Mistrzostwa




Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję naszych zawodów! Odbędą się one 21 listopada 2015 roku w Hali Sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Krakowie pod adresem os. Wysokie 6. Wstęp wolny dla wszystkich widzów. Po więcej informacji śledź nasze aktualności. Informacje o zapisach

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Krakowie, os. Wysokie 6



Wyniki Grand Prix Polski Cheerleaders- 21.11.2015

opublikowane: 22 lis 2015, 12:36 przez Cheerleaders Kraków


Wyniki Grand Prix Polski Kraków 21.11.2015 r.

Dywizja: Cheer – All Girl

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Cheer Ns – Nowy Sącz

2 miejsce  Graffiti Cheerleaders – Chorzów

Dywizja: Cheer – MIX

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Sanna Cheerleaders – Zaklików

Dywizja: Cheer – Group Stunt - MIX

Kategoria: Senior

1 miejsce  Iskra – Łochów

Dywizja: Cheer – Group Stunt - MIX

Kategoria: Junior

1 miejsce  Starscheer – Ochotnica Dolna

Dywizja: Cheer – Group Stunt - MIX

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Sanna Cheerleaders – Zaklików

Dywizja: Cheer – Group Stunt – All Girl

Kategoria: Junior

1 miejsce  Starscheer – Ochotnica Dolna

2 miejsce  Teen Dancers – Kraków

 Dywizja: Cheer – Group Stunt – All Girl

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Cheer Ns Piąteczka – Nowy Sącz

2 miejsce  Cheer Ns Super Girls – Nowy Sącz

3 miejsce  Mini Stars – Kraków

4 miejsce  Małe Gwiazdki – Kraków

5 miejsce  Sanna Cheerleaders – Zaklików

 

 

 

Dywizja: Pom Dance - zespoły

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Liderki - Zielonki

2 miejsce  Fresh Junior - Mszczonów

3 miejsce  Małe Gwiazdki – Kraków

4 miejsce  Mini Liderki - Zielonki

5 miejsce  Galaxy Cheer - Skawina

6 miejsce  Mini Blask – Tarnów

7 miejsce  Shake Dance – Ustrzyki Dolne

8 miejsce  Freshky – Mszczonów

9-15 miejsce  Lollypops – Pcim

9-15 miejsce  Efekt - Krzeszowice

9-15 miejsce  Kolorowe Liderki - Zielonki

9-15 miejsce  Mini Mini Liderki - Zielonki

9-15 miejsce  Mini Gimone - Sosnowiec

9-15 miejsce  Mini Mini Gimone - Sosnowiec

9-15 miejsce  Talent - Krzeszowice

Dywizja: Pom Dance - zespoły

Kategoria: Junior

1 miejsce  Atria - Chorzów

2 miejsce  Eksperyment - Krosno

3 miejsce  Fresh Dance - Mszczonów

4 miejsce  Infinity - Pcim

5 miejsce  Intox - Dobczyce

6 miejsce  Graffiti Cheerleaders – Chorzów

Dywizja: Pom Dance - zespoły

Kategoria: Senior

1 miejsce  Graffiti Cheerleaders – Chorzów

2 miejsce  Fire – Kraków 

Dywizja: Pom Dance - zespoły

Kategoria: Senior II

1 miejsce  Złote Liderki – Zielonki

Dywizja: Cheer Dance - zespoły

Kategoria: Junior Młodszy

1 miejsce  Blask – Tarnów

2 miejsce  Little Stars – Biała

3 miejsce  Mini Stars – Kraków

4 miejsce  Trójka – Łochów

5 miejsce  ARS – Limanowa

Dywizja: Cheer Dance - zespoły

Kategoria: Junior

1 miejsce  Teen Dancers – Kraków

2 miejsce  Gold Stars – Biała

3 miejsce  Olimpia – Łochów

4 miejsce  ARS – Limanowa

5 miejsce  Gwiazda – Ruda Śląska

6 miejsce  Gimone – Sosnowiec

7 miejsce  Black Angels – Kraków

Dywizja: Cheer Dance - zespoły

Kategoria: Senior

1 miejsce  Labirynt – Tarnów 

2 miejsce  Fresh Ergon – Mszczonów 

 

 

 

 

Koszulki Grand Prix Polski 2015

opublikowane: 17 lis 2015, 07:29 przez Cheerleaders Kraków   [ zaktualizowane 17 lis 2015, 12:31 przez Cheerleaders Kraków ]

Podczas turnieju będzie można zakupić koszulki firmy JHK z nadrukiem "I <3 CHEER" za jedyne 13.00 ZŁ!

Aby upewnić się, że odpowiedni rozmiar będzie dostępny, warto wcześniej zamówić koszulki, pisząc na adres: marketing@studiosiedem.com.pl i podając ilość, rozmiary i krój (damski czy męski). Dostępne rozmiary od S do XXL.

W tytule proszę napisać "dot. Otwartych Mistrzostw Zespołów Cheerleaders Kraków 2015".

Zamówienia można składać do jutra, 18.11.15, do godz. 20.00.

Przykład męskiej koszulki oraz rozmiarówka damska na zdjęciach:


Program minutowy Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders Kraków 2015

opublikowane: 15 lis 2015, 03:28 przez Cheerleaders Kraków   [ zaktualizowane 15 lis 2015, 13:46 ]

 

PROGRAM MINUTOWY

Pom dance senior II

1

Złote Liderki

 

9.30

 

Pom Dance Junior

1

Graffity Cheerleaders

 

9.34

 

2

Infinity

 

9.38

 

3

Eksperyment

 

9.42

 

4

Intox

 

9.46

 

5

Atria Chorzów

 

9.50

 

6

Fresh Dance

 

9.54

 

Pom Dance Senior

1

Graffity Cheerleaders

 

9.58

 

2

Fire

 

10.02

 

Pom Dance Junior Młodszy

1

Shake Dance

 

10.06

 

2

Lollypops

 

10.10

 

3

Mini Blask

 

10.14

 

4

Efekt

 

10.18

 

5

Liderki

 

10.22

 

6

Galaxy Cheer

 

10.26

 

7

Mini Liderki

 

10.30

 

8

Kolorowe Liderki

 

10.34

 

9

Freshky

 

10.38

 

10

Mini Mini Liderki

 

10.42

 

11

Mini Gimone

 

10.46

 

12

Małe Gwiazdki

 

10.50

 

13

Mini Mini Gimone

 

10.54

 

14

Fresh Junior

 

10.58

 

15

Talent

 

11.02

 

Cheer Dance Junior Młodszy

1

Trójka

 

11.06

 

2

Little Stars

 

11.10

 

3

Mini Stars

 

11.14

 

4

ARS

 

11.18

 

5

Blask

 

11.22

 

Cheer Dance Junior

1

Gold Stars

 

11.26

 

2

ARS

 

11.30

 

3

Olimpia

 

11.34

 

4

Gwiazda

 

11.38

 

5

Gimone

 

11.42

 

6

Teen Dancers

 

11.46

 

7

Black Angels

 

11.50

 

Cheer Dance Senior

1

Labirynt

 

11.54

 

2

Fresh Ergon

 

11.58

 

Przerwa rozłożenie maty
ok. 20 minut

Group stunt all girl Junior Młodszy

 

1

Sanna Cheerleaders

 

12.15

 

2

Mini Stars

 

12.18

 

3

Cheer Ns

 

12.21

 

4

Małe Gwiazdki

 

12.24

 

5

Cheer NS

 

12.27

 

Group stunt all girl Junior

1

Starscheer Ochotnica Dolna

 

12.30

 

2

Teen Dancers

 

12.33

 

Group stunt mix Junior Młodszy

1

Sanna Cheerleaders

 

12.36

 

Group stunt mix Junior

1

Starscheer Ochotnica Dolna

 

12.39

 

Group stunt mix Senior

1

Iskra

 

12.42

 

Cheer All- Girl Junior Młodszy

1

Cheer Ns

 

12.45

 

2

Graffiti Cheerleaders

 

12.50

 

Cheer Mix Junior Młodszy

1

Sanna Cheerleaders

 

12.55

 

Przerwa do 13.30

13.30 Oficjalne otwarcie

 

14.00

14.10

14.15

14.18

14.21

14.24

14.27

14.45

15.00

16.00

16.30

16.38

16.42

17.02

17.30

FINAŁY

Cheer All Girls Junior Młodszy

Cheer Mix Junior Młodszy

Group stunt mix Senior

Group stunt mix Junior

Group stunt mix Junior Młodszy

Group stunt all girl Junior

Group stunt all girl Junior Młodszy

Przerwa 15 minut – ZŁOŻENIE MATY

Pom Dance Junior Młodszy

Pom Dance Junior

Pom Dance Senior

Pom Dance Senior II

Cheer Dance Junior Młodszy

Cheer Dance Junior

Cheer Dance Senior

 

17.45 Oficjalne zakończenie rozdanie nagród

ok. 19.00 Zamknięcie imprezy

 

8.45 – Odprawa Trenerska   

9.15 – Sprawdzenie strojów wszystkie grupy cheer dance i pom dance

12.00 sprawdzenie strojów grup Cheer

BIURO ZAWODÓW CZYNNE OD 7.30

OBIADY DO UZGODNIENIA INDYWIDUALNEGO Z KUCHNIĄ OD 12 DO 15.

* organizator zastrzega sobie prawo czasowej zmiany programu

Lista zespołów biorących udział w Otwartych Mistrzostwach Krakowa

opublikowane: 2 lis 2015, 02:44 przez Cheerleaders Kraków   [ zaktualizowane 15 lis 2015, 03:23 ]

Dywizja Cheer

Group Stunt All-Girl

Senior

Junior

  1. Teen Dancers Kraków
  2. Starscheer Nowy Sącz

Junior młodszy

  1. Małe Gwiazdki Kraków
  2. Mini Stars Kraków
  3. Starscheer I Nowy Sącz
  4. Starscheer II Nowy Sącz
  5. Sanna Cheerleaders Zaklików

Group Stunt Mix

Junior młodszy

  1. Sanna Cheerleaders Zaklików

Junior
1. Starscheer Nowy Sącz

Senior

1. Iskra Łochów

Cheer All-Girl

Junior młodszy

  1. Cheer NS Nowy Sącz
  2. Graffity Cheerleaders Chorzów

Cheer Mix

Junior młodszy

  1. Sanna Cheerleaders Zaklików



Dywizja Cheer Dance

Junior Młodszy

  1. Mini Stars Kraków
  2. Blask Tarnów
  3. ARS Limanowa
  4. Little Stars Biała
  5. Trójka Łochów

Junior

  1. Black Engels Kraków
  2. Teen Dancers Kraków
  3. Gimone Sosnowiec
  4. Gwiazda Ruda Śląska
  5. Olimpia Łochów
  6. ARS Limanowa
  7. Gold Stars Biała

Senior

  1. Fresh Ergon Mszczonów
  2. Labirynt Tarnów



Dywizja Pom Dance

Junior młodszy

  1. Talent Krzeszowice
  2. Fresh Junior Mszczonów 
  3. Małe Gwiazdki Kraków
  4. Freshky Mszczonów
  5. Galaxy Cheer Skawina
  6. Liderki Zielonki
  7. Mini Mini Liderki Zielonki
  8. Mini Gimone Sosnowiec
  9. Mini Liderki Zielonki
  10. Mini Mini Gimone Sosnowiec
  11. Kolorowe Liderki Zielonki
  12. Efekt Krzeszowice
  13. Mini Blask Tarnów
  14. Lollypops Pcim
  15. Shake Dance Ustrzyki Dolne

Junior

  1. Fresh Dance Mszczonów
  2. Atria Chorzów
  3. Intox Dobczyce
  4. Eksperyment Krosno
  5. Infinity Pcim
  6. Graffity Cheerleaders Chorzów

Senior

  1. Fire Kraków
  2. Graffity Cheerleaders Chorzów

Senior II

  1. Złote Liderki Zielonki

 


Film promujący zawody

opublikowane: 22 wrz 2015, 11:44 przez Cheerleaders Kraków   [ zaktualizowane 22 wrz 2015, 11:45 ]

Mamy przyjemność zaprezentować krótką wideorelację z poprzedniej edycji zawodów. 

Grand Prix Polski Cheerleaders Kraków 2015 Promo


Zapisy już otwarte!

opublikowane: 22 wrz 2015, 11:21 przez Cheerleaders Kraków

Zapraszamy do zapisywania się na tegoroczne zawody. Do konkursu zapraszamy zespoły cheer dance, pom dance, cheer i cheer group stunt z całej Polski.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 9 listopada 2015. Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane.

Zgłoszenie musi zawierać:
  1. wypełnioną kartę zgłoszenia
  2. opisany podkład muzyczny
  3. krótką informację o zespole
Wypełnione dokumenty prosimy wysłać ma adres mailowy:  info@mdkkorczak.pl, kopia na horosin@tlen.pl.

Kartę zgłoszenia oraz regulamin znajdziecie Państwo w załączniku posta. Bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, gdyż różnią się one od zeszłorocznych, zwłaszcza jeśli chodzi o opłatę startową. Zwracamy również uwagę na możliwość wykupienia odbiadów w szkolnej stołówce w cenie 10zł od osoby (zupa + drugie danie). Prosimy ozaznaczenie na karcie zgłoszeniowej orientacyjnej ilościpotrzebnych obiadów.

Wszelkich informacji udzielają:
Organizator ma prawo do wcześniejszego zamknięcia list startowych. W przypadku rezygnacji ze startu prosimy o niezwłocznepoinformowanie organizatora. 

Liczymy na Waszą obecność!

-- Biuro Organizacji Imprez, Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczakaos. Kalinowe 18, 31-814 Krakówtel. 12 647 15 25 www.mdkkorczak.pl email: info@mdkkorczak.pl --

1-6 of 6