O nas


Założycielką i trenerem grup jest Agnieszka Tarkowska. Grupy prezentują układy choreograficzne do muzyki disco, techno, hip- hop. W ramach zajęć dzieci i młodzież poznaje różne style tańca : towarzyski, disco, hip- hop, jazz, współczesny i klasyczny. Na bazie tych stylów powstają tematy taneczne. Grupy występują na turniejach i przeglądach tanecznych odnosząc sukcesy. Wszystkie treningi prócz choreografii posiadają w programie elementy tańca hip-hop,disco,tańca towarzyskiego, breakdance i jump style.  

2002-2006

Zespół Chilli Cheerleaders powstał w październiku 2002 roku przy Zespole Szkół Poligraficzno-Księgarskich im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie. Założycielką i trenerką grupy od samego początku jest Agnieszka Horosin - nauczycielka wychowania fizycznego w ZSPK. Na starcie w skład zespołu wchodziło sześć dziewczyn: Katarzyna Baranek, Monika i Karolina Ciaciek, Ewa Ciechońska, Paulina Dąbrowska oraz Aneta Orczyk.
 
Pierwszym sprawdzianem wyuczonych umiejętności był udział w Turnieju Grup Tanecznych "Cheerleaders" (20.12.2002 r.), jak co roku organizowanym przez XI LO. Okazał się on wielkim sukcesem. Dziewczyny zajęły III miejsce! Wywalczone zaszczytne miejsce stało się motywacją do dalszej pracy.
Już w styczniu skład powiększył się o dwie dziewczyny: Karolinę Kujawską i Magdalenę Siudy.

W czerwcu 2003 r. odbyła się kolejna ważna impreza sportowa, mianowicie II Mistrzostwa Krakowa w Aerobiku Sportowym "Trójek". Monika Ciaciek, Ewa Ciechońska i Karolina Kujawska zdobyły brązowy medal!

Rok 2004 był rokiem ciężkiej pracy, wysiłku i poświęcenia... powstawały coraz to nowsze układy, czego owocem są zaszczytne miejsca takie jak: II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Zespołów Cheerleaders we Wronkach, czy II miejsce podczas III Mistrzostw Krakowa w Aerobiku Sportowym "Trójek". Zainteresowała się też nami Firma COLOREX - Lakiernie Proszkowe, która została sponsorem naszych nowych strojów...

Kolejny rok nie był gorszy ;) dziewczyny dopięły swego i zajęły I miejsce podczas IV Mistrzostw Krakowa w Aerobiku Sportowym "Trójek"! Mało tego, kolejnym plusem było zajęcie I miejsca w I Mistrzostwach Krakowa Szkolnych Zespołów Cheerleaders i wyjazd do Kielc na Galę Disco&Cheerleaders, gdzie zespół ostatecznie uplasował się na V miejscu. I jeszcze nowy sponsor - firma Szybki Kęs.

Sukcesy, porażki, treningi, ciężka praca... z roku na rok poprzeczka rośnie, a zespół stara się dorównać najlepszym. Dziewczyny cały czas rozwijają swoje umiejętności, jak również regularnie powiększają repertuar wykonywanych programów. Z czasem skład przechodził różne zmiany... jedne odchodziły, inne przychodziły... i tak jest do tej pory ;)TRENERZY


Agnieszka Tarkowska
grupy: Mini Stars oraz TEEN DANCERS 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness od 2000 roku. Ciągle się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness.
Absolwentka Dwuletniego Studium Tanecznego 2010-2012  Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego na kierunku Taniec Współczesny. Od 2005 roku posiada uprawnienia trenera PSCH- Polish Level I- Cheer Dance . Od 2006 jest sędzią Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. Cheerleading jest jej pasją a fitness to dla niej sposób na zdrowie i dobre samopoczucie, po prostu sposób na życie. Pracuje w Zespole Szkół Poligraficzno- Madialnych jako nauczyciel wychowania fizycznego, w Młodzieżowym Domu Kultury im. J. Korczaka oraz w Klubie "Kuźnia" jako instruktor- trener grup cheerleaders.

Janusz Wąsowski
grupa: FireOferta


Występujemy podczas imprez sportowych o charakterze zawodowym, amatorskim i rekreacyjnym, na imprezach zamkniętych 
i okolicznościowych.
 
Jednorazowo może wystąpić do 12 dziewcząt. Prezentujemy układy o charakterze akrobatyczno-tanecznym do różnych form muzycznych
(z pomponami i bez).

Ceny negocjujemy indywidualnie.