Отбори

1

1. Диляна Йорданова Димитрова,     СУ "Климент Охридски",     5 курс

2. Полина Павлинова Писарска,               СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Росица Йорданова Кебеджиева,         СУ "Климент Охридски", 5 курс

4. Цветелина Любомирова Димитрова,     СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

2

1. Лора Любомирова Димова, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Лилия Стефанова Иванова, СУ "Климент Охридски", 4 курс

            

3

1. Велизар Величков, СУ "Климент Охридски", 2 курс

2. Христо Георгиев, СУ "Климент Охридски", 2 курс

 

4         

1. Георги Петров Балков, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Владимир Атанасов Бояджиев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 

5

1. Мария Корсемова, СУ "Климент Охридски", 2 курс
2. Цветелина Стефанова, СУ "Климент Охридски", 2 курс

3.  Христо Минчев, СУ "Климент Охридски", 2 курс

4.  Александър Иванов, СУ "Климент Охридски", 2 курс

 

6.

1.Василена Людмилова Дранчовска, СУ "Климент Охридски", 5 курс

2.Валерия Родопова Диева, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3.Гергана Георгиева Шиникова, СУ "Климент Охридски", 5 курс
4.Ина Милчева Генжова
, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

7.

1. Димитрина Стоянова Балева, СУ "Климент Охридски", 2 курс

2. Иво Емануилов Емануилов, СУ "Климент Охридски", 2 курс

3. Йоанна Наскова Станева, СУ "Климент Охридски", 2 курс

4. Ясен Александров Найденов, СУ "Климент Охридски", 2 курс

 

8.

1. Розалина Антонова Хайдушка, СУ "Климент Охридски", 3 курс

2. Мартин Ангелов Бъбаров, СУ "Климент Охридски", 3 курс

3. Десислава Валентинова Димитрова, СУ "Климент Охридски", 3 курс

4. Ясен Любенов Николов, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

9.

1. Гергана Иванова Рядкова, СУ "Климент Охридски", 5 курс

2. Милена Емилова Муравеева, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Диана Йорданова Цончева, СУ "Климент Охридски", 5 курс

4. Стефан Красимиров Бозаджиев, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

10.

1. Ирина Ивайлова Терзиева, СУ "Климент Охридски", 5 курс

2. Десислава Юриева Атанасова, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Теодор Валентинов Михайлов, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

11.

1. Виктория Иванова Иванова, СУ "Климент Охридски", 3 курс

2. Светослав Атанасов Пиронев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

3. Любен Илиев Тодев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

4. Мария Тодорова Долапчиева, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

12.

1. Антонина Атанасова Иванова, СУ "Климент Охридски", 5 курс

2. Елена Николова Динева, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Александър Здравков Николов, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

13.

1. Юлия Бранимирова Раданова, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 2. Атанас Георгиев Атанасов, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Милена Сашова Гогова, СУ "Климент Охридски", 5 курс

4. Теодор Мирославов Тотев, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

14.

1. Емилия Емилова Ганева, УНСС, 2 курс

2. Светослав Иванов Иванов, УНСС, 2 курс

3. Антоанела Олегова ГавриловаУНСС, 2 курс

4. Калоян Пламенов КръстевУНСС, 2 курс

 

15.

1. Атанася Иванова Бораджиева, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 2. Георги Стефанов Чавдаров, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 3. Петър Савов Алипиев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

16

1. Димо Стайков Стайков, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 2. Петко Петков Петков, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 3. Денислав Асенов Асенов, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

17

1.Борис Николов Кънчев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

2.Цветелина Димкова Георгиева, СУ "Климент Охридски", 3 курс

3.Иван Цветков Григоров, СУ "Климент Охридски", 3 курс

4.Пенчо Кънчев Станчев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

18.

1. Яна Василева Николова, СУ "Климент Охридски", 5 курс

2. Елизабет Джек Сиди, СУ "Климент Охридски", 5 курс

3. Деница Дойчева Терзийска, СУ "Климент Охридски", 5 курс

4. Георги Валентинов Георгиев, СУ "Климент Охридски", 5 курс

 

19

1. Ива Димитрова, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Генка Мозжухина, СУ "Климент Охридски", 4 курс

3. Александър Трионджиев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

4. Радомир Станев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 

20

1. Лена Здравкова Бориславова, СУ "Климент Охридски", 2 курс

2. Мария Кондева Андонова, СУ "Климент Охридски", 2 курс

3. Станимир Нейков Ненов, СУ "Климент Охридски", 2 курс

4. Николай Иванов Колев, , СУ "Климент Охридски", 2 курс

 

21

1. Ирина Веселинова Богданова, СУ "Климент Охридски", 3 курс

2. Светозар Максимов Цоневским, СУ "Климент Охридски", 3 курс

3. Анастас Благовестов Пунев, СУ "Климент Охридски", 3 курс

 

22.

1. Стилиян Стоянов Гюров.Бургаският свободен университет, 5 курс

 2. Таня Алексиева Пеева.Бургаският свободен университет, 5 курс

3. Иво Христов Христов.Бургаският свободен университет, 5 курс

4. Васил Петков Загорчев.Бургаският свободен университет, 5 курс

 

23

1. Силвия Бойкова Тонева, Бургаският свободен университет, 3 курс

2. Светослав Красимиров Кисов, Бургаският свободен университет, 4 курс

3. Веселин Руменов Янев, Бургаският свободен университет, 4 курс

4. Анелия Красимирова Цветанова, Бургаският свободен университет, 4 курс

 

24

Бургаският свободен университет

1. Димитър Михайлов Иванов, Бургаският свободен университет, 4 курс

2. Милен Митев Димитров, Бургаският свободен университет, 3 курс

3. Калинка Йорданова Желязкова, Бургаският свободен университет, 4 курс

4. Денислав Пенчев Манев, Бургаският свободен университет, 3 курс

 

25

1. Георги Ванев Стоянов, Бургаският свободен университет, 3 курс

2. Кристиана Димова Димова, Бургаският свободен университет, 4 курс

3. Красимир Николаев Маринов, Бургаският свободен университет, 3 курс

4. Петър Стоянов Димов, Бургаският свободен университет, 4 курс

 

26

1. Мария Йорданова Пеловска, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Петър Венциславов Гаджев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

3. Георги Петров Димитров, СУ "Климент Охридски", 4 курс

4. Иван Валериев Цветков, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 

27

1. Андон Георгиев Ташуков, УНСС, 3 курс
2. Димитър Мирославов Милев
, УНСС, 4 курс
3. Любомир Иванов Авджийски, УНСС, 4 ти курс  
4. Христомира Димитрова Димитрова
, УНСС, 3 ти курс    

 

28

1. Борис Владимиров Текнеджиев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Йордан Евтимов Минков, СУ "Климент Охридски", 4 курс

3.Лазар Петров Хаджиев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 

29

1.Даниел Георгиев Йорданов, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 3 курс

2.Илияна Панайотова Ачева, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 3 курс

3.Иван Йорданов Велчев, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 5 курс

4. Велизар Стоянов Костадинов, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 5 курс

 

30 

1. Мария Панайотова Папалезова, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 3 курс

2. Надежда Константинова Панова, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 3 курс

3. Тодор Николов Попов, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 5 курс

4. Бранимир Руменов Нинаркин, ВТУ   „Св. Св. Кирил и Методий”, 4 курс

 

31

1. Димо Григориев Господинов, СУ "Климент Охридски", 4 курс

2. Виктор Серафимов, СУ "Климент Охридски", 4 курс

3. Георги Цветанов Георгиев, СУ "Климент Охридски", 4 курс

 

32

1. Йоана Миладинова Йоткова, УНСС, 4 курс

2. Велимира Венелинова Калинова, УНСС, 4 курс


33.
1. Димитър Панайотов Петров,
СУ "Климент Охридски", 2 курс
2. Глория Панайотова Петрова, СУ "Климент Охридски", 4 курс