצר ללא מתן כרטיס אשראי.

מה עושים כדי להמשיך או לסיים?

מומלץ להחליט לפחות כמה ימים לפני תום תקופת הניסיון.

אם לא רוצים להמשיך – שולחים הודעת ביטול, ושלום על ישראל.

אם רוצים להמשיך - מתקשרים 03-9224720, 052-3379460 לחב' קונסיליום לבירור כל האפשרויות (חיסכון 50%+ ברכישת התוכנה, “Power User Tool Kit” חינם ובונוסים נוספים).